Březen 2013

SB Nataly ^^

31. března 2013 v 15:45 | Iharo+Kazemaru |  Blogy.... Spřátelit, nebo jen omrknout...
Tak snad je to dost sexy Nataly. Matka se sestrou měly okamitě kecy. Ty kdyby viděly jiné obrázky co mám uložené v kopmu. Můžou být rády, že Donghae je jenom polonahý. JENOM. Nee, fakt, zadat do googlu "sexy Donghae" je nebezpečné. Málem jsem vykrvácela na nosebleed. Muhe.. hehe.. Heeeee.. Budu muset zadat "Sexy Kyuhyun" .. Ale to mě pak asi Kaze bude muset odvléct někam na záchytku.
Kaze: no já se s tebou budu srát.. To určitě. Hehe, vítej Nataly.. Snad se ti tu zalíbí. A to, že jsme tak trochu jeblí ti snad vadit nebude. My se rádi hladíme pánvičkama po hlavě. Mimochodem, za ten text můžu já. Hrál jsem si. A dělal to třikrát..


Sázka 03

29. března 2013 v 0:17 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Taaak a další pár. Muheh. To jsem si vyhrála. Tohle mě opravdu bavilo psát. Trošku jsem zase zabrousila mezi elfy a démony. Tohle téma strááášně miluju. A navíc Yesung taky magicky typ.. Muhehehehehehee. Jen chudinka Taemin.. Přepsala jsem se a v jedný chvíli místo Taemin napsala Ramenmin. To mám z tý povídky od Neko a Chrona!

Sázka 02

26. března 2013 v 16:49 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Děti! To byla fuška tohle sepsat. Ne, že by pár dělal problém. To, jak ty tři dostat k sobě jsem věděla už od začátku. Ale to jak mě se nechtělo nic dělat!! o je děsný ta lenost. A obávám se, že se to na povídce projevilo. No jo, Kaze mi tu tleská, že on by tohle nenapsal. To víte, on na své svaté EunHae skoro nenechá sáhnout. Ale tak, když se tam ožrali, tak mi to i odpustil. Muhehe. Takže Sázka Iharo vs. Kaze 2:0 pro Iharkuuuuuu.

WTF Sen

23. března 2013 v 17:47 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
No jo, chcete znát jedinou dobrou vc, kterou JB za svůj život udělal? Mě se o ní zdálo. A lidičky, hustej to byl sen.

Friends

23. března 2013 v 14:45 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Taak, povídka na Hetalii!! A víte kdo ji přepsal ze sešitku do kompu.. Citróooon! Ne, nejeblo mi, prostě jsem tak líná, že jsem poprosila kamarádku, ať to přepíše, takže jí všichni laskavě poděkujte! Povinně jí poděkujete v komentářích, jinak se Iharo bude zlobit!! A je to.. yaoi.. Asi..No, asi jooo..

Sázka 01

21. března 2013 v 17:42 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Cháááá. Je to tu. Víte, na první pohled se mi dosavadně napsané páry zdály šílené.. Na druhý už ne! Když Kaze viděl pár Siwon+Onew a Taemin+Yesung, tak se rozesmál a ptal se, jeslti naší sázky nelituji. Ne! Nelituji.. Jen to bude.. Hoooodně hooodně hooodně zajímavé. Ale tady je první povídka. A tím si škrtám Heechul+Lee Teuk+Yesung.. S tím Heechulem mi to bylo celkem ulehčeno. Tenhle úchyl se hodí snad všude! Ach, gome Sungiee, toršku jsem tě zkazila. A Teuk na konci taky. Ale bavilo mě to psát!! Užijte si to!

SHINee info

20. března 2013 v 18:49 | Kazemaru Kokoro |  Music a vše okolo
Tak jsem se zase dostal po nějaké době na komp, Dám vám tady článek o jedné zajímavé skupině. Jsou to fakt skvělí kluci a umí nádherně zpívat. Hagu potvrdí! A k té sázce, piště páry, jen pište. Jen ať Iharo vidí, že nezvládne všechno. Jsem zákeřný bráška! Hehehe. Ale zpátky k muzice. SHINee by se dalo přeložit jako "záře" nebo "zářící" .. A oni opravdu září!


Sázka..

20. března 2013 v 13:28 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Tak jo, Kaze mi nevěří, že mám hoodně velkou fantazii. Proto jsme se vsadili, že když vám tady napíšu jména lidí z pár skupin a vy je spárujete, tak já na ty páry musím napsat povídku! Ach ano, jak kruté, když neumím psát povídky na čas. Ale Kaze mi nevěří, že zvládnu skoro každý pár. Skoro! Shindonga fakt párovat nebudeme!! Ale jinak jen do toho. Kaze vybral pár lidí a vy máte napsat co nejúchylnější pár, takže počítám s kombinacemi různých skupin.. a klidně trojky.. Jen ať Kazemu zavřu - ee.. pusinku!!

Taaak tady jsou ti chudášci:

SuJu
Lee Teuk
Sungmin
Eunhyuk
Donghae
Kyuhyun
Yesung
KangIn
Ryewook
Siwon
HanGeng
Heechul

SHINee
Onew
Mihno
Kibum
Jonghyun
Taemin

Tak, to je prý vše.. Pište, pište.. už se těším!!

HO-TO-VO .. snad

18. března 2013 v 19:16 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
*protáhne se a prokřupe kosti*
Hotovo. Asi. Celé hodiny jak debil sedím za kompem a skládám články do rubrik. Fuj! V tom byl bordel!! Děsný! A to jsem si věřila, že udělám rozcestníky. No ani za svět!! Ne! Ani za tenhle zkurvený, zasraný, pitomý svět. Ale kuš. Mysleme pozitivně! Zítra jdu do školy! Pozitivně Iharo! Děcka psaly tři písemky! Pozitivně! Jenom tři!!!
Tak jo, tak optimismus bude zejtra. Ale pořádek v rubrikách je již dnes!
A Iharo se brzy roztopí nad tím vzhledem. Páčko a Jashin s vámi!

Miluješ mě?

17. března 2013 v 17:13 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Není to moc dlouhé? Asi neee. Nepřijde mi to tak. Ani trošku. Ehehe. Ale líbí se mi to. Jsem si tím jistá. Joo, to byl zase jednou pocit, kdy vám ruce běhají po klávesnici a vy nevíte, jestli to ještě stíháte? Z hlavy rovnou do kompu. A písničky ze seznamu mi přímo perfetkně odpovídaly na střídání sitací. Ehe.. Heee.. Ne, není to yaoi. Vy chcete yaoiem pokazit tak rozkošnou povídku? Tsche! A Syri, ne, není tam Ren. Bohužel ani G-Dragon. Ale je tam pár lidí ze SuJu. A náznak SiChul. Ale abyste neřekli..
+ 15 milášci a ten obrázek je hroznej..

Gauč, chlazené pivo a já

17. března 2013 v 11:54 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Je tooo.. Kratší než jsem čekala. Co byste chtěli? Je teprve půl dvanácté! Ale i tak se mi to líbí. Co je kurzívou, jsou většinou vzpomínky. V tom rozlišování jsem se nakonec ztratila. Ale mě se to stejně líbí. Ani nevíte jak moc. Je to divný, včera jsem si nadávala jaké sračky píšu, ale v jedenáct večer mě tohle napadlo. Modlila jsem se, aby to vydrželo do rána. No, nevím, Death-chan, ty to rozhodně nečti. A vy ostatní netuším. Ne, není to yaoi. Ne přímo. Tak nějak +15?? A pár? Pár v podstatě.. To zjistíte, až si to přečtete. Ale mě se to líbíííí!

Layout by Luczaida

16. března 2013 v 21:46 | Iharo Senshi Kokoro |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Ha! Všimli jste si ho? Mě se teda strááášně líbí. Ano, nový vzhled. Je dokonalý. Ne že b třeba ty před tím nebyly ale tohle je něco.. Něco extra!! Je to dokonalý a doufám, že i vám se ot bude líbit. Mám pocit, jako kdyby to můj blog posunulo někam dál!! O úroveň výš. I když to je blbost. Ale je to nádherný!! ARIGATO Luczaida!! Anoo, to ona to pro mě udělala. Tohle tady rozhodně vydrží moooc dlouho!

Když už jsem tě našel..

16. března 2013 v 21:43 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Tudo povídku jsem začala psát: 19. srpna 2011 v devět večer
Nom. Dopsala jsem ji teď. Začala jako heterácká. A je to lehký shounen-ai. Jsme divná. Ale tak snad se vám bude líbit. Nezabijte mě. Jen si dělám pořádky v hlavě. Mě se to tedy líbí. Až na to, že to nmá děj. Nebo má? Hledej šmudlo.. Je to nějak.. První den přijdou do nový školy.. Jeden kluk potká druhýho kluka.. a pa kzjistí, že je to jeho dávná láska.. Ale ve vztahu jim brán jinej kluk.. kterej to na konci vzdá.. Konec pohádky.. Proč vám to tu dávám?? Lidičky co se děje? Já to nechápu.. Ale dám to sem..
--

Ne! Já to teď fakt málem smazala. To se tolik bojím kritiky? Nečtěte to! Nebo jo ale.. Je to špatná povídka, proč ji tu nechávat? Ale proč ji mazat, když už je jednou tady. Já nevím. Už je to strašný. Jsem špatná, špatná.. A tahle povídka je důkaz. Ne, už nikdy nezkoušjete dopisovat staré věci..

Ochráním tě!

16. března 2013 v 19:33 | Iharo Senshi Kokoro |  povídky na přání
Eee, proč mám pocit, že se to nepovedlo? Ale je to tak, jak jsem měla v plánu. Děti, tuhle povídku musíte komentovat. Je pro Mikamiho. Mikamiiii, nezastřel mě. Já.. Já za to nemůžu, ono se to psalo samo. A em.. Jo, je to divný. A čekal jsi na to stráášně dlouho, co? Gomenne.

Bacha lidi.. Emo! (part two)

16. března 2013 v 15:34 | Iharo Senshi Kokoro |  Bacha lidi.. EMO!!
Víte, jak je těžké obnovovat povídku, která byla navržena.. Už vám neřeknu kdy. Řekla bych, že tak na podzim roku 2011. Ale co bych pro vás neudělala, že? Hlavně pro Death-chana. Death-chan, je tu náznak shounen-ai mezi vedlejšíma postava,a ale to jen na konci a není to ani podstatné. Přísahám. Ach, snažím se, snažím. Už jsem vám udělala k téhle oúpovídce i úvodku. Pff, sehnat pro mou osobu odpovídající obrázky je těžké. Ale je to tady. Nevím proč, ale děsně se mi to líbí. Jsem divná..