Červenec 2011

Už žádné slzy 4.

29. července 2011 v 23:11 | Jana Šodková |  Už žádné slzy (end)
Žánr: original, HETERO


Už žádné slzy 3.

29. července 2011 v 21:20 | Jana Šodková |  Už žádné slzy (end)
Žánr: original, HETERO


Už žádné slzy 2.

29. července 2011 v 1:27 | Jana Šodková |  Už žádné slzy (end)
Žánr: original, HETERO


Už žádné slzy 1.

27. července 2011 v 23:48 | Jana Šodková |  Už žádné slzy (end)
Žánr: original, HETERO


nový vzhled

25. července 2011 v 20:12 | Jana Šodková |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Nelekejte se. Trošku jsem se nudila. - Výsledkem je trochu jiný vzhled blogu. Nemějte mi to za zlé. Zažínala jsem mít pocit že mě moje vlastní stránky pozorují (přeci jen už mi hrabe). Menší osvěžení snad neuškodí- změna je život. :-)

síla lazuritu 4. část- Ty nesmíš zemřít!

19. července 2011 v 19:39 | Jana Šodková |  Síla Lazuritu (end)
Žánr: original, HETERO

,,V podstatě Šedí mágové jsou přízraky, dokážou na sebe brát lidskou podobu. Ovládají kouzla. Hlavně zakázanou magii. Nejhorší je to že..." zasekla se náhle Namida. Oči upírala do země. Pomalu jsem ji chytil za ruku, podivala se na mě, v očích měla slzy. Pohladil jsem ji po tváři. Zase se podívala jinam ,,nejhorší je to že tě před nimi asi nedokážu ochránit. Ovládají totiž Diamantové dýky. Tyhle zbraně mohou na přání majitele měnit svůj tvar, ať už délku, šířku, nebo cokoliv jiného. Dají se ovládat na dálku. Takže Šedý mág může klidně stát přede mnou, ale jeho dýka mě může nepozorovaně zranit zezadu. Navíc Šedí mágové dokážou maskovat svou přítomnost. Zatímco u Sauberů poznáš jejich příchod zhoustnutím vzduchu, Šedí mágové tě mohou sledovat zcela nepozorovaně i celé roky. Tohle kouzlo je nestojí žádnou energii." řekla. Zněla smutně a zároveň naštvaně. Nesnáší věci které nedokáže. ,,ale ta učitelka tam pracuje už léta a já tam nastoupil až letos" namítl jsem. ,,to je jdnoduché, předtím to byla učitelka, ale po té co Druhá strana zjistila že docházíš na tu školu, ji zabili a nahradili Šedým mágem" zazněl za námi cizí hlas. Prudce jsme se otočili, stál za námi vysoký muž, mohlo mu být kolem pětadvaceti, jeho tvář byla kamenná, plná hrdosti a autority. Měl kaštanové oči, vážné až děsivé. Jeho dlouhé stříbrné vlasy byly spletené do copu. V jedné ruce držel kopí, přes záda nesl toulec se šípy a luk. Namidě přeběhl přes tvář překvapený výraz. Okamžitě mě pustila a uklonila se ,,omlouvám se, nečekala jsem že tě potkáme Strážče" řekla rychle. Muž pozvedl hlavu a nasadil až pohrdavý výraz ve tváři, v té samé chvíli kolem nás zavál jemný větřík. Posunul mu vlasy a odkryl zašpičatělé uši ,,v pořádku, povstaň anděli"
* / *
Elfský Strážce. A já doufala že ho nepotkáme. Soren neví o elfech vůbec nic. Snad neprovede nějakou blbost. Zatím jen stojí jako přikovaný. ,,co jste zde dělali?" zeptal se Strážce. Podívala jsem se mu zpříma do očí ,,hledali jsme klidnou cestu kde bychom si mohli promluvit o Druhé straně" řekla jsem pevně. ,,proč o Druhé straně?" zeptal se opět, podezřívavě. Stále pevným a neochvějným hlasem jsem mu odpověděla ,,protože nositel síly Lazuritu by o ní měl vědět" elfovi přeběhl po tváři stín obav ,,síly Lazuritu?" zeptal se vyděšeně. Kývla jsem ,,ano, můj chráněnec má jak šestý smysl tak sílu Lazuritu" řekla jsem. Elf se mírně uklonil ,,dobrá, v tom případě se omlouvám" náhle se jeho tón hlasu změnil v hlubší a plný hněvu ,,ale budu tě muset zabít a vzít si jeho sílu" vykřikl, vzhlédl a mě se naskytl pohled do tváře bílé jako stěna s černými oči plnými zlosti. Pak se proměnil celý. Z vlasů stříbrných jako nitě se stalý černé jako ty mé. Místo zelené tuniky zde byla uniforma andělů z Nebeské Armády ale celá černá. Místo luku a toulce se šípy měl na zádech černá křídla, u boku se skvěla krvavě rudá pochva ze které muž vytáhl černý meč. Nyní už mi došlo s kým máme tu čest ,,Padlý anděl, vládce Druhé strany" zavrčela jsem a vytáhla svou zbraň.
* / *
Z elfa se vyklubal Padlý anděl. Tohle je vážné. Co mám dělat. Náhle mi někdo položil ruku na rameno. Otočil jsem se, za mnou stál ten anděl co předtím vyléčil Namidu ,,pojď laskavě se mnou" zašeptal. Zpoza něj se vynořil další anděl, ten měl krátké blonďaté vlasy, vypadal o dost starší ,,jděte, budu tady " zavelel. ,,jistě pane Larosi" řekl černovlasý anděl. Já se od něj odtrhl ,,nikam nejdu" zaprotestoval jsem. V tu chvíli nás přerušil střet kovů. Boj už začal ,,Sorene, vypadni. Bratře odveď ho odsud!" zakřičela Namida. Zakroutil jsem hlavou ,,Ale já-"
,,zmiz!" zařvala Namida a opět odrazila černý meč. Nemohl jsem ji opustit. Ať to chápe nebo ne. Její bratr mi stiskl rameno. Pohlédl jsem na něj plný vzteku ,,ne! Tentokrát ne! Já ji neopustím!" zařval jsem. Blonďatý anděl Laros ke mě přistoupil ,,můj chráněnec mi zemřel před očima, nechci aby ten samý šok zažila i Namida. Zvlášť když to udělá..." sklopil pohled. Chtěl jsem to vědět ,,kdo?" zeptal jsem se. Odpověděl mi Namidin bratr ,,zvlášť když to udělá její otec" zašeptal ,,ona ho nedokáže zabít, proto je tady Laros, proto tě odsud musíme dostat" dodal. Náhle jsme zaslechli bolestný výkřik. Otočili jsme hlavu směrem k bojujícím a všichni tři vyděšeně zakřičeli ,,Namidoooo!!" můj strážný anděl se snášel z výšky s ošklivou ránou na hrudi. Do očí mi vhrkly slzy ,,ne, Namido" zašeptal jsem. Dopadla na zem. V bezvládné ruce držela meč, Černý anděl se snesl vedle ní. Pozvedl meč chtíc jí zasadit poslední ránu ,,NAMIDO!!!" vykřikl jsem a rozběhl se k ní. Ani Laros, ani Namidin bratr mě nestihli zastavit. Prudce jsem vzal meč z Namidiny dlaně a probodl Padlému andělovi srdce. Pak bylo všechno jako ve spomaleném záběru. Jeho tvář křivící se v bolestném úšklebku, jeho odporný výkřik, jeho nenávistný a vyděšený pohled, jeho tělo pomalu se rozpadající se v prach. Poklekl jsem k Namidě ,,Sorene" zašeptala. Cítil jsem jak z ní vyprchává život. S nadějí ve tváři jsem vzhlédl k černovlasému andělovi. Zakroutil hlavou ,,tohle nevyléčí nikdo" zašeptal, bylo slyšet jak přemáhá slzy. Vzal jsem jednu Namidinu dlaň a přitiskl si ji k srdci ,,ty nesmíš zemřít" zašeptal jsem. Po tvářích se mi kutálely slzy ,,hlupáčku" zazněl potichu její hlas. Podíval jsem se jí do očí, usmála se ,,přece bys nebrečel" vydechla a zavřela oči ,,Namido, Namido ne!" vzlykal jsem ,,NE!"pročísl vzduch můj výkřik ,,tohle mi nedělej, já tě miluju" šeptal jsem skrz slzy. Slyšel jsem jak andělé za mnou zalapali po dechu. Náhle jsem věděl co mám dělat. Vytáhl jsem ze záhybu Namidina pláště dýku ,,nemůžeš mě nechat tady" zašeptal jsem a namířil hrot dýky ke svému srdci ,,Sorene ne" zazněl jako-by z dálky hlas Namidina bratra, brzy po něm zazněl druhý ,,nech ho, takhle by trpěl" zašeptal Laros. Sevřel jsem pevně dýku, cítil jsem jak mnou prochází její chladný kov, jak mi probodává srdce. Necítil jsem bolest ale útěchu, věděl jsem že na druhé straně bude Namida, že nás už nic nerozdělí.
*************************************************************************************************************************************
****************************** DENNÍ ZPRÁVA Z TISKU ****************************************************
V LESE BYLA NALEZENA MRTVOLA : Mrtvé tělo patřilo osmnáctiletému chlapci, žáku zdejší vysoké školy Sorenovi Maurelovi. Policie tvrdí že jde o sebevraždu. Chlapec v rukou svíral historickou dýku. Důvody jeho smrti jsou neznámé. Probíhá vyšetřování. Další podrobnosti nám policie tají..............


síla lazuritu 2. část- věř mi! Krucinál !

17. července 2011 v 22:08 | Jana Šodková |  Síla Lazuritu (end)
Žánr: original, HETERO


síla lazuritu 1. část-chtějí mě zabít!

8. července 2011 v 15:55 | Jana Šodková |  Síla Lazuritu (end)
Žánr: orignal, HETERO


postavy z fantazie 3.

7. července 2011 v 18:31 | Jana Šodková |  Identity - DUO KOkoro
A další, doplňující k andělu strážnému :-)
......................SOREN(Neexistující jméno vymyšlené mnou)......
Svět: real/fantasy
Postavení: vysokoškolák s šestým smyslem a sílou kamene.
Věk: 18 let
Vzhled: Krátké, hnědé vlasy, kaštanové oči, jemně opálená, propracovaná, 173 centimetrů vysoká postava je příčinou všudypřítomných, zamilovaných holek. Většinou nosí trička s krátkým rukávem a mikinu. Je téměř nemožné aby měl něco jiného než rifle s nějakým tmavým opaskem a tenisky.
Povaha: Vtipný sportovní typ. Až příliš lehkovážný. To že se ho snaží zabít neviditelné bytosti a že slyší hlas nějakého "anděla strážného" bere jen jako vtip svých přátel.
Rodina: Žije s rodiči a mladší sestrou.
Cíle: Dokončit vysokou školu.
Skryté informace: jeho kámen je lazurit. Jednou zahlédl obrys svého ochránce. Útočníka nikdy. Přesto tomu odmítá uvěřit.

postavy z fantazie 2.

7. července 2011 v 11:20 | Jana Šodková |  Identity - DUO KOkoro
Tady je další postava. Tuhle jsem vytvořila v noci a přesto je kladná. To se mi moc často nestává :-)

.............................NAMIDA(japonsky slza *tohle jméno používám často*)................

Svět:fantasy
Věk:17 let
Postavení:anděl strážný
Vzhled:Je vysoká 165 cm. Dlouhé černé vlasy nosí podle předpisů svázané do culíku. Oči má blankytně modré. Místo dlouhých bílých šatů, které nosí andělé ženského pohlaví, si obléká nebesky modré zvonáče, bílé tílko a až k nohám jí padající sněhový plášť se zlatým lemem a zvonovými rukávy. Vždy chodí bosky, nenávidí boty.Kolem boků má opasek stříbrné barvy.U něj visí, také stříbrná, pochva meče.
Povaha:Vždy vážná.Je upjatá na kdysi dávno stanovená pravidla a těmi řídí svá rozhodování.Bojuje s mečem. Nikdy si nebere servítky, ani při boji, ani při konverzaci. Pokaždé říká přesně to co si myslí.
Rodina:Má devatenáctiletého bratra, na postavení lékařského anděla, žijícího v nebi.
Cíle:Dostala úkol chránit vysokoškoláka jménem Soren(jméno vymyšlené mojí fantazií), u kterého se začal projevovat šestý smysl a síla kamene.
Skryté informace:Přes levou paži (pro nechápavé od ramene až po zápěstí) se jí táhne jizva. Jakkoliv silná se zdá, uvnitř má své slabiny. Dalo by se říci že "svou neopatrností" se zamilovala do svého svěřence. Stále se snaží tyto city potlačit.

Postavy z fantazie

5. července 2011 v 17:23 | Iharo Senshi Kokoro |  Identity - DUO KOkoro
Někdy mě jen tak v mysli napadne postava a okamžitě si ji začnu propracovávat. Jindy si třeba nakreslím obličej, či celé tělo, pak k němu začnu přidávat informace. Nakonec z toho vyleze postva se vším všudy...TADY JE JEDNA Z NEJPOVEDENĚJŠÍCH

Krize v lásce 3.díl

2. července 2011 v 0:08 | Iharo Senshi Kokoro |  Krize v lásce (end)
Betaread: Yumi
Žánr: original, BOYSLOVE/HETERO (v náznacích)


Krize v lásce 2.díl

1. července 2011 v 21:28 | Iharo Senshi Kokoro |  Krize v lásce (end)
Betaread: Yumi
Žánr: original, BOYSLOVE/HETERO (v náznacích)