Nudná hra je dobrá záminka

24. prosince 2012 v 18:20 | Iharo Senshi Kokoro |  Povídky pod stromeček
Děsné tooto. Jsem to spisovala asi týden a nevím, nevím, kdyby mě tolik netlačil čas, tak možná by to bylo lepší. Omlouvám se Chrono-chan. Tato šílenost je pro tebe k vánocům. Dovoluji si bláhově doufat, že se ti to bude líbit."Ha! Konoha! Rámen!!" v Narutově znuděném obličeji se konečně objevilo nadšení. A bylo obrovské. Sikamaru potočil oči. To toho idiota nezajímá nic jiného?
"Hele kluci, co budte dělat do další mise, která může být kdo ví kdy?" ozval se Kiba.
"Já rozhodně budu hrát shogi." odpověděl znuděně Shikamaru. Narute mlel cosi o tréninku, aby mohl přivést zpět Sasukeho. Mladý Nara by si povzdechl, ale jen by tím přivedl pozornost. Proč má Naru v hlavě jen rámen a Sasukeho? Sasuke už je pryč strašně dlouho. Ino i Sakura už ho dávno pustily z hlavy. Tak proč ne on?
"Shikamaru, jak tě ty shogi vlastně můžou bavit?" ozval se Naruto.
"Je to dobrá hra. Klidně přijďte, já vás ji naučím." pokrčil rameny. Naruto se zazubil.
"Chcípl byc nudou." odvětil. 'To si jen myslíš..' prolétlo Shikamaruovi hlavou.
"Jak můžeš soudit, když jsi to nezkusil ty baka? Já přijdu určitě!" prohlásil Kiba. Jen ať Naruto nechodí. Čím míň lidí se mu bude stavět do cesty, tím líp.
"Nejsem baka!!" odsekl Naruto. Narozdíl od tohohle Inuzuky on má mozek! Vešli do vesnice.
"Tak se mějte!" zamával Naruto a namířil si to do Ichiraku. Shikamaru prohodil něco o tom, že donese Tsunade hlášení. Kiba rychle doběhl Naruta.
"Hej, Naruto, půjdeš k Shikamaruovi..?" optal se.
"Asi jo. Proč se ptáš?"
"Ale.. Ať tam nejdu sám." pokrčil Kiba rameny a zamířil domů. Naruto tomu nevěnoval pozornost. Trénovat chtěl stejně až od zítřka. Talže dneska se klidně může jít učit ty Drogi, nebo Shogi, nebo jak to bylo. ZAvrtěl nad tím hlavu. Chvilku tam bude a pak odejde. O nic nejde. Za to Kibovi šlo o hodně. Bude mít příležitost být s Shikamaruem sám, protože Naruto tam stejně dlouho nevydrží. To bylo víc než jasné. Pohrabal snad celou skříň. Nakonec to vzdal a vzal si obyčejné černé kalhoty a bílou košili. Zazubil se. Shikamaru mu neodolá a pak už bude jenom jeho. Jen ať si Naruto běhá za Sasukem.

16:30
"Naruto! Musíš chodit tak pozdě?" otázal se nevrle Kiba.
"He?" vyloudil ze sebe Naru. Ale neřekl nic a šel za Kibou. Bože! Co tomu Kibovi je? Oblečený je jak na rande, navíc na sebe vylil nějakou hnusnou voňavku pro chlapy, ze které se blonďáčkovi dělalo velice nevolno.Došli až k domu Shikamarua. Ten jim po chvíli otevřel a pokynul, by šli dovnitř. Naruto s Kibou se rozhlédli po domě. Shika je mezitím odvedl k zahradě, kde už byl stolek připravený ke hře.
"Dáte si něco?" optal se. Koba a Naruto jen zavrtěli hlavou. Shikamaru se dal do vysvětlování hry. Naruto radši jen tupě přikyvoval a na nic se neptal. Kiba si byl jistý, že všechno pochopil a tak si rozdal s Shikamaruem první hru.
"Hele, Kibo, zkus přemýšlet a ne civět tolik na Shikamarua." zasmál se Naruto. Kiba zavrčel. Stačilo dalších pět tahů a Kiba byl ze hry.
"Odskočím si." řekl hnědovlásek. Naru zívl.
"Já půjdu Shikamaru. Nějak mě to nebere." řekl.
"Tak počkej! Zkusíme něco jiného." mrkl na něj Shikamaru. Naruto zůstal sedět a zamrkal. Co tím Shikamaru myslí? Odpověď se mu dostala ve vášnivém polibu. Nechal se položit na zem. Shikamaru mu zajel rukou pod triko.
"Naruto.. Miluju tě." šeptl Shikamaru. Naruto se začervenal.
"Já... Já.. tebe taky Shikamaru." dostla ze sebe. Mladý Nara se usmál. Opět blonďáčka políbil.
"Tak jsem ta-... Tak já nebudu rušit." zasekl se Kiba a otočil se na patě a zabouchly se za ním dveře.
"Ou." sykl Naru. Shikamaru nad tím pokrčil rameny.
"Budeme pokračovat..?" optal se tmavovlásek. Naruto kývl. Sám se natáhl a políbil Shikamaua.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ChronoArt ChronoArt | E-mail | Web | 24. prosince 2012 v 20:17 | Reagovat

Fakt úžasné, povedlo se to jen jsem si nebyl jist... To byl jako love triangle? Jestli jsem to správně pochopil :D Každopádně, ať by jsi trojici ShikanaruKiba zpárovali jakkoliv, bude se mi to líbit, takže jsi se trefila do černého :P

2 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | E-mail | Web | 26. prosince 2012 v 12:06 | Reagovat

Ooo už vím, jak vyzraju na lištičku (ChronoArta) xD muhehe... Už se těš! 3:)
Jinaaak povídka byla pěkná a diocela roztomilá :)

3 Zakuro Zakuro | E-mail | 3. ledna 2014 v 19:35 | Reagovat

Kawaii. Povídka se ti moc povedla Iharo :P
Kudák Kiba :D Moc krásná.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama