Sázka 02

26. března 2013 v 16:49 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Děti! To byla fuška tohle sepsat. Ne, že by pár dělal problém. To, jak ty tři dostat k sobě jsem věděla už od začátku. Ale to jak mě se nechtělo nic dělat!! o je děsný ta lenost. A obávám se, že se to na povídce projevilo. No jo, Kaze mi tu tleská, že on by tohle nenapsal. To víte, on na své svaté EunHae skoro nenechá sáhnout. Ale tak, když se tam ožrali, tak mi to i odpustil. Muhehe. Takže Sázka Iharo vs. Kaze 2:0 pro Iharkuuuuuu.


Pár: Eunhyuk+Siwon+DongHae
Fandom: Super Junior
Varování: Ten konec je smutnější. A celkově je to divný.. A je to Yaoi!


Siwon si povzdechl. Vyšel naštvně z pokoje. Jak má asi překousnout, že Chul chodí s HanGengem, když ti dva ani nezkouší tišit svoje výlevy při.. Při jejich hrátkách. Zalezl do obýváku. Skvěle! Tam se po sobě plazili Kyuhyun se Sungminem. Bál se vejít do kuchyně, aby tam nenašel třeba Yesunga s Reywookem. Rozhodl se pro koupelnu. Taky špatně! Tam se ve sprše mazlili Lee Teuk s Kang Inem. Siwon s omluvami rychle vycouval. Proč? Proč sakra všude naráží na nějaké šťastné páry? Proč? Jako kdyby mu to všichni dělali naschvál! Zastavil se na chodbě. Svezl se po zdi a přitáhl si nohy k sobě. Bylo mu zle. Ze všech těch polibků a zamilovaných pohledů, které si jeho kolegové vyměňovali. On. On byl sám. Přitulit se mohl maximálně ke zdi. Žárlil a záviděl. Věděl, že je to špatné, ale nedokázal se na to koukat jinak. Za co ho bůh trestá? Proč on nemůže být taky někým milován? Proč?
Dveře jednoho z pokojů se otevřely. Vyšel z nich rozesmátý Chul.
"Siwonniee..? Co tady děláš?" pozvedl obočí, když spatřil tmavovláska sedět na zemi uprostřed prázdné chodby.
"Potřeboval jsem klidné místo." odvětli Won. No ,zrovna na něj má teď náladu. On za všechno mohl! Jeho to byla vina! Kvůli němu se teď užíral. Bože! Jak on ho miloval!
"A proč nejsi v pokoji?" odfrkl si Chul.
"Myslíš, že mě baví poslouchat to vaše věčný hekání??" odsekl Siwon. Do očí se mu zase draly slzy. Byl zoufalý!
"Ježiš Siwone! Co tě furt žere??" plácl se do čela Chul. No tak si s Hanniem užíval trošku nahlas. To se z toho hned boří svět? No, svět ne, ale Siwon rozohdně.
"Ty se ještě ptáš?" hlesl Siwon. Nevěřícně se na Heechula podíval. On to jako netuší? Nebo už to zapomněl? To jak Siwon zajistil večeři jen pro dva, jak sehnal všechno, co má Chul rád. A jen proto, aby se mu jeho láska vysmála do očí a oznámila mu, že chodí s někým zcela jiným.
"No to už jsme snad řešili, ne?" protočil očima Hee. Siwon vstal. Zmizel ve svém pokoji a nechal za sebou bouchnot dveře. Chul se za ním otočil.
"Siwone.. Siwoniee, já to tak nemyslel!" doběhl ke dveřím. Zamčeno.
"Siwoniee.. Promiň mi to! Siwoniee!" klepal na dveře.
"Vypadni! Nechci tě vidět!" ozvalo se. Chul si povzdechl. Zamířil do kuchyně. Musel to vzít přes obývák. Brzy pochopil, proč se Siwon cítí tak blbě. Bejt singl v domě plným párů nasere.
Siwon nevyšel z pokoje až do večera. Znuděně se podíval na hodiny, venku už ulice osvětlovaly pouliční lampy. Bylo osm.
"Nejlepší čas jít a někde zapadnout do baru." protáhl se. Natáhl na sebe černou košili, upravil si vlasy a kalhoty ani neřešil, sebral první, co mu padly pod ruku. V tomhle případě ebelsky vyhlížející světlé rifle. Venku bylo dost teplo, zbytečné si košili zapínat. Vzal peněženku, mobil a vyrazil. Nezapomněl svůj výlet oznámit Teukovi, který jen pokrčil rameny. Siwon si povzdechl. Měl by si někoho najít. Někoho zkurveně sexy, aby Chul puknul závistí. Zasmál se. Ale to by se v něm ozvala zamilovanost a hned by ho skládal dohromady. Beznadějný! Objevil svůj oblíbený bar. Vešel. Protlačil se skrz dav tančících až k pultu. A koho nenajde. Slavný pár EunHae. A k jeho štěstí si jej ti dva okamžitě všimli.
"Siwonieee.. Pojď si přisednout!" usmál se Eunhyuk. Donghae kývl, odsedl si o jednu židli. Siwon pokrčil rameny. S těmihle dvěma vycházel celkově nejlépe. Sedl si mezi ně.
"Tak co mi objednáte?" optal se. Eunhyuk jen luskl prsty a mrkl na číšníka. Donghae zamrkal. Ani on zjevně netušil, co ta šifra znamenala. Ale obsah skleniček, které před nimi přistály byl víc než lahodný. Po hodině už se všichni tvářili mírně přiblbe a alkohol jim stupnul do hlavy.
"Tak mě napadá, ty bys nás moh rozsoudit Siwone.." ozval se Donghae.
"V čempak?" ochotně se optal Won.
"Nedávno jsme řešili, kdo z nás dvou je lepší v líbání..." vysvětlil Eunhyuk.
"Ale každej z nás tvrdí něco jinýho.." dodal Donghae.
"No, to vám klidně pomůžu.." ušklíbl se Won. Pak se čistě náhodou koukl na hodiny.
"Ale až doma. Je jedenáct.. Teukieeee by se mooc zlobil, kdybychom nedodrželi povinou večerku." hodil na bar peníze, vzal oba dva za ruku a táhl je domů. Eunhyuk se na něj zavěsil.
"A domáááá.." začal.
"Se pomstíme Chuloviiiii.." dokončil Hae. Siwon se na něj vyjeveně koukl.
"Tebe štve, jak heká on. Tak jeho naštveme, až budeš sténat ty.." sjel mu na vysvětlenou Hae prsty po břiše. Siwon kývl.
"Jo, to se mi líbí." přidal do kroku. Za chvíli byli doma.
"Ještě houknu na Teuka, že jsme tu!" křikl Eunhyuk.
"Myslím, že jen tak nás nepřeslechl!!" stejně hlasitě mu odpověděl Siwon. Donghae nestíhal komentovat, protože momentálně narážel d všech věcí, co mu stály i nestály v cestě.
"Ta skříň byla před tím víc vlevo, nee?" ozval se.
"Ty jsi moc vpravo!" odsekl Hyuk a zamířil do obýváku. Siwon vzal Haeho na záda a vyrazil k pokoji těch dvou.
"Huuuuuu." Eunhyukova hlava se objevila ve dveřích.
"Nedělej sovu!" okřikl ho Teuk. Ano, slyšel je, už když byli za rohem. Když se opijou, řvou jako hyeny!
"Ale já na tebe chtěl houknout, že už jsme doma.." zamrkal andělsky Eunhyuk.
"Tak už běž do pokojíčku ty houkačko!" odvětil Teuk. Eunhyuk se s brbláním rozešel k pokoji.
"Nejsem houkačka. Jsem Eunieeeee. Ten best tanečník a nejvíc sexy prdelka v domě!" prohlásil, při čmž narazil do zdi, vedle otevřených dveří do pokoje.
"Uhni zdi.. Prochází nejlepší tanečník. takovou choreografii neznáš kotě!" zasalutoval.
"Hyukieee. Nepovídej si tam s kočičkama a pojď ke svému zlatíčku.. Nám je tu se Siwonieem smutnooo.." zahulákal z pokoje Donghae. Jeho hlas, jako kdyby to byl magnet, za ním Hyuka přitáhl. Eunhyuk žuchnul na postel k Donghaemu a Wonovi.
"Tak. Nechť započne pomsta!" uchechtl se Donghaemu.
"Tak fajn!" pokrčil rameny Eunhyuk a stáhl si Siwona do polibku. Jazykem okamžitě našel cestu do jeho úst a hladově si je bral. Donghae na to chvíli čučel s výrazem "WTF? Proč ho líbá? Já jsem přece jeho kotě, ne??"
Pak mu došlo, že Siwon má rozsoudit jejich hádku o tom, kdo z nich líp líbá. Odhodil Eunhyuka a sám se k Siwonovi přitáhl. Přisál se na jeho rty a nejdřív je lehce sál, pak jazýčkem přejel po jejich konturách. Chul ani neví, o co dokonalého přichází. Siwon ochotně pootevřel ústa. Donghaeho jazýček vplul dovnitř a přejel po hradbě zoubků, nakonec se lehce otřel o Siwonův. Víc udělat nestihl, potože Eunhyuk se probral z překvapení a chtěl Siwona zpátky. Vetřel se mezi ty dva a Donghaeho lehce odstrčil. Povalil Siwona pod sebe a přisál se na jeho rty, vsál spodní ret, kousal jej, olizoval a sál. Nakonec to nevydržel. Sjel rty na Wonův krček. Olízl jej a lehce kousl. Siwon vydechl. Bylo to něco rozkošného. Donghae se zamračil. nebyl rád odstrčený. Plácl silně Hyuka po zadečku.
"Ustup mi z cesty zlatooo." kňíkl. Eunhyuk se na něj otočil.
"Proč mě biješ? Mou sexy rajcovní prdelku to bolí!" štěkl naoko uraženě. Siwon si klekl za něj a přitiskl ho k sobě. Přes rameno mu nakoukl na Donghaeho.
"Jo, proč ho biješ? Jeho kurevsky rajcovní prdelku to bolí!" na důkaz své starostlivosti líbl Huykieho na krček. Donghae fňukl.
"Potrestat!" ukázal na Haeho Eunhyuk. Siwon souhlasně zamručel.
"Ukaž koťátko.. Já toho zlobivého tvorečka potrestám." prohlásil rytířsky. Dostalo se mu za to rozhodnutí od Eunhyuka vášivého polibku.
"Ty můj dobrotivý a obětavý zachránče.." řekl něžně a přesunul se za Haeho. Donghae nechápal. Koukal z jednoho na druhého. A najednou ležel zády na posteli a nad ním se tyčil Siwon.
"Kník?" nebyl si ani jistý, jestli má vypísknout. Won se ušklíbl a ukradl si jeho rty. Mezitím mu obratně rozepl a sundal kalhoty i se spodním prádlem. Donghae vytřeštil oči. Siwon se narovnal a v očích se mu zalesklo. Sám sebe také zbavil toho zbytečného oblečení.
"Můžu?" optal se. Ale i kdyby Donghae řekl ne, Siwon nevypadal na to, že by mu to vadilo. Hae kývl. Poslušně roztáhl nožky. Siwon si jej přidržel za boky a vnikl do něj. Oba vykřikli. Siwon, nad tím úžasným pocitem, jak se Haeho nitro stáhlo okolo jeho údu. Donghae částečně slastí a částečně bolestí. Byl však nedočkavý. Sám oproti Wonovi přirazil. S Eunhyukem jako milencem byl zvyklý snad na všechno. Siwon okamžitě začal přirážet. Hae táhle zasténal. Bylo to nádherné.
"Klu-ci.. Chci.. Chci vás.. Oba!" vykřikl. Eunhyuk se ušklíbl. Takhle se mu jeho iláček líbí. Hodný klouček. Zbavil se kalhot i spodků, usídlil se za Haeho a vnikl do něj. Zaklonil hlavu. Se Siwonem se oba naráz přitiskli k Haemu. Hyukie vtáhl Siwona do polibku. Krutého a vášnivého. Pak oba svými rty zaměstnali Haeho krček. Hae se mírně prohnul v zádech. Opřel si čelo o Siwonovo rameno. Siwon se usmál. Spolu s Eunhyukem ještě zrychlili přirážení. Donghae sjel dlaní ke svému údu. Když se k tomu neměl ani jeden z těch dvou, bude se muset zpracovat sám. Holt, co si člověk neudělá sám. Začal svůj úd rychle třít. Zaklonil hlavu a slastně vydechl. Eunhyuk si jej přitáhl do polibku, zatímco Siwon si mapoval jazýčkem jeho hruď.

Ranní slunce polechtalo Eunhyuka na tváři. Muž zamrkal a pozvedl hlavu. Spokojeně se usmál při pohledu na Haeho spící tvářičku. Moment!Neusínali tady včera tři?
Siwon byl pryč. Ne úplně. Seděl ve svém pokoji a poslouchal tichý smích a laškování. Poznal, že hlas patří Hanniemu. Nad tím nemusel moc dlouho přemýšlet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marry Marry | E-mail | Web | 27. března 2013 v 13:22 | Reagovat

Váuuuu.. to je super!! Je to niečo nové. Trojka to tu ešte nebolo.. aj ked som bola na konci trochu mimo, je to z mojej nepozornosti. Ale je to skvelé ^^

2 Iharo Senshi Kokoro (Duo Kokoro) Iharo Senshi Kokoro (Duo Kokoro) | E-mail | Web | 27. března 2013 v 14:04 | Reagovat

[1]: Ale ano, trojka už tu byla. Dokonce dvakrát Majko. ale jsem ráda, ž se ti to líbí. Měla jsem z toho zvláštní směs pocitů.. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

3 Merry Merry | E-mail | Web | 27. března 2013 v 16:22 | Reagovat

[2]: Bola?? Tak asi som to prehliadla :D Alebo som mala s blogom pauzu alebo neviem  :D nech je to už čokoľvek, vždy sa mi tvoje poviedky páčili a ani toto nie je vínimka :-D

4 Nataly ^^ Nataly ^^ | Web | 28. března 2013 v 15:13 | Reagovat

MUHAHAHAAA!!.. *poskakuje po izbe celá šťastná, že objavila nový blog s poviedkami na Super Junior*
Heey.. za 3 dni som tu stihla prečítať zhruba tak 20 poviedok..a musím ti povedať (alebo skôr napísať?), že si fakt dobrá! Yeah, páčia sa mi tvoje poviedky ^^.. A kurňa.. to nehovorím o tejto!.. *-* Eunhae sú moja srdcovka.. ale keď sa k nim pridal ešte ten ultra sexy Siwon..ňahááá *krváca*.. Výborne!.. Takto sa mi to ľúbi :D
A tie zájeby xDDD "Nejsem houkačka. Jsem Eunieeeee. Ten best tanečník a nejvíc sexy prdelka v domě!"
*mrtvá pod stolom*
Koniec toto :'D

5 Arashi Kyuketsuki Neko Arashi Kyuketsuki Neko | E-mail | Web | 29. března 2013 v 13:25 | Reagovat

Oooo tak to se mi moc líbilo :3 Jen ten začátek.... Chudáček malej... Ho nemohli vzít k sobě? :D No dopadlo to, jak to dopadlo, ale bylo a je to dokonalý nyaaah :3

6 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | Web | 30. března 2013 v 22:31 | Reagovat

EunSiHae je vážně skvělá trojka!! :DDD Mhuhehe enjoiyed that veeeeery much! :DD

7 Kari55 Kari55 | Web | 31. března 2013 v 17:34 | Reagovat

OH YEAH!! *našla další blog na povídky* :-D to je poprví co jsem se u povídky takhle řehtala!! xDDD opilí EunHae jsou bestoví!! xDD i když trojku moc nemusím, tak tohle bylo fakt něco!! :D
fakt pěkně napsaný!!! :D ^○^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama