Říjen 2012

Blázen, nebo jen nepochopený a osamělý?

31. října 2012 v 19:02 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Nevinná hodina chemie, kdy celou třídu máte jao na dlani. Nevinný rozhovor s přáteli, které nikdo nevidí a snad nikdo nevěří, že opravdu existují. Říkali by mi "Blázen". Já bych s nazvala "Nepochopená". Přišli, protože jsem byla "Osamělá" .. Ano, na námět téhle povídky jsem přišla spolu s Kazem a Tsukim. Chtěla jsem psát o lidech, jako já. Snad díky téhle povídce pochopíte víc z mé podstaty, jak je těžké ty dva skrývat.

Nevinná noc

30. října 2012 v 20:24 | Iharo Senshi Kokoro |  povídky na přání
Tak jo, je to krátký, je to yaoi a je to děsný! Víc už vám neřeknu. Není co.

Návrat

30. října 2012 v 16:01 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Ano, já vím. Lee Teuk teprve dnes odchází, ale já prostě musela napsat povídku o jeho návratu. Ano, jsem posedlá. *ďábelský smích* Jinak to ovšem nešlo. Není to dlouhé a je to jen lehké shounen-ai. Aww, neobvyklý pár, ale já ty dva spolu zbožňuju, nevím proč! Mimochodem opět se tu objevuje Iharo v korejské verzi jako sestra Heechula Ha-jin.. :D Snad vám tam moc vadit nebude. Je to jen okrajová postava, kterou si nemůžu odpustit.. :DD Snad se bude líbit. A pro všechny E.L.F.'s "Žádná píseň není tak dlouhá aby neměla konce .. A ani dva roky netrvají věčně.."

Bye Angel

30. října 2012 v 6:48 | Iharo + Kazemaru |  Kecy v kleci a ježek v troubě

Je to narychlo dělané, tak se prosím nezlobte. Iharo opravdu spěchá a za zády má mamču... Tak sbohem a těšíme se na tvůj návrat Lee Teuku...

New Dess

28. října 2012 v 14:10 | Iharo + Kazemaru |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Asi jste si všimli, že se tu asi půl dne sereme s novým desingem. Ano, je to ostrá změna. Z černé do bílé. Ale vše má své důvody a nebojte, na věky věků to tu nebude. Bílou jsme volili z důvodů, že Lee Teuk, zpěvák a leader naší milované skupiny Super Junior, ji miluje. A proč právě teď? Tak z ničeho nic? Protože Lee Teuk odchází na povinnou vojenskou službu. Ano, je to ten, jehož fotky jsou na našem záhlaví. Nebojte, vánoční dess vám sem dáme taky, ale na to je času dost :DD
Snad se vám dess bude líbit. My na to nejsme experti..


I: Rozlučkové video, našla jsem na youtube asi tři, ale tohle mi přišlo nejhezčí..

K: a ještě dodatek na konec, nevím, jestli sledujete náš horní box, /ta blbost hned pod záhlavím/.. Máme tam takovou nástěnku s oznamky, tak prosím sledujte, jinak správcem nástěnky je můj šílený bratr Tsuki, stěžovat si můžete jemu :DDD

Děsivé sny, nebo realita?

26. října 2012 v 18:35 | Iharo Senshi Kokoro |  povídky na přání
Povídka na přání pro Trio, psaná na skupinu NU'EST. Snad se vám bude líbit. Dost jsem se do toho zažrala, takže jsem si nedošla a ni pro jídlo a momentálně chcípám hlady. Tak prosím, zde to je! (ne zde, pod perexem! :D )

Dokonalost není třeba

25. října 2012 v 21:49 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Tak, opět můj oblíbený pár. Tuhle povíduk může někdo brát jako volné pokračovaní předchozí: "Rozkazy se plní"
Napsána tak nebyla, ale každý si to vyložte jak chcete. Snad se bude líbit.

Je to špatné?

22. října 2012 v 20:23 | Kazemaru Kokoro |  TéTéčka
Normálně by tato povídka byla v jednodílkách, avšak je napsaná jako článek týdne. Takže ji najdete v TéTéčkách. Napadlo mě to už ráno. prolíná se tu vlastně děj jedné noci a úvahy jednoho z páru. Asi vás nepřekvapí, že jde o yaoi, že?

Pro neznalé: Yaoi - milenecký vztah dvou mužů.

Schválně vám to tu zvýrazním a kdo ví, že by to nesnesl, tak ať nečte. Klidně mi můžete nadávat, ale ještě bych vás požádal, pokud jste někdo z Ihařiny školy (1. ZŠ nár. um. Petra Bezruče ve F-M) a hodláte použít vulgarismy a nadávky, dbejte rudého upozornění a napište kdo jste.. Oba dva to vezmeme lépe... Arigato

Abyste si povídku přečetli, myslím, že nmusíte znát anime Hetalia Axis Powers, uvedu vám sem základní situace a obrázky hlavních postav.

Německo - Ludwig - mladší ze dvou bratrů, blond s modrýma očima, je vyšší a silnější než jeho bratr (silnější co se týče postavy)
Prusko - Gilbert - starší bratr Německa, vychovával jej, je menší z nich, má rudé oči a bílé vlasy, pořád má u sebe svého kanárka Gilbirda (z jeho pohledu je to celé psané)


Nechal jsem položit do měkkých peřin bratrovy obrovské postele. Naklonil jsem hlavu na stranu, když jeho rty začaly hladově opečovávat můj krk. Přivřel jsem oči.
"Je to snad špatně..?" prolétlo mi hlavou. Pamatoval jsem si, když jsem poprvé bratra spatřil. A pak, jak z něj vyrostl ten blondýnek, jež mne vždy poslouchal, když jsem mu měl něco vysvětlit. Ze začátku měl mnoho otázek a často mne přerušil uprostřed věty.
"Kdepak je ten nevinný mladší bráška?" prolétla mi lavou myšlenka, když jsem ucítil Ludwigovy prsty, jak mne zbavily košile a nyní si pohrávají s páskem. Mysl mi zaplavily vzpomínky.
"Bráško.. a tady.."
"Nepřerušuj mě neustále.. Teď jsem ti to chtěl vysvětlit!"
"Omlouvám se Gilberte.." sklopil malý blonďáček hlavu. Byl ke svému bratru uctivý. Vzhlížel k němu. Prusko byl malému Ludwigovi vzorem. Nikdy si na něj příliš nedovolil. Gilbert bratrovi přátelsky rozcuchal vlasy.
"Kde se to ztratilo?" pomyslel jsem si.
"Ale.. Je to snad špatně?" Napadlo mne po té. Sám jsem si i odpověděl, že ne. Jen to chtělo malou změnu. Přetočil jsem se nad bratra a zbavil jej oblečení, jako to on udělal mě.
"Gil..Gilberte.." šeptl překvapeně. Vášnivě jsem si ukradl jeho rty.
"Gilberte! Pojď se mnou na pivo.." ozval se s úsměvem Německo. Jeho starší bratr přijal. Co v tenhle studený podzimní večer dělat jiného? Sám měl na ten zázračný výtvor lidstva chuť. A ve dvou se vždy lépe pije. Nechal ubohého Gilbirda na pospas Itálii. Tušil, že jeho kanárek jej bude nesnášet - alespoň do chvíle, kdy mu nenasype ten nejleší zob- a nedá mu to zapomenout, ale nakonec byl rád, že kanárka nevzal.
Láskyplně olízl Ludwigůw úd a zahrnul jej polibky. Byl hodný bratříček. Nahmatal bratrův otvor a zasunul do něj prst. Ludwig se proti němu prohnul v zádech.

GOOMEEN!!!!!! + Otázky a odpovědi 7.

21. října 2012 v 20:20 | Iharo + Kazemaru |  Ptej se dokud můžeš
Sorry, sorry, sorry, sorry... Ano, my víme, jsme strašní .. Ale po celý týden jsme se věnovali Triu, kteří k nám přijeli. Ale teď už čas na další otázku a ta je od ChronoArta.

K: ChronoArt se nás ptal, v jakém anime bychom žili...

I: Hmmm.. Asi v Bleachi... Nevím jak to zdůvodnit.. Ale svět Bleache mi přijde sympatický, když to tam zrovna nerozvrací Ichigo a spol. :D Nebo v Hetalii a byla bych nádherný zástupce Slovenska. Drzý, roztomilý a platonicky zabouchnutý do Pruska.. :DD

K: Já bych žil ve světě z anime Soul Eater! A chodil bych se Steinem... Byl bych ta nejlepší kosa smrti a dal bych dohromady Soula a Black Stara! Toť k mým snům v budoucnosti.. :D


Otázky a odpovědi... 6.

19. října 2012 v 16:36 | Iharo + Kazemaru |  Ptej se dokud můžeš
Ame.. Tahle otázka nás dostala. Máme při ní výbuch smíchu!! Ale taky i potěšila.. Rádi odpovíme..

dotak pro nás oba "Odpovídáte spík ukemu, nebo sememu?"

I: Já osobně bych se rozhodně nazvala Ukem.. Takový malý uke, který se potřebuje schovat v něčí náruči. Avšak uke, který má o svého semeho starost a nikdy mu nechce přidělat starosti.


K: Já.. Asi seme.. Milující seme, který nikdy svého ukeho neopustí (I: *odkašlává si* my a Trio víme své..) .. Iharo nevnímejte.. Jsem ochotný se za svého broučka porvat, ale kdyby chtěl odejít s jiným, tak se jen sesypu jako hromádka neštěstí a nechám ho jít. Hrozně rád se s někým mazlím a někoho rozmazluju.. :D


DK: Když si dáte dvě a dvě dohromady, možná by některé napadlo, že my dva bychom se hodili do páru. Záleží na úhlu pohledu. A ano, z jistého úhlu by to možné bylo... ale jsou důvody, poč to tak není.
1. Kazemaru je na kluky
2. Iharo je bisexuál převážně zaměřený na dívky
3. a hlavně Oba jsme ZADANÍ A MILUJEME SVÉ PARTNERY!!!!

Otázky a odpovědi...5.

18. října 2012 v 17:47 | Iharo + Kazemaru |  Ptej se dokud můžeš
Sorry, sorry, sorry!! Ano, uznáváme, včera jsme neodpověděli na otázku.. Je nám líto.
Iharo byla jaksi mimo -.- hoodně mimo.. -.-
Ale už jsme tady.. Tohle je zatím poslední otázka, o kterou jste si napsali... Je opět od Deatharese...

DK: Death-san, asi tě sklameme, ale my na anime koukáme zásadně spolu a tak i počet anime bude stejný.... *jde se počítat*
Naruto
Naruto Shippuuden
Uta-no prince-sama
Princess Princess
Full Metal Alchemist
Junjou Romantika
Majin Tantei Nougami Neuro
Death Note
Bakuman
Vampire Knight
Vampire Knight Guilty
Bleach
Fruits Basket
Gravitation
Kuroshitsuji
Ouran High School Host Club
Soul Eater
Sekaiichi Hatsukoi
D.N.Angel

Většinu z nich jsme hlavně rozkoukali... Je jich asi tak devatenáct.. netušíme, jestli nám něco nevypadlo :)

Prosím pište své dotazy i nadále.. Moc rádi odpovíme!

Otázky a odpovědi... 4.

16. října 2012 v 16:35 | Iharo+Kazemaru |  Ptej se dokud můžeš
Další expertní otázka.... Sad gothic se sice dokázal vyjídřit až na potřetí, ale řekneme vám, sojí to za to..

"Co se ti na anime které znáš nejvíce líbí?"

I: Hmmmm... Celkově se mi na anime líbí kresba.. ale na jednom z anime... Dobře, vybírám si Junjou Romantiku.. Na ní se mi líbí, že autoři se nebojí tohoto žánru (muž+muž).. nevyhýbají se velkým věkovým rozdílům... Napříkklad Junjou Terrorist, kde panu učiteli je třicet a jeho miláčkovi osmnáct.. A také se mi líbí to, co se jinde kritizuje.. Že je to kravina.. Ano, nebojím se to říct, je to z jistého pohledu docela kravina, ale to mě na tom snad chytlo nejvíc. Není díl, kde bych se nezasmála.. Je sice trošku zvláštní, jak se zde stídají tři páry .. Ale ani to diváky nezabije.... Všem doporučuji... :DD


K: Tak jo, Iharo m sebrala Junjou Romantiku.. Já bych mohl sice to samé říct o Sekaiichi Hatsukoi, ale já si tu pokecám o Bakumanu. Nedokoukal jsem ho možná celý, ale rozhodně to tak nenechám. Bakuman je anime o dvou klucích, co chtějí kreslit mangu. Není tam sice ani náznak shounen-ai, či snad yaoi, protože oba dva mají holku, ale jinak je to bezvadný. Je to vtipný a dozvíte se tam o tom, jak je to složitý proces, než se manga vydá.. Je tam i šíleně mladý a slavný kreslíř mangy.. Ale popravdě, je dosti magor.. Nejradši mám na celém anime jednu hlášku....
Mashiro: "Jak to, že to všechno víš??"
Takagi: "Sedím vzdu ve třídě."
Mashiro: "To jako, že když sedíš vzadu, všechno víš??"
Takagi: "Jistě."


Otázky a odpovědi... 3.

15. října 2012 v 17:26 | Iharo + Kazemaru |  Ptej se dokud můžeš
Další otázka je od ChronoArta.. "Kdyby jsi mohl/a mít jakoukoli schopnost z anime, jaká by to byla?"

I: Na tohle nebude lehké odpovědět.. Uvidíme...
K: abych se přiznal, nikdy jsem nad tím nepřemýšlel... Mno, zamyslím se teď

I: Hm... Opravdu těžká otázka.. Opravdu hodně, hodně, hodně těžká... Ale asi bych brala inteligenci jako L... Nebo potom být něco jako Soul.. Zbraň shinigamiho..

K: *hluboce zamyšlený* Možná, kdybych mohl být jako Zetsu z Naruta, který se může vtělit do jakéhokoli materiálu... Třeba stromu, kamene, nebo zdi... Já si jako vědomí v cizím těle perfektn vystačím, už tak jsem nadpřirozený, ne?


Děkujeme za tvou otázku Chrono-san... A ptejte se dál.. Všichni!!

alespoň na konci dosáhnout štěstí

14. října 2012 v 17:21 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Nic vám k ní zatím neřeknu, na to si počkejte na konci...

Otázky a odpovědi... 2.

14. října 2012 v 13:24 | Iharo + Kazemaru |  Ptej se dokud můžeš
I: upřímně, tahle otázka mě docela potěšila a hrozně ráda na ni odpovím...
K: Já jen pro upřesnění dodám, že jde o otázku od Ame: "Jak jste se dostali ke skupině Three Days Grace a jaká je vaše nejoblíbenější písnička..?"

Iharo: takže, k této skupině jsem se já osobně dostala díky jednomu videu na Naruta.. Video je doplněno o písničku skupiny Three Days Grace.. Písnička mě hodně zaujala a já si skupinu našla a poslechla si další písničky. Ovšem písnička u videa se stala mou nejoblíbenější.. Je to: "I hate everything about you"
Video doporučuji, je krásné.. Jde o to, že po smrti Sasoriho je Deidara přiřazen k Itachimu a ten se k němu nechová zrovna nejlépe..


K: Já se dostal k této skupině až díky Iharo. Prostě jsem si hrál s její mp3 přehrávačem a našel jsem tam jejich písničky. Oblíbil jsem si dvě, "Animal I have become" a "Pain" ... Zbonuji je obě, ale je jedna, kterou můžu považovat za úplně nejoblíbenější.... Jde o písničku "Over and over"