Je to špatné?

22. října 2012 v 20:23 | Kazemaru Kokoro |  TéTéčka
Normálně by tato povídka byla v jednodílkách, avšak je napsaná jako článek týdne. Takže ji najdete v TéTéčkách. Napadlo mě to už ráno. prolíná se tu vlastně děj jedné noci a úvahy jednoho z páru. Asi vás nepřekvapí, že jde o yaoi, že?

Pro neznalé: Yaoi - milenecký vztah dvou mužů.

Schválně vám to tu zvýrazním a kdo ví, že by to nesnesl, tak ať nečte. Klidně mi můžete nadávat, ale ještě bych vás požádal, pokud jste někdo z Ihařiny školy (1. ZŠ nár. um. Petra Bezruče ve F-M) a hodláte použít vulgarismy a nadávky, dbejte rudého upozornění a napište kdo jste.. Oba dva to vezmeme lépe... Arigato

Abyste si povídku přečetli, myslím, že nmusíte znát anime Hetalia Axis Powers, uvedu vám sem základní situace a obrázky hlavních postav.

Německo - Ludwig - mladší ze dvou bratrů, blond s modrýma očima, je vyšší a silnější než jeho bratr (silnější co se týče postavy)
Prusko - Gilbert - starší bratr Německa, vychovával jej, je menší z nich, má rudé oči a bílé vlasy, pořád má u sebe svého kanárka Gilbirda (z jeho pohledu je to celé psané)


Nechal jsem položit do měkkých peřin bratrovy obrovské postele. Naklonil jsem hlavu na stranu, když jeho rty začaly hladově opečovávat můj krk. Přivřel jsem oči.
"Je to snad špatně..?" prolétlo mi hlavou. Pamatoval jsem si, když jsem poprvé bratra spatřil. A pak, jak z něj vyrostl ten blondýnek, jež mne vždy poslouchal, když jsem mu měl něco vysvětlit. Ze začátku měl mnoho otázek a často mne přerušil uprostřed věty.
"Kdepak je ten nevinný mladší bráška?" prolétla mi lavou myšlenka, když jsem ucítil Ludwigovy prsty, jak mne zbavily košile a nyní si pohrávají s páskem. Mysl mi zaplavily vzpomínky.
"Bráško.. a tady.."
"Nepřerušuj mě neustále.. Teď jsem ti to chtěl vysvětlit!"
"Omlouvám se Gilberte.." sklopil malý blonďáček hlavu. Byl ke svému bratru uctivý. Vzhlížel k němu. Prusko byl malému Ludwigovi vzorem. Nikdy si na něj příliš nedovolil. Gilbert bratrovi přátelsky rozcuchal vlasy.
"Kde se to ztratilo?" pomyslel jsem si.
"Ale.. Je to snad špatně?" Napadlo mne po té. Sám jsem si i odpověděl, že ne. Jen to chtělo malou změnu. Přetočil jsem se nad bratra a zbavil jej oblečení, jako to on udělal mě.
"Gil..Gilberte.." šeptl překvapeně. Vášnivě jsem si ukradl jeho rty.
"Gilberte! Pojď se mnou na pivo.." ozval se s úsměvem Německo. Jeho starší bratr přijal. Co v tenhle studený podzimní večer dělat jiného? Sám měl na ten zázračný výtvor lidstva chuť. A ve dvou se vždy lépe pije. Nechal ubohého Gilbirda na pospas Itálii. Tušil, že jeho kanárek jej bude nesnášet - alespoň do chvíle, kdy mu nenasype ten nejleší zob- a nedá mu to zapomenout, ale nakonec byl rád, že kanárka nevzal.
Láskyplně olízl Ludwigůw úd a zahrnul jej polibky. Byl hodný bratříček. Nahmatal bratrův otvor a zasunul do něj prst. Ludwig se proti němu prohnul v zádech.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | Web | 22. října 2012 v 21:19 | Reagovat

Heey!! Takhle to utnooout!! >o< Hagu chce další díl!! ^^

2 Trouba, Uke a Neko Trouba, Uke a Neko | Web | 23. října 2012 v 16:13 | Reagovat

To je sladké...^^

3 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | E-mail | Web | 26. října 2012 v 13:43 | Reagovat

Hmmm velmi, velmi dobré... Mohlo by to pokračovat = >.< =

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama