Dokonalost není třeba

25. října 2012 v 21:49 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Tak, opět můj oblíbený pár. Tuhle povíduk může někdo brát jako volné pokračovaní předchozí: "Rozkazy se plní"
Napsána tak nebyla, ale každý si to vyložte jak chcete. Snad se bude líbit.


Probudil jsem se v jeho náručí. Objímal mě rukou okolo pasu. Byla to krásná chvíle, ale já.. Opět mne zachvátily pochybnosti. Miluje mě? Po těch třech letech co jsme spolu mi stále vyká. Je bojácný a nervózní. Vždycky všechno musím začít já. Nikdy.. Nikdy mi neřekl, že mě miluje, vždy jen, že mě má rád. Bylo toho strašně moc. Zavřel jsem oči.
"Jeane.. Miluješ mě?" šeptl jsem do ticha-
"Proč se ptáš?" ozvala se mi odpověď. Myslel jsem, že spí! Přetočil mě pod sebe, jemně zahrnul můj krk polibky.
"Miluješ ty mě?"
"Jistě, jak se na to můžeš ptát?" odpověděl jsem ychle, pousmál se.
"Tak vidíš.." políbil mě na rty a vstal. Vstal jsem také.
"Tak mi to řekni, ty dvě slůvka.." trval jsem si na svém. Navlékl na sebe černý rolák který jsem na něm nenáviděl. Vypadal strašně!
"Teď mluvíš jako Elric.." řekl jen. Dopálilo mě to.
"Na to jsi přišel jak? Taky jsi s ním spal?" vyhrkl jsem dřív, než mi došlo co říkám. Jean se na mě otočil. Mračil se jako bouřkový mrak.
"Posloucháš se vůbec Royi? Tohle si opravdu myslíš?? Jsi normální??" zvýšil hlas. Věděl jsem, že jsem řekl blbost. Ale já.. Oblékkl jsem se.
"Fajn, když mi nemáš co říct, asi bychom si měli dát pauzu!" zamířil jsem ke dveřím.
"Takže se mnou končíš? Velectěnému plukovníkovi jsem byl málo?" křikl za mnou. Jen jsem třískl dveřma. Šel jsem nasupeně až domů. Tam mi došlo co se stalo. Ne! Jistě, že se mi neomrzel! Pořád ho miluju. Ale co on? Proč tak vyletěl? Nedal jsem mu přece nijak velký důvod. Rozhodl jsem se. Nechám ho vydusit se v tom. Nebudu ten kdo prosí. Všiml jsem si, že za hodinu mám být na Centrále. Vyrazil jsem. Až ho tam uvidím, budu klidný. Dokud mi nebude umět říct, co cítí, nemám s ním o čem mluvit. Netušil jsem, jak to bude těžké.

Tři dny a já.. Nezvládám to. Chybí mi, ale on je jako kostka ledu. Nemůžu to vzdát. Nespolknu svou hrdost a nepřilezu za ním jako hodné štěně. Dál jsem pročítám papíry. Moc jich dneska není.
"Pane, tohle je dnes poslední soubor na vyplnění." ozvala se vedle mě Hawkeyová. Vzal jsem si tu lehce hořlavou látku.
"Hawkeyová.. Co děláte dnes večer?" vím, že kouske od nás sedí Jean. Vím, že mě slyší. Vím že se chovám jako hajzl ale chci aby si to už sakra uvědomil!
"N-Nic pane.." odpověděla mi na otázku Riza.
"Zvu vás do kina.." pousmál jsem se. S nadšením přijala. S Jeanem to ani nehlo. Ale co? Já si užiju fajn večer. Co to kecám?? Žere mě to! Zkurweně mě žralo, že Jean je tak klidný! Dodělal jsem papírování.
"V šest se sejdeme před kinem?" optal jsem se ještě Rizy. S radostí kývla a já odešel. Radši bych byl kdekoli jinde a s Jeanem, ale už se stalo. Stejná myšlenka se mi hlavou honila, když jsem s Rizou mířil do sálu. A když jsem z něj o dvě hodiny později vycházel. Pokusil jsem se uvolnit. Rozhodl jsem se doprovodit Rizu domů.
"Děkuji za krásný večer plukovníku.." držela mě za ruku. Nevšiml jsem si, kdy mě za ni chytla. Neřešil jsem to.
"Nemáš za co.." vlastně, byl první, který jsem neprodepkařil. Zastavili jsme před jejím domem. Koukla se na mě nevinnýma očima. Začala se ke mě natahovat a oči při tom přivírala. Než mě stihle políbit někdo nás od sbe odtrhl.
"Jeane?" hlesl jsem nevěřícně. Proč to..? Nemusel jsem se ptát, Přivlastnil si mé rty. Pak zavrčel n Rizu a odtáhl mě za roh. Opřel mě zády o zdi dom a začal mě hladově líbat. Jeho rty mi tak chyběly. Vjel jsem mu rukou do vlasů. Nějak, ani netuším jak jsme se dostali do jeho domu. S žuchnutím mě shodil na postel a zaklekl mě.
"Miluji Tě Royi Mustangu." zašeptal. Políbil mě na rty, které už začaly mírně opuchat.
"Miluji Tě." šeptl znovu. Polibek přemístil na krk. Začal mi rozepínat košili.
"Miluji Tě." zopakoval.
"Jeane.. Taky tě miluji.." ukradl jsem si jeho rty. Stáhl jsem z něj ne příšerný rolák, co měl zase na sobě. Budu ho muset znčit. Za rolákem zmizelo i další oblečení a nás brzy halilo roucho Adamovo. Heh.. Halilo? Ucítil jsem Jeanovy prsty ve svém nitru. Prohnul jsem se proti němu.
"Řekni, chyběl jsem ti?" lehce mě políbil na špičku nosu.
"Ani nevíš jak.. " vydechl jsem.
"To abych ti to vynahradil, co? ušklíbl se a vytáhl své prty z mého nitra. Pousmál jsem se.
"To bych řekl." stihl jsem hlesnout, než do mě vstoupil. Unikl mi slastný výkřik. Mé prsty hladily Jeanovy záda a vytvářely na jeho kůži neviditelné obrazce. Byl tak.. Úžasný. Neudržel jsem se a vyvrcholil. Chvíli po mě následoval Jean. Lehl si vedle mě.

Probudil jsem se v jeho náručí. Pousmál jsem se.
"Dobré ráno Royi.." otevřel oči.
"Ty nespíš?" optal jsem se.
"Ne.. " přiznal a usmál se. Věnoval mi jemný polibek. Přetočil se nade mě.
"Dneska je neděle, takže máme pro sebe celý den." usmál se. Políbil jsem ho. Nemusí být dokonalý. Je mi jedno jestli je bojácný, nesmělý.. Je mi jedno, jestli mi vyká nebo ne.. Miluju ho!


Poslední dobou nevím na co psát, ale ráda bych psala... A už mě kurva nebaví se furt připomínat... *sedí v koutku a objímá si kolena* Iharo píše tak hrozně že jí nikdo nepíše co by si přál číst.. Nikdo nemá zájem *depkaří*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ame Ame | Web | 26. října 2012 v 11:01 | Reagovat

Wow, pěkný! Nikdy jsem páru Havoc x Mustang moc nefandila, ale ty jsi to napsala vážně skvěle. Hrozně mě rozesmála ta narážka na Elrica, vážně povedené. :D

2 Zuzana Špásová Zuzana Špásová | Web | 26. října 2012 v 12:32 | Reagovat

Právě se koná soutěž o diplom na http://vtipyasranda.blog.cz/ tak se PROSÍM zůčastněte.Soutěž trvá jen týden.

3 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | E-mail | Web | 26. října 2012 v 13:40 | Reagovat

Opravdu dobře napsané Iharko ;)Jednou jsem si zase pěkně početla :D

4 Trouba, Uke a Neko Trouba, Uke a Neko | Web | 26. října 2012 v 14:11 | Reagovat

Ale no ták...tu depresi si nechte na vážnější důvody....Mě se všechny vaše povídky líbí a moc...No ták....*pozoruje depkařící osůbku smutnýma očima*

5 Iharo Senshi Kokoro Iharo Senshi Kokoro | E-mail | Web | 26. října 2012 v 15:35 | Reagovat

[4]: *fňuk* opravdu? *zvedne hlavu, všimne si žádostí na povídky* Iharo jde PSÁÁÁT! *došel veškerý papír* fuck this world.. *bere si matčin sešit na zápisky z vysoké školy*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama