Srpen 2012

Nové SB

29. srpna 2012 v 16:20 | Iharo + Kazemaru |  Blogy.... Spřátelit, nebo jen omrknout...

Tak jo Chrono-san, snad se ti líbí. Víme, nevypadá jako třeby ten u Arashi, ale my máme prostě svůj zvyk co se týče diplomků. Jsme rádi, že jsi s námi spřátelil, protože kluk yaoista se opravdu jen tak nenajde. Doufáme, že tě to nepřestane ještě dlouho bavit.. :)
DUO KOkoro

Černá není bílá

14. srpna 2012 v 12:49 | Iharo Senshi Kokoro |  TéTéčka
Černá je zlá.
Černá je dobrá.
Černá je tma.
Černý je obraz.

Černá není bílá.
Jako ježek není víla.

Černý je inkoust.
Černý je vlas.
Na zoubku bílém
černý je kaz.

Černá není žlutá.
Jako noha není ruka.

Černý je hřebec.
Černý je dehet
Černý je tunel,
kterým vlak jede.

Černá není šedá.
Jako děda není teta.

Černá je kočka.
Černý je pes.
Černé jsou šaty,
v nichž půjdeš na ples.

Černá je černá.
Černá je svá.
Tak jako ty jsi ty
a já jsem já.

Je to jen tak sesmolené. Prostě mě to napadlo a hodila jsem to sem.
Černou mají lidi rádi i neradi. Váže se k ní mnoho předsudků. Já v ní nacházím klid.
V mém případě budu citovat zpěváka z The Rasmus.
Lauri Ylönen říká:
"Právě prostřednictvím toho, co má člověk na sobě, dává ostatním najevo to, jak se právě cítí. Proto se oblékám už jen do černého. Jsem prostě roděný melancholik."

Čo vy a černá, Znám lidi a hodně z nich potkávám ve škole denně, kteří černou automaticky přihodí k Emo a Metalu. Jednu si přijdu do školy v tmavých riflích, černém triku a černé mikině. Měla jsem ten den nově udělajý černý melír. A bum! První co bylo, tak se mě ptali, jestli náhodou nejsem Emo. Nakopat do nich.
Nejsem ani Emo nebo Metalista, či snad Gothic. Já mám prostě černou ráda.
Můj bratr (armádní pes) se drží názoru, že lidi, kteí nosí hodně černou se bojí. Schovávají se v té barvě. No tak se schovávám no. Nejsem průbojná jako on..

GOMENASAI!!!

13. srpna 2012 v 10:45 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Je mi to líto. Ano, hodně z vás si asi všimlo, že na to tady tak trochu kašlu. Teď jsem tu týden měla Trio z blogu Ichi-nin-no-kokoro (snad to píšu dobře)
Ale povdlo s mi napsat jednu povídku.. Rozepsat další dvě a konečně jsem trošku pohla i s jednou starší. Takže se k velké radosti Reizo dopuji Monstrem, pracuji na statku a hledám sešit, kde ty povídky jsou. Víte kolik dá práce vyndat ten sešit z batohu, donést ho ke kompu a tu povídku sepsat?? Děsná dřina lidičky.. Mimochodem Iharo s Kazem si zkazili zuby na jednom krásným anime. Ano, poslední dva díly byly sladký!! Dám vám sem amv na to anime.. Jinak jmenuje se Uta no prince-sama..
Je fakt skvělý! Doporučuji si najít recenzi.. Předem říkám že to není boy love, ale těch šest kluků co se tam motá.. No jsou k nakosnutí...
Taky mám rozkoukaný Soul Eater a Kuroshitsuji...
Kazemaru má životní zážitek, že viděl Avatar.. Ano, zatímco já to viděla snad tisíckrát, on to potěšení ještě neměl.. Ovšem trochu mu vyschlo v nápadech na povídky, ale to zpravíme...
Bylo nám řečeno, že po té, co se učešeme a oblíkneme do černé, vypadáme skoro jako Ozzy Osbourne...
Mému zraku neunikl ani ten bordel co mám v rubrikách.. Polovina článků zase není zařazená.. Napravím to! Slibuji! A abych připomněla, stále píši na přání.. :)
Článek, který se o tom zmiňuje je asi někde z října, ještě ho doupravím a obnovím.. Takže klidně si pište :D
Zatím se mějte a zbytků volna si vychutnejte!!