Návrat

30. října 2012 v 16:01 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Ano, já vím. Lee Teuk teprve dnes odchází, ale já prostě musela napsat povídku o jeho návratu. Ano, jsem posedlá. *ďábelský smích* Jinak to ovšem nešlo. Není to dlouhé a je to jen lehké shounen-ai. Aww, neobvyklý pár, ale já ty dva spolu zbožňuju, nevím proč! Mimochodem opět se tu objevuje Iharo v korejské verzi jako sestra Heechula Ha-jin.. :D Snad vám tam moc vadit nebude. Je to jen okrajová postava, kterou si nemůžu odpustit.. :DD Snad se bude líbit. A pro všechny E.L.F.'s "Žádná píseň není tak dlouhá aby neměla konce .. A ani dva roky netrvají věčně.."

"Teuku.. Počkej!" vyřikl Kyuhyun. Bylo těžké vidět, jak leader Super Junior odchází na vojnu. Bylo to těžké pro všechny, ale pro něj stokrát víc. Pro něj Lee Teuk nebyl jen leader, skvělý zpěvák a přítel, kterému se může vždy svěřit. Pro něj tenhle muž znamenal víc. Mnohem, mnohem víc. Lee Teuk se otočil. Bylo vidět že ani jemu se neodchází nejlíp. Ještě kdyby tady nebyly ty kamery. Kyuhyun se mu vrhl okolo krku. V tu chvíli se čas zastavil a on spojil jejich rty v nesmělem polibku. Musel to udělat. Musel mu projevit co cítí. Nešlo to jinak. Lee byl v šoku. Netušil co dělat. Ale to už Kyuhyun zmizel mezi ostatními šleny skupiny. Ještě se otočil a němě pohnul rty ve slově "Sarangheo".
Kyuhyun se převaloval v posteli. Bylo to dva roky, co tohle 'provedl'. Od té doby mu to nedalo spát. Všichni se tvářili, že se nikdy nic nestalo, ale on věděl, že se to stalo. Pamatoval si okamžik, kdy se dotknul rtů svého leadra. Své životní lásky. Ale.. Co když i Lee Teuk bude dělat, že se to nestalo? Mladý zpěvák se zachvěl. Jejich leader, přece prohlásil, že se snažil najít si dívku před vojnou, a když se to nepovedlo, bude ji hledat až se vrátí.. A Hyuní dívka nebyl. Byl mladý a všichni říkali že hezký, ale dívka prostě nebyl. Povzdechl si. Tak takhle se cítí E.L.F.'s ? Ví, že nedosáhnou lásky jednoho z nich, ale přesto sní a to i s otevřenýma očima? Byl tak strašně naivní, když to udělal. Koukl se na hodiny. Bylo sedm. Vzdal snahu o spánek a vydal se do kuchyně. Ve velkém sídle, kde žili všichni členové skupiny plus ještě sestra Heechula Kim Ha-jin bylo mrtvo. Který blázen by taky dobrovolně vstával v sedm ráno, když má vyjímečně den volna. Cho Kyuhun. Ano, správná odpověď. Mladík si uvařil kafe a znaveně si sedl na židli. Zapátral očima v kalendáři, zda se v nejbližší době neděje cosi zajímavého. Jeho zrak se upnul na červenorůžově zvýrazněné datum. Zvýraznění přímo mlátilo a bušilo do očí a muselo být jasně zřetelné i z obýváku. 'Hádám, že jde o Sungimovu práci.' napadlo Kyuhyuna. Zaměřil se na událost, která zapříčinila to nepřehlédnutelné zvýraznění 'Lee Teuk - Návrat!!!' hlásal nápis. V Kyuhyunovi hrklo. Zašátral v kapse kalhot po mobilu. Bohužel byl stále v pyžamu. Ještě jednou si přečetl datum a pak vyrazil do pokoje. Kafe nechal stydnout na stole. Rozrazil dveře pokoje. Sungim se na protější posteli jen převrátil na druhý bok. Kyuhyun si oddechl a sebral mobil ze svého nočního stolku. Datum, jež si pamatoval z kalendáře souhlasilo s tím dnešním. Jen zakňučel. Ukáže se pravda, zda Lee Teuk jeho city opětuje nebo ne. Druhá odpověď byla stokrát, až tisíckrát pravděpodobnější. Zavrtěl hlavou. 'Mysli i na něco jinýho Hyune!! No tak!' okřikl se. Ano, jiné myšlenky přišly v zápětí. Zase to vzal do kuchyně. Vyštrachal dvě pokličky od hrnců a došel do chodby, kde se nacházely dveře ode všech pokojů. Začal pokličkami třískat o sebe.
"Budíček!!" zařval z plných lic. Z pokojů začali vylézat rozmrzelí členové skupiny. Objevila se i Ha-jin.
"Mrkvovou brokolici na tebe ty rušiči ranního klidu!" zabručela.
"O co ti jde??" zanučel Kang In. Kuyhyun se zazubil.
"Mám jen otázku, kolikátého je?" optal se nevinně.
"A to nás kvůli tomu musíš budit všechny ty opovržení hodný tajtrdlíku??" zavrčela Ha-jin. Po chvíli se nakonec Siwon na datum rozpomněl.
"A co je s tím datem??" pronesl Heechul. V tom se Sungimovi rozzářily oči.
"Já to vím! Dneska se vrátí Lee Teuk z vojny!!" vyskočil radostně. I zbytek polorozespalých členů ožil.
"Tak mě vzbuďte až tu bude.." houkla Ha-jin a chystala se na nenápadný úprk. Shindong ji však zastavil.
"Smůla, my se zdekujeme do kuchně." zasmál se.
"Kdo je první v koupelně vyhrává!" křikl Heechul a zmizel. Minnie zkňučel.
"To není fér! On má pokoj hned vedle, takže je vždycky nejblíž." sklopil hlavu.
"A trvá mu to nejdýl!" dodal Siwon.
"Tak se umejete ve dřezu v kuchyni." vyplázla na ně Ha-jin jazyk. Ze svého bratra už dávno vědu nedělala. Začalo se s vehementními přípravami.
"Měli jsme tu vymalovat.." broukl Shindong.
"Nestěžuj si a vysávej.." odsekl Kang In balancující na židli, snažíce se utřít prach. Uprostřed toho všeho zmatku stáli sourozenci Heechul a Ha-jin a všechno dirigovali. Skončilo se až v půl jedné a ve dvě hodiny měl leader konečně dorazit.
"Co si mám vzít na sebe??" ozval se nešťastně Sungim. Kyuhyun protočil oči. On sám měl jasno. Navlíkl na sebe přesně to, co měl při Lee Teukově odchodu. To bylo šedé triko s kapucí a bez rukávů, bílá mikina a bílé kapsáče.
"Pro mě za mě tady lítej třeba nahatý.." odpověděl. Ano, něco takového by Lee Teuka překvapilo dostatečně. Ale jestli by ho to náhodou nepřekvapilo až moc. Taky by při svém slavném náratu sebou mohl seknout hned ve dveřích a oni by ho omývali vodou. Nakonec se i Sungmin do něčeho navlékl. Přesněji do bílé košile a odrbaných světlých riflí. Teď zbylo jen čekat, až se očekávaní osoba zjeví ve dveřích. Hodina, která by normálně měla mít šedesát minut jich tentokrát měla asi tisíc, než skříply dveře od domu.
"Jsem doma.." ozval se hlas, který dva roky neslyšeli. Kyuhyun polkl. Všichni ostatní se rozzářili. Lee Teuk vešel s úsměvem do haly.
"Vítej Zpět!!" vykřikli všichni. Ten jen stihl upustit tašku s věcma a dal se do objímání a vítání. A mohlo se začít slavit. Kyuhyunovy předtuchy se vyplnily. Jejich leader se tvářil, že se při jeho odchodu nic nestalo. Všichni se smáli a užívali si večer. Nakonec se i Kyuhyun k všeobecné zábavě připojil. Pořád pohledem lítal k Teukímu. Byl stejně dokonalý jao před dvěma lety, možná už neměl své dokonalé vlasy, ale přesto všechno. Srdce mu uvnitř hrudi skučelo a svíralo se. V duchu prostě věřil a doufal, že leader přijde a zašeptá mu do ucha slova lásky. Ale nic se nestalo. Neměl být tak naivní. S blížící se nocí se společnost pomalu rozcházela. Nakonec zbyli jen Shindong, Kyuhyun a Lee Teuk.
"Tak já už taky půjdu spát, dobrou.." zvedl se Kyuhyun. Shindong vstal hned po něm.
"Jdu taky dobrou a ještě jednou vítej zpátky.." kývl na leadra. Vydal se rychlým krokem k pokoji.
"Hyune.. Počkej.." ozval se Teuk. Kyuhyun se otočil a vrátil se zpět.
"Ano?" zeptal se. Lee Teuk se místo odpovědi zvedl a přešel k němu. Spojil jejich rty v polibku. Kyuhyun byl vyvedený z míry. Co to..?
"Stojíš o mě ještě?" odtáhl se Lee Teuk. Kyuhyu zamrkal.
"Já.. Myslel že.. Když.." koktal a netušil kde začít jak pokračovat.
"Nechtěl jsem to tu řešit před kluky, promiň.. Tak, stojíš o mě ještě?" pousmál se Teuk. Odpověď mu přišla v podobě polibku. Přitáhl si Hyuního co nejblíž to šlo. Vjel mu rukou do vlasů. Na vojně měl spoustu času přemýšlet. Ale nepřemýšlel hlavou. Nechal mluvit srdce. A to řeklo jednoznačné rozhodnutí.
"Sarangheo Kyuhyun.." hlesl Teuk. Kyuyun překypoval štěstím. Nesnilo se mu o tom ani v tom nejtanějším snu. Byl tu u něj, objímal ho a líbal. On mu opravdu šeptal slova lásky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 deathares deathares | E-mail | Web | 30. října 2012 v 18:51 | Reagovat

ano, máš pravdu, jsi posedlá :D ale povídka hezká xD

2 Lucy Uchiha Lucy Uchiha | Web | 31. října 2012 v 20:13 | Reagovat

Neboj, my to všichni zvládnem, vrátí se nám! Už jen že odešel Heechul byla velká rána ~ Těším se až se oba vrátí a všichni budou pohromadě, sice to bude doba, ale já počkám, ELFs počkají ^^ Jinak hezká povídka, tenhle pár je vážně rozkošný ~ :3

3 Trouba, Uke a Neko Trouba, Uke a Neko | Web | 1. listopadu 2012 v 18:20 | Reagovat

Povídka je pěkná... pár je trochu zvláštní, ale opravdu by jim to slušelo...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama