Září 2012

V propletenci milenců

23. září 2012 v 20:31 | Iharo Senshi Kokoro |  Chvilky poezie
Tak po hodně dlouhé době má Iharo pro vás novou ásničku. To víte, zrovna hrála hezká písnička a my jeli z divadla domů. Měsíc je v polovině a je to perfektní zdroj inspirace. Upozorňuji není to nic moc. Protože když do vás kecá babča, moc dobře se vám nepíše. Ale už je to v pohodě. Žeru si tu gumídky. Poslouchám Nickeblack a Linkin Park, brzy asi přepnu na One Republic a P!nk a jsem totálně O.K. a K.O. v jednom :PP

A třeba jsou!

23. září 2012 v 9:49 | Kazemaru Kokoro |  TéTéčka
A jo! A jo! A jo!! A třeba víly opravdu jsou, jen my jsme zhýčkaní tímhle světem a nevidíme je. Ale, když můžu být já, due, nebo mysl, uvnitř těla Iharo, když můj bráška může být notorický a na sexu závislý démon ovládající oheň, tak víly můžou být taky! A třba taky jsou. Jestli teda nechcíply, jak se o tom zpívá zde:


Harém .. část první

22. září 2012 v 15:10 | Iharo Senshi Kokoro |  Harém (pozastaveno)
Tady to je, i když ne nejdelší.. Víte jak těžké je přepsat odstavec rozmočený v minerálce?? Ale je to tady, tak si to užijte

Yaoistka školou povinná

20. září 2012 v 17:43 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Tak jo, vaše trdlo je tady a zdrávo! Ne, blbost. Nejsem zdravá, jen chodím do školy a tak chci obnovit i -už tak malou- aktivitu na blogu. Lidi omluvte mě. Ale mám toho ve škole celkem dost a přepisování je taky hodně. a navíc mám už delší dobu chuť si odpočinout a začučet se na nějaký anime.. Ještě nevím jaké, ale to se uvidí. Něco si najdu. Pokusím se co nejdřív přidat první díl Harému. Nic moc se v téhle sériovce dít nebude. nemusíte s bát.
Už jste někdy přepisoali sny?? Je to hrozný!!
Ale mám i dobré zprávy. Každý čtvrtek dojdu domů později, protože budu mít opět jízdu na koni!! Wahůůů!! Iharo bude trávit hodinu týdě ve stáji a v koňském sedle. Ne, že bych bla učiněný blázen do koní. Ne, to ani ne. Spíš miluju ten pocit svobody, když cválám a pak... Kůň byl první bytost, která se ke mě neotočia zády a v očích měla pochopení, když jsem si stěžovala. Takže.. to by mělo být vše. Tsuji chlastá, Kaze spí.. A já to neřeším, dám si nohy n stůl a zapnu anime... Zatím se mějte ..

YAOI ZDAR!

Ještě neumírám!

15. září 2012 v 13:50 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Ano! Já ještě pořád neumírám. Je mi sice blbě, ale to neznamená, že jsem nemohoucí a jednou nohou v hrobě. Takže lidičky nepropadejte předčasné radosti jako má sestra.
Ano, už přišla s otázkou, jestli si zvládnu usmažit filetu.
Já neumírám!!
A mám námět na novou povídku. A když novou, tak i novej žánr. Jen jestli se mi bude dobře přát... takže ještě jednou..


Ještě neumírám!!

Iharo je mimo

14. září 2012 v 18:26 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě

Ano, Iharo je nemocná. Bolí ji v krku a má rýmu. Je mi prostě blbě.. Takže pozastavuji..

Velký bratr si taky stěžuje!!

11. září 2012 v 18:15 | Kazemaru Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Mě to nebaví!! Tak po hodině se konečně doprobírám rubrikaka a všechny článk uložím jak mají.. a teď zjistím další volovinu! Když si všimnete, tak v menu se nám povedlo vyškrtnout seznam článků u rubrik. Ale když si rozkliknete rubriku 'V objetí vánku' tak tam už to číslo je. A za žádnou cenu nejde odstranit! Takže se nelekejte! Ta podřazená rubrika s názvem 'sériovky' kterou tam najdete není prázdná.. Jen v ní jsou ještě jednou rubriky, ve kterých najdete články.. Ach jo, zní to složitě, že? Tak to uděláme takhle...

V menu je rubrika:
V objetí vánku (Kazeho tvorba a kecy)
tam najdete:
sériovky (0) = Cesta srdce (12) - Kluk od autobusu (4) = Cesta srdce úvod - 11 - Kluk od autobusu úvod - 3
jednodílky (2) = Láska po upírsku - Zima.. Jaro... Léto... Podzim.. A zase ta potvora bílá
kecy a ten zbytek (3) = Bratr! Učiněné zlo - Chyběl jsem vám?- Muhehehe Čemu že se směju?

Snad už je to jasné. Jestli ne tak na vác prdím!! A milej zlatej Blogu.. Štveš mě! Ale nebudu si kazit náladu....
Čágo belo šílenci!!

Harém - úvod+Postavy

11. září 2012 v 16:24 | Iharo Senshi Kokoro |  Harém (pozastaveno)
Takže.. Je to tady. Iharo už se do toho pomalu dala.. Hodlám si teď nějakou dobu dělat pořádky v povídkách a tak dále.. Teď vám udělám kratší úvod k té blbosti, která se mi zdála.. Některá SBčka (v klučičí formě) tam hrála svou roli, nevypíšu kdo je kdo, kdyby vás to zajímalo, napište si, já vám řeknu, jestli jste tam byli a jestli jo, tak kteří... Koho to nezajímá, ddobře mu tak!!

Bratr! Učiněné zlo

9. září 2012 v 19:26 | Kazemaru Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Tak jo, chtěli jste ho, máte ho mít.. Zde je popis mého bratra... Démoního bratra...

Jméno: Tsuji/Tsuki.... Tsuji má z jitých důvodů radši..
Věk: Něco přes 150... já už nevím
Narozen: 28.10. ---- (stejně jako já)
Znamení: štír
Rasa: démon.. většinou se ukazuje jako mě nápadně podobné pubertální pako.. pravá podoba je jiná
Vlasy: dlouhé černé se zeleným melírem... je na ně docela hrdý
Oči: tmavě modré s šedými odlesky... když chce, rozzáří se zeleno žlutou.. dokáže s nimi cokoli a kohokoli zapálit
Kůže: jemně opálená... Jemná
Postava: chybí mu pět centimetrů do toho, aby měl dva metry... je dost svalnatý.. Pracuje na sobě (a mě si plete si činkou T_T )
Oblečení: nosí cokoli, co se mu líbí, největší slabost má pro růžovou a fialovou... Pak také modrou...
Pokoj: no, v Ihařině hlavě máme každý svůj pokoj.. A ten jeho je.. spíš v renesančním až gotickém stylu. Dost o tom vypovídá jeho postel s nebesy a dlouhé honosné závěsy u oken. Okolo postele má perský koberec. Stěny jsou blěďounce modré a skříně jsou s masivního dubu. Prkna na podlaze jsou světle hnědá a dost to na nich klouže. Povlečení má většinou temně modré. Kulatý stolek kousek od postele je ze stejného materiálu jako skříně
Záliby: jak bych to řekl.. Mladí a povolní kluci.. I když krásnou dívkou také nepohrdne.. Donedávna se mu dařilo být vždy nahoře.. (škodolibě vzpomíná na tu noc, kdy se to nepovedlo)... Nebojí se být nijak krutý... Další zálibu má v alkoholu a šampaňském.. Vínem ho moc neuctíte.. Nikdy nepohrdne Jahodami.. Jeho ego volá až do nebes..
Hudba: Poslouchá skoro cokoli.. Jen když mu pustíte dechovku, tak je schopný vás zabít.. Miluje The Gazette a One Direction.. A Yiruma ho dokáží perfektně uspat..

Snad jsem na nic nezapomněl.. Klidně se ještě ptejte

Chyběl jsem vám?

8. září 2012 v 19:42 | Kazemaru Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Ano, už dlouho jsem tady nehodil svůj vlastní článek... Stýskalo se vám? Asi ano, že jo? Tak jsem tady. Samozřejmě ne sám. Ano, nee-san tady s pánví v ruce hlídkuje, jestli to nepřeháním. Ale o ní řeč nebude. Prostě vám sem házím svůj blábol o svojí rodince. Víte jaké je peklo, být nejmladší z rodiny? Pořád vás odbývají, že tomu ještě nerozumíte a nakonec do vašeho pokoje nastěhují praštěného démona se slovy "tohle je tvůj starší bráška, budete si jistě rozumět..."
Ano, v jednom směru jsme si rozuměli. Vždycky jsem měl krásnou živou inspiraci k psaní yaoi. Pokaždé to bylo jiný. Teda... Bráškův uke byl vždycky jiný. Málem jsem tak skončil i já (neříkám, že proti své vůli, kdo by odolal dvoumetrovýmu démonovi :P ) ale to by do pokoje nesměla vtrhnout máma... Bylo mi patnáct.. Čerstvých patnáct... A to je to poslední co si z dětství pamatuju.

Teď, když už mi táhne na osmnáct straším Iharce v hlavě (chudinka už nás má plné zuby, je jí na nás moc).. Jak tak hádám.. No jo, teď někdy to bude rok.. A co vy? Milujete své sourozence? A chcete vědět víc o mém démoním bráškovi?

Och booože! On je táááák zodpovědný!!!

7. září 2012 v 16:54 | Iharo Senshi Kokoro |  TéTéčka
Iluze dospělosti. Iluze zodpovědnosti. To mi vzalo kámoše. Pamatuju, jak jsme se v červnu bavili o tom, zachovat si děckou duši. A najednou v září, kdy už je pánovi patnáct, má zodpovědnost. Už se nemůže chovat jako malý. Najednou.. Po dvou měsících je z něj najednou dospělý nemáme si co říct. Vím přesně, jak by reagoval, kdyby tohle četl. Vím přesně, jak reaguje na to, jaké učitele či známky dostaneme. Vím.. Asi málo na to, aby to přátelství zůstalo. Takže teď jen můžu sledovat jeho záda a myslet na to, že s ním jsem se kdysi dokázala smát. Jenže on je teď dospělý. Má zodpovědnost a já jsem malé dítko. Jemu je patnást a už mi nemá co říct.
Dospěl...

Co by se stalo, kdybych..?

5. září 2012 v 13:28 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Ha! Iharo se překonává a tady máte povídku! Psala jsem ji asi dva dny.. .No jo, za Reizo je furt co dělat xD Polovinu jsem přepisovala ve škole.
Neuhádnete vo čem to je..
Ano, má prvotina na Super Junior, takže gomenne za všechny chyby, překlepy, nesmysly a tak dále... znáte mě, že?

Je to v nohách.. ChronoArt měl pravdu!!

4. září 2012 v 13:08 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Ano. ChronoArt měl pravdu. Včera jsem vykročila levou nohou. Dneska schválně pravou. A ejhle, hned se všechno zbravilo do.. černé (nesnáším růžovou, tady je pozitivní barva černá).. Jo, mám peněženku i s těma blbostma uvnitř a navíc můj volitelný předmět není ten, který je v pátek na sedm!! A ani nebudu mít úterní odpoledko!! Ale včera nám jaksi vyhořela klávesnice, takže mě tu jen tak neuvidíte. Teď na pár minut mám sestřin notebook, ale každý den na nm být nemůůžu.. připravte se tedy na lehkou neaktivitu.. rozhodně vás oběhnu!! Jen ode mě nebudete mít komentáře..

Tak krásný začátek školního roku..
K: a vykročte vždy pravou nohou! vyplatí se to..
I: hej!! můj článek!
/sourozenecká hádka/

Den v pytli!!

3. září 2012 v 11:52 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Zmuchlat, zahodit a prožít znovu! Jo, to bych nejradši udělala s tímhle dnem.. A to ještě neskončil. Hned po ránu se ode mě odtáhnou dvě kámošky a radši už se nepřibližovaly. Proč? Chodím s holkou. Ty pohledy co se nesly třídou... Ach boože. To bude.

Sečteno a podtrženo:
Jsem psychivky labilní osoba,
Sedím vedle blbce co si přád stěžuje
a jediná osoba ochotná se se mnou bavit je..
TO NEJDE VYJÁDŘIT!!!

Tak jo.. já se teď vzbudím a celý to prožiju znova. A neapomenu tu zku*** pi*** peněženku v buse! ku**** se mnou!! (poznámka: hvězdičky nemusí odpovídat počtu písemenek, aneb doplňte si co chcete) Néé, to není problém... Ááá, matka nadělá řev. A zase vidím ten sestřin pohled! No těm dvěma by se to přece nikdy nestalo...
Musela tam být ta zkurvená kartička pojišťovny? A ta kurevská průkazka na autobus?!! Jo, vadí mi že jsem to ztratila!! EXTRÉMĚ!!! Bojím, bojím.. Máma = řev = problém s mojí fóbií.... No, už mlčím, asi vás to nezajímá...

Maličká nee-chan si stěžuje.. Velký bratr totiž chrní

2. září 2012 v 12:28 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Ano, Kazemaru opět chrní a chrnět bude asi až do tří. Takže můj výlev bude otravovat vás. MUHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEEHEHEHEHEHEEE *ďábelský smích*
1. Iharo měla děsnej sen a asi na jeho mtivy napíše povídku. Mimochodem.. *Nejde jí to přes hubu* chudáčci ChronoArt, a pár z blogu Arashi Kori+Zak tam hráli taky... *jde se schovat* já za svoje sny nemůžu!!!!!! A Kaze tam byl takyyyy... *schovává se pod dekou a stydí se za své sny*
N-CH- Tak to budu muset dopsat já.. HAHAHAHAAAA .. Vím, dlouho jste o mě neslyšeli.. Ale teď to nebudeme rozebírat.. Takže Arashi.. ChronoArte.. Snad nám Iharo nezabijete.. On ten sen nebyl tak hroznej.. (Tedy, chudák Chrono, ten dostal zabrat) ale to je fuk!
2. Iharka se bojí do školy. Děsně se bojí. Letos k nim do Áčka přibde i polovina z Céčka, které se rozdělilo kvůli blbcům, co šli na gympl.. No, takže teď nebude moct sedět sama. A bůh ví, jak přijmou to, co se dozvíte čísle tři.
3. Tak jo, tohle nevěděla, jestli vám říct, nebo ne.. Ale radši by vám to řekla.. Akorát moc ve vatě.. Já to schrnu po lopatě.. Bude se muset rozejít s panem X protože se zabouchla do holky.. A ta holka ji má taky ráda a je to děsně sladkej román.. (a až si to Iharo přečte, zabije mě) O:DDD
Tak tady to máte všechno po kupě a já se jdu schovat, páš vám to chtěla sepsat sama... Mějte seee (chcípněte)