Maďarsko x Morava

21. prosince 2012 v 21:45 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Tak tohle mě napadne uprostřed noci. Jen tak koukám na video s obrázky z hetalie, dám ho na konci článku. A upozorňuji na obrázek v čase 0:15
Je krásný. Jak už víte, na hetalii píši hru s Eressiel, mou kámoškou. Tam jsme si vytvořili své vlastní postavy.
Já: Morava-Anna a Slovensko-Palo
Ere: Česko-Jana/Anežka a Slezko - Jakub
Morava je v páru vždycky buď s Rakouskem, nebo Pruskem (mé zlatíčka) Slovensko už byl i s Japonskem. Ere u Česka pravidelně střídá německo a Anglii a Slezko je buď platonicky zabouchnutý do Moravy, nebo to táhl s.. Myslím že.. Jo! S Francií.. chudinka.
Text Kurzívou je inspirován naší hrou a je to vzpomínka na první setkání Moravy a Pruska, kdy Morava v přestrojení za vojáka Hitlerovy armády vnikne do tábora a odnese si zpátky svou sestru, kterou zajali... A dost keců. Užijte si slátaninu."Pane, Německo vás chce ve svém stanu." zasalutovala vysoká blondýnka modrýma očima se upřeně zadívala do rudých. Bělovslásek kývl. Tu dívku tady ještě neviděl. Pravda, jeho bratr měl v armádě dost žen, které mu zkracovaly noci, ale tahle blondýnka? Navíc v této části. Nepřemýšlel nad tím a zamířil ke stanu Ludwiga. DívKa vklouzla do stanu, ve kterém Prusko a Německo ukryli zajatce.
"Anežko, že se necháš tak lehce zajmout, to bych nečekala." pronesla k osobě uvázané ke kůlu. Prusko ji stihl dost nepěkně ztýrat.
"K-Kdo..?" pozvedla hlavu dívka s hnědými vlasy. Několikrát zamrkala.
"Hádej Česko, nepoznáš svou sestru?" zasmála se Morava. Česko vynechala otázky, jak se sem Anna dostala a kde sakra vzala tu uniformu. Nechala se odpoutat. Ozvalo se tiché zahvízdání, které znělo jako sýkorka, do stanu přiklusal velký hnědý kůň. Morava na něj naloŽila sestru a nasedla za ní. Pobídla patami koně a cvalem vyletěla ze stanu, mířila ven z tábora.
"Sestřelte je! Tu brunetu chci živou!" zařval Gilbert, ale to už trojice zmizela za barikádami. Ozvalo se ještě jedno výsměšné zakrákání supa.

Tehdy, to setkání začalo něco, co nikdo nepředpokládal. Asi to tak opravdu mělo být. Maďarsko stiskla křehkou berberu v ruce až nechtíc zlomila její stonek. Proč jí to Gilbert udělal. Tolik si spolu rozuměli. Mohla to tušit. Při těch schůzkách států jí visel na rtech. Otáčel se za ní. Byla to prostě modrooká blondýnka, která se chová jako chlap.
"Anno, ani nevíš jak ti závidím." šeptla Maďarsko. Prusko měl být její! Co ho váže k Moravě? Nic! Jen to, že mu ukradla zajatce přímo před nosem! Ale s Maďarskem toho přeci tolik prožili. Proč zůstalo jen u přátelství. Slzy si probily cestu a stékaly po jejích tvářích. Koukala, jak se nad dvojicí vznáší Moravin sup a Gilberovi na rameni sedí jeho kanárek. Měla chuť vyrazit a odtrhnout jej od ní. Nechat si ho jen pro sebe. Přesto jen stála a sledovala jejich záda.
"Gilberte." šetpla a proud slz se zastavil. Nezmění se to, co k němu cítí. Ti dva k sobě nepatří. A Maďarsko si počká, dokud mu to nedojde. Však s každým krokem, se kterým se ruku v ruce od ní ti dva vzdalovali, trošku zaváhla. musela se k nim otočit zády. Gilbert Anně nepatří! Měl být s ní! S Maďarskem!

Tady je video
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ame Ame | E-mail | Web | 22. prosince 2012 v 21:22 | Reagovat

Kawaii! Máš to pěkně propracované, přišlo mi to takové rotomilé.
Hetalii jsem nikdy nedokoukala celou (přestože mám většinu dílů staženou XD). Štve mě, že ČR ani Slovensko není jednou z postav v Hetalii, ale co se dá dělat :)

2 Rowan Rowan | Web | 27. března 2013 v 23:48 | Reagovat

Zajímavé =) osobně má Česko jednoznačně jako Anežku =) takže mě potěšilo, že jsem na to jméno narazila i u jiných =)

3 Eressiël Eressiël | 13. srpna 2013 v 17:14 | Reagovat

Krásně napsané, ikdyž si nepamatuji, že by Prusko odešel tak snadno.
Never mind, moc se mi to líbí a jsem rnád,a že nezapomínáš :)

4 Eressiël Eressiël | 13. srpna 2013 v 17:16 | Reagovat

[1]:
Já slyšela, že by se teotericky, Česko měla do Hetalie v nějaké sérii připojit, co je mín us, japonci z Česka udělají zloděje...
O Slezsku je ale zmíňka v Axis Powers, z doby Prusko-Rakouské války

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama