Duben 2013

Jedna z mých mnoha tváří!!

30. dubna 2013 v 17:15 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
HAAAAAA! Co je dnes za den? 30. Dubna miláááššci! MUHEHEHEHEEWHEHEHE
Proč se směji jako blázen? Odhalení : --- *fanfáry* ještě mě neupálili a vsadím se, že se jim to nepovede!!
Anooo, dnes je slavné pálení čarodějnic. A ačkoli ho tady vždy slavíme, pořád mě neupálili. Asi mám nějaké kouzlo čarodějnické osobnosti.
A dám vám teoreticky na výběr. O kom mám napsat povídku s tématikou oslav Čarodějnického upalování?
Ninjové z Konohy? (tudíž geninové, ale starší, aby byla prdel)
Akatsuki? (parodie na Jaro mě bavila psát a myslím, že měla úspěch)
Nebo vás napadá něco jinýho? Jen nechtějte Kuroshitsuji. To fak neeeee.. Hezký čarodějnice!

gui

Promlčený hřích

28. dubna 2013 v 18:59 | Iharo Senshi Kokoro |  kontroverzní
Sakra to je krátký. No, dost lidí mi říkalo, že mám napsat nějaký yaoi na historický postavy. Jo, snažím se, ale milí, zlatí, dnes tady mám něco jiného. Jde o pár Jidáš+Ježíš. Omlouvám se křesťané mí drazí. Radši to nečtěte. Jinak, jak už jsem řekla. Kurde je to krátký. Ale líbí se mi to. Snad se to zalíbí i vám a s tímto článkem se opět loučím na delší dobu.

"J-Jidáši.." při jeho dotycích zapomínal dýchat. Jeho horké rty jej dováděly k šílenství, když jemně a zároveň vášnivě hýčkaly jeho kůži. Stejně jako prsty, které přejížděly po jeho těle.
"Vidět tě tatínek, tak se za tebe stydí." Neodpustil si Jidáš, držíc Ježíše v náručí.
"Ale nevidí." Zavrněl Ježíš.
"Co by asi řekl?" zamyslel se Jidáš s úsměvem a vrátil se k líbání toho krásného těla.
"Kdo?" optal se Ježíš, zcela ponořen ve slastných pocitech, které Jidáš svými doteky způsoboval.
"Co já vím..? Všichni. Tvůj lid. Ti, kteří uvěřili tvým slovům o jediném bohu. Co by řekli tomu, že Ježíš, kterého mají za svatého, má dítě s Magdalénou."
"Co by tomu měli říct?" Ježíš se nervózně zavrtěl. Kam tím Jidáš míří?
"A také ten fakt, že spíš se mnou. A svými apoštoly."
"Proč by se to měli dozvědět?" umlčel svého druha Ježíš polibkem. Jidáš se usmál, když se odpojili a pokračoval dál.
"Ty bys to nechtěl říct? To o nás." Zavrněl.
"Ne, proč? Je to přeci jen hra, ne?" pousmál se Ježíš. Jidáš přikývl. Jistě. Jen hra. Pak si tedy jde hrát. Povalil Ježíše pod sebe a opět se jal hýčkat jeho tělo. Miloval pohled, když pod ním ten "svatý" sténal slastí. Ukradl si jeho rty a vášnivě je líbal. Hladil nahé tělo pod sebou. Jazykem si udělal cestičku po jeho krku až ke klíční kosti.
"Jidáši. Nemusíš to tak protahovat pokaždé, když jsme spolu." Zašeptal Ježíš. Jidáš se zasmál. A on má být posel nové víry. Taková laciná děvka? Kdyby se k tomu alespoň přiznal.
"Tady je někdo nedočkavý. Nedočkavost se nevyplácí." Ušklíbl se Jidáš. Dál si hrál. Nechal Ježíše prosit. Bavilo ho to. Ale nakonec mu stejně vyhověl. Vnikl do něj. Ježíš se prohnul v zádech a zasténal. Oba chvíli čekali, než se jejich těla přizpůsobila. Po chvíli Jidáš začal s přírazy. Miloval ten pocit, kdy se nitro druhého obeplo okolo jeho údu. Ani jeden z nich příliš dlouho nevydržel a brzy oba vyvrcholili.
"Ježíši..?" ozval se tiše Jidáš, když vedle sebe leželi a rozdýchávali orgasmus.
"Ano?" pousmál se do tmy Ježíš.
"Opravdu o nás nechceš nikomu říct?" optal se Jidáš. Chtěl vše, co se tady odehrává vydat na světlo. Chtěl, aby o tom lidé věděli. Aby si tak Ježíše získal jen pro sebe. Chtěl být jediný, kdo se mohl dotýkat té jemné kůže. Vlastně ani nevěděl, co ho na Ježíšovi tak fascinovalo. Možná to bylo jen tím, že zakázané ovoce chutná nejlépe. Ať už to bylo takhle, nebo jinak, Jidáš se nechtěl dělit. Chtěl mít Ježíše pro sebe. Chtěl být jediným, jehož jméno bude Ježíš sténat. A když nebude jediný, pak.. V tu noc se rozhodl. Jeho žárlivost ovládla víc jeho rozumu, než by měla.

"Odpusť drahý. Když tě nemohu mí já sám pro sebe, nebude tě mít nikdo." S tichým zašeptáním sledoval, jak muže, který vedl tisíce lidí, přibíjejí na kříž. Miloval Ježíše? Ne. Rozhodně ne. Miloval Ježíš Jidáše? Při pohledu na krev, stékající po kůži, kterou tak rád líbal, věděl jedno. Tahle otázka zůstane nezodpovězená.

Back!

20. dubna 2013 v 16:33 | prostě Bad Family |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Ahoj. Tak jsme tady. Zpátk z Anglie. Ani se nám zpět nechtělo. Ale blog nám chyběl. Všichni jste nám chyběli!! Moc a moc a moc!! Tak a už jsem vás obletěli a teď už jen začneme psát smysluplné články! Něco jako povídky, co nás napadly. Ale nechceme vám nic slibovat, protože to zase nemusíme splnit a nechceme vás zklamat!
AAAh, Anglie byla tak nádherná! A Paříž taky! Kurwa, víte jaká je to výška ta Eiffelovka?? Sme byli až nahoře. Nic pro slabý povahy! Dokonce jsme byli i na London Eye. Nic pro slabý povahy podruhé! Haah. Londýn je naše budoucnost. Určitě.
A bydleli jsme u rodiny z Jamajky!! *jak se to píše??*
Ale to a v článcích o výletu. A bůh ví, jestli se na ně nevysereme. Ah, to je fuk.
Ale Shizu.. Měla jsi pravdu!! Francouzi nehrají na červenou a zelenou! A ten kruháč okolo vítězného Napoleonova oblouku??? WTF?? Tam to má šest pruhů a pravidla dopravy tam nejsou! Prostě tam vjedete, přednost dáte když chcete a nějak se musíte dostat ven..
Muhe, naši řidiči to zmákli na první pokus, šikulky!

Ale souhlasíme s tímto:
Co znamená červená na přechodu pro chodce?
V Německu: Přísný zákaz!
V Česku: Zákaz!
Ve Francii: Doporučení..
V Itálii: Návrh
V Turecku: Dekorace!

A jen tak malé P.S.: Naši rubriku "výžmleby" přejmenujeme na "kecy v kleci a ježek v troubě" .. Líbí se nám to vís a jsme prostě magoři. Nehledejte pádný důvod.

Mina-san.. Máte radost že jsme zpátky???

Funny SuJu

18. dubna 2013 v 16:57 | Iharo Senshi Kokoro + strejda google |  Obrázky | Fotky | Whatever
*tento článek je přednastaven, admini jsou v Anglii*
No jo milášci, se mi nechce nic psát, tak vás v přednastavených článcích zahlcuji kravinama a obrázkama a Kaze hudbou. Milujem vás. Řekla bych.. O:)
Tentokrát sem smí i Death-chan.. Obrázky maj bejt vtipné, ne úchylné a yaoistické.. No, uvidíme! Ale Death-chááán, pamatuješ slepičího muže? Máme tu jeho obdobu!
sdf
Líbí??

SuJu - Memories

17. dubna 2013 v 16:28 | Kazemaru Kokoro |  Music a vše okolo
*tento článek je přednastaven, admini jsou v Anglii*
Tak tady máme písničku, kterou iharo nakonec pzívala v Super Star jejich školy. No, neporšlo to. Asi se jim nezdálo, že je korejsky. Jejich smůla.

Sexy K-pop

16. dubna 2013 v 16:41 | Iharo Senshi Kokoro + strejda google |  Obrázky | Fotky | Whatever
*tento článek je přednastaven, admini jsou v Anglii*
Taaak, taky kdosi hledal se strejdou googlem obrázky. A takhle to dopadne. Heteráci vstup zakázán. Sorry Death-chan! :P

bxfc
Kdo je pozná? Já si nejsem jistá. Vím jen, že jsou ze SuJu..

Paní láska a Pan smutek

15. dubna 2013 v 15:52 | Iharo Senshi Kokoro |  Chvilky poezie
*tento článek je přednastaven, admini jsou v Anglii*
Měla jsem mnoho nápadů na básničku s protiklady. Ale pak jsem jednou šla po městě a sotva jsem prošla okolo jedné paní, celá se rozzářila. A pak jsem minula kluka a tan se tak divně stáhl. Vzpoměla jsem si na to, jak mě Neko označila jako "Paní láska a pan smutek v jedné osobě" .. Ten den jsem tak vytvořila zajímavou básničku. No, originál jsem si nezapsala, musela jsem dost vzpomínat. Ale i tak mi to přijde zajímavé. Snad se vám ot bude líbit.

Eilf Tahed

14. dubna 2013 v 15:00 | Iharo Senshi Kokoro |  Identity - DUO KOkoro
Tak jo, nechce se mi nic moc sepisovat a chtěla jsem vám přednastavit články na dobu, co budu v Anglii. Tak tady je jedna z identit. Kdo nezná Anime Shaman Kong, doporučuju! Je to extrém vtipný.. Nah,tady je moje postava..
*tento článek je přednastaven, admini jsou v Anglii*

Anglie volá!

12. dubna 2013 v 18:54 | prostě Bad Family 0069 |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Raz dva tři hlavu si rukou podepři a čti co říct ti chci!!
Anglie ás volá. Bad Family odjíždí s Iharčiným školním zájezdem v neděli do Anglie. Bereme to přes Německo a Francii s tím, že jeden den budeme v Paříži! Ano, těšíme se. a vracíme se vám až v pátek. Zatím jsme stihli přednastavit dva články. Nevíme, kolik jich stihneme, páč přijede Neko a my tudíž nebudeme k dispozici už dnes večer a zítra celý den. Ah, to bude něco skvělýho! Budeme bydlet v rodině. Iharo bude mít asi zase problémy s komunikací. Blbá fóbie z lidí.. -.-"
Nefaaadí.. Iharku nějak chytl Warcraft. Eh, ačkoli jen ta kampaň. A Starshine legacy! Všechny čtyři díly!! A asi si Iharka stáhne i druh díl Star Stable.. To je fuk. Hlavně když Iharo přežije Anglii. Ano, |haro a celá Bad family 0069. S holkama budeme u tý rodiny čtyři!!! Tak lidi.. Byeeeeeee

Pouliční lampa

9. dubna 2013 v 19:28 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Ha! Je ot tady. Krásná povídka, ke které mě inspiroval dokument o Viktoriánské Anglii. To, s tím, že děti svítí na cestu jsem si fakt nevymyslela. Ačkoli tenhle příběh asi ano. A nebo ne. Možná někdo, jako náš malý hrdina Johny opravdu existoval. Je možné, že se něco takového stalo.. To už se nedozvíme. Počtěte si.
varning: +18, YAOI BoyLove

Citáty na téma Domov

9. dubna 2013 v 17:07 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Ohaio. Tím, že ve škole bereme slohový útvar Úvahu, jsme dnes dostali za úkol vytvořit metaforu. Vybrala jsem nejpovedenější metafory z naší třídy + tu svou a pak citíty, které nám učitelka promítala na tabuli. A na jeden z těchto citátů mám napsat potom samotnou úvahu. Tu sem jednou možná taky přidám.

Sázka 05

7. dubna 2013 v 19:23 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Tak a je to, píšu to skoro celý den! Ale je to tady. A já se poseru! No kašlat na to. Já se snažím!! Moc se snažím. Aňa to potvrdí a Hagu to taky potvrdí, že se snažím!! A už mám vymyšlený děj šestce a nehorázně mě to baví a kdesi cosi.

Sázka 04

5. dubna 2013 v 20:27 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Aaah, lidičky. Já měla začátek napsaný úplně bestovně na papíře. Psala jsem ho skoro celou chemii. A on se mi ztratil. Tak mě to znechutilo, že jsem se na tu povídku chtěla vysrat. Pak jsem si ale vzpomněla, jak mám vymyšlenou jistou scénu a všecho a napsala to sem. Nah a Kaze mi pouští skvělý písničky! Hodný bráška. Takže pár který mi napsala Ame a ta K-pop vůbec nezná.

Change your life

5. dubna 2013 v 17:56 | Kazemaru Kokoro |  Music a vše okolo
Iharo má blbou náladu, protže ve škole rozepsala povídku na další pár Sázky a pak ten papír někde ztratila. Ale už to splácává dohromady.
A já pro vás mám písničku i s textem a překladem. A stráášně ji máme s Iharo rádi. Hlavně ten text.

Sissi

3. dubna 2013 v 17:42 | Iharo Senshi Kokoro |  Školní práce
Tak, a proto, že jse mtak hodná a milá a blbá tak vám sem něco přidám. Jsou to mé referáty, převážně do dějepisu. Pokud budete mít zájem, můžete něco z nich použít do svých referátů. Nekopírujte to celé. Jen poznámka: já z referátů měla vždycky jen jedničky.
Začneme Alžbětou Bavorskou
A pokud nemáte potřebu mé materiály použít, můžete je alespoň ohodnotit...

Zde text, který jsem přednášela:

A tady jsou fotky pro názornou ukázku:

Já osobně při přednášení nejdřív přečetla text, který jsem si vytiskla a pak ukázala obrázky na plátně. Učitelka byla nadšená.