Únor 2013

Máj

27. února 2013 v 16:47 | Iharo Senshi Kokoro |  Chvilky poezie
Milášci, to je naprd. jaksi jsem zapomněla na jeden úkol na zítra. No a on je ten úkol to, naučit se čtrnáct veršů Máje. Hehe. He, hehehe. To je naprd. Mě to nejde do hlavy! Tady vám je hodím, abyste poznali to peklo! A do konce týdne tady máte dost článků.

Love Yaoi Studio

24. února 2013 v 14:38 | Kazemaru Kokoro |  Music a vše okolo
Ta jsem tu zase, Iharo je vyhladovělá a čeká ji oběd a já se rozhodl, že dokud ještě sedí za kompem, hodím vám se článek o jistém kanálu na YouTube. Jmenuje se jak jste si mohli všimnou Love Yaoi Studio a specializuje se na skvělá videa plná Boy Love scének. A to z anime známých i neznámých. Navíc k tomu vždy doplňí perfektní písničku, takže doporučuji se přihlásit na odběr.

Tady menší ukázka:

Celá BAD FAmily 0069 se do tohohle videa zamilovala a ta písnička k tomu fakt sedí! Není to jen splácanina. Je to skvěle udělané a všechny ty efekty jsou perfektně načasované..
A nedoporučuji sledovat, když vám za zády stojí jiný příslušník rodiny.. Ještě že Ihařina neteř tomu nerozumí..

Sora Kanako

24. února 2013 v 12:49 | Iharo+ výpomoc Ryota |  Identity - DUO KOkoro
Tak a poslední. Víc už toho zatím nemám. Tohle je postava, kdy nám s Ukem pěkně jeblo a my se rozhodli, že skupiny NU'EST a An Cafe pošleme na tábor. Samozřejmě že An Café budou mladší než teď, že jo. No Uke zakňučel - ano Uke, opravdu jsi kňučel!! - že byc mohla jednou taky vytvořit semeho. No já seme moc neumím. Ale Ryota byl pro jednou hodný bráška a pomohl mi.

Nao Teruki

24. února 2013 v 12:37 | Iharo Senshi Kokoro |  Identity - DUO KOkoro
Tak jo, dneska vás zahltím postavama, nic jinýho se mi dělat nechce. Máte smůlu. A navíc někde ten svůj myšlenkový odpad házet musím. Hlavinky se mají pročistit..

Kaito

24. února 2013 v 12:28 | Iharo Senshi Kokoro |  Identity - DUO KOkoro
Tak a je tady další identita. Neřeknu k ní nic, ono toho totiž moc není. Snad jen to, že vznikla při vymýšlení a kecání, kdy jsme z NU'EST udělali žáky na něaké škole a z Big Bang jejich učitele. Stejný základ bude mít i další cyklus s názvem škola, ale ten chci začít vydávat až budu mít napsané aspoň dva díly.

Starý dům

23. února 2013 v 20:11 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Milujte mě a oslavujte mě. Hagumi, povídka pro tebe na páreček Jong+Key! Ach ne, nemohla jsem si tam toho Minha odpustit. Opravdu ne. Gomenne Minho!!

se

Dave a Sony

23. února 2013 v 17:20 | Kazemaru Kokoro |  Music a vše okolo
Nevím kdo je zná a kdo ne, ale oni si na nic nehrají. Možná vás jejich písničky dovedou k slzám, ale tyhle slzy jsou jiné. Jejich hudba má něco, so mě i Iharo naplňuje.. Jsem jen mysl.. Jen kluk se jménem "Vítr" .. Ale oni, dávají mi pocit, že tu můžu dost změnit, že jsem jeden z těch lidí, které vidím procházet okolo mojí malé sestřičky Iharo. Málo kdo chápe bytosti jako já.. A málo kdo chápe jejich hudbu. Možná proto mě to k nim tak táhne. Prosím poslechněte si jejich písničky. Jsou.. Něčím "kouzelné" a zvláštní.

Tahle z jejich novýho cédéčka. Já osobně mám strašně rád song "nejsem bůh" a "někde uvnitř nás"
Iharo strašně ráda poslouchá "Nic není věčný" a "tracený anděl" a ráda používá úryvky z textů do reality. Opravdu to mnohokrát sedí... Doporučuju a prosím vás zaposlouchejte se do toho!!

Zahláškovaný týden

23. února 2013 v 17:13 | BAD Family 0069 + TUNET |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Tak jo, když se prostě tyhle dvě party spojí, tak to nejde. Vzniklo pár bezvadných hlášek. Až se budete ptát, co je na nich vtipného, řekněme, že my se prostě smějeme všemu a nezasvěcení prostě něky nepochopí.

WE ARE ....... BAAAACK!

22. února 2013 v 20:06 | prostě Bad Family |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Ano, přežili jsme. Tak trošku. Ale jsme tu a zase vás potrápíme. Máme plllno hlášek a námětů na povídky. Ale nečekejte zázraky. Milujeme vás!
BAD FAmily 0069


byeee

16. února 2013 v 14:47 | prostě Bad Family |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Tak jo děti, vaši milovaní DUO KOkoro ady teď zase pár dní nebudou. A to proto, že přijede TRIO!! Aw, ani netušíte, jak se těšíme. Moc se těšíme. Takže si odpočinete od našich blábolů, kterýh poslední dobou stejně moc nepřibylo. Po návratu Iharo dokončí k-pop challenge a Kaze si itevře nějakou svoji věc okolo hudby.

Bacha lidi.. Emo! (part one)

13. února 2013 v 17:31 | Iharo Senshi Kokoro |  Bacha lidi.. EMO!!
Tak, co to asi je? Ano, je to povídka!! Ano, je to heterácká povídka. A ano, první část je pro Death-chana. Tak ses dočkal kamaráde. Nwvím, na kolik to vyjde dílů. Takže se uvidí, jestli to bude sériovka nebo jen jednorázovka na dvě části.


Noc ve škole

12. února 2013 v 18:29 | Kazemaru Kokoro |  origosh
Tak joo. Moje sexy teorie o tom, jak mohla pokračovat ta pua co si dali Iarčini spolučáci na spaní ve škole. Počítám s tím, že mě nezabijí a že to ani číst nebudou. Snad. No nefadí. I kdyby. Berme to tak, že se to odehrává v devítce a už jim je patnáct. Nechceme porušovat zákon, že ne? hehe

Arigato

10. února 2013 v 14:29 | Iharo+Kazemaru |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Tak jo, chceme poděkovat naší dokonalé Neko nee-san. To ona má na svědomí vzhled s Teukím. Chudinka se s nm párala tři hodiny!! Slyšíte to? A to nemá SuJu moc v oblibě. Bobeček nás malý. Takže pro ty, kteří měli v plánu ozvat se na náš meil kvůli žádosti o vzhled, další změnu plánujeme na léto, nebo možná na velikonoce. Ale naše podmínka, musí tam Lee Teuk, protože dokud se nám Teukie nevrátí z vojny, tak každý dess našeho logu bude s ním. Je nám líto, ale berte to tak. V říjnu už to bude rok co tam ej a pak ještě jeden rok a pak zase budou vzhledy bez něj. *i když možná*

Přežila jsem

9. února 2013 v 10:01 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Tak jo! Žiju, jen je mi blbě až na půdu. Hráli jsme bezvadný hry, jako třeba Prasátko kvíkni a podobně.
Pak nám češtinářka taky zorganizovala noční bojovku. No hahaha. To je bojovka, sejdu tři poschodí, do toho si zpívám NU'EST - Face, těsně u třídy na mě vybafne třídní a já jen "Dobrý den" a jdu dál, podepíšu se na papír a cestou zpátky vyřvávám Jeffree Star - Luxury Lollipop. Učtelka už mezitím na základně uražená, že se jí nikdo neleknul. pak šli strašit děcka z naší třídy a to jste měli slyšet ten jekot. No, učitelky zmizely a pár odvážných šlo hrát flašku, nejdřív svlíkačka, pak líbačka a pak zase svlíkačka. Pak jsem to vzdala, sebrala jim svý pyžamo a šla spát. No, nešlo usnout. V tom kraválu fakt ne! Pak mi ještě ve spaní napatlali pastu na xicht. ¨
Ráno jsem se zabalená do spacáku a od pasty vydala převlíct. Přes celou chodbu jsem řvala "ŇUŇU!! Jsem plyšový medídek Míšaaa!!"
Jsem magor.
Málem jsem chytla Nosebleed, když flaška padla na dva kluky, kteří to s holkama jako jediní hráli. Jo, hecli se, bylo to takový děsně nevinný a letmý a Kaze z toho rozvinul povídku, tak ji možná přepíšeme.
Mimochodem to jsem říkala, že V naší škole byl za druhý světový nějaký Lágr či co? Nějaká vojenská nemocnice, nebo podobně a umírali tu lidi. Ještě teď je tím naše škola prosycená a třeba češtinářka, když tam už spala jednou, tak to dost cítila. No nevadí, kluci mě ochránili a teď mi tu chrápají u ucha. Aww, ae ta pasta mě nasrala! Nevadí, přežila jsem a klidně bych si to zopakovala.

Gomenne

8. února 2013 v 7:05 | prostě Bad Family |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Sorry, Sorry, sorry, sorry.. Neka, neka.. AA totiž ne. Tohle jsme na mysl nměli. Jen, dneska nás tu neobjevíte ani na FB nás nezastihnete. Iharo totiž spinká ve škole s tou bandou idiotů, kam taky patří. Awww, někdy fakt miluje svou třídu. *jen někdy*
A o jarňácích se taky asi neukáže, protože přijede TRIO!! Není to skvělý? Jo, pro nás rozhodně jo.
Jen vy jste chudinky. Nebo možná šťastlivci, páč od nás budete mít tejden pokoj. Páč.. Já to slovo miluju..
Jo a objev, naše hudepkářka, která učí i češtinu neumí česky. No je to prostě kráva, co si budeme povídat. Ale tak teď už byee a užijte si den!