Květen 2013

Challenge of BAD Family 0069 - den dvacátý první

31. května 2013 v 18:17 | prostě Bad Family 0069 |  Challenge
Tak dobře, další výkec už nebude o Iharo, ale o BF 0069
Je to fajn, co?
TAk do toho..

Yoshiho specializace v jeho zaměstnání

Jméno: Yoshi Yutaka
Narozen: 29. 7. 1869
Family: Ryota, Tenshi
168 cm vysoký, hubený. Šedé vlasy po pás. Oči jemně fialovošedé.

No, *zasměje se* Jak jen to říct? Moje zaměstnání bylo tork. Vařil jsem, uklízel, pral, cokoli. Ale všichni otroci vycvičeni mou rodinou měli jistou specializaci. Jednoduše jsme byly dobré děvky.
Cvičili nás snad ve všem. V tom, jak umět dobře sténat, kouřit... Nejhorší byl výcvik, abychom nepotřeboval přípravu. Dost nepříjemné. Když nás konečně nechali v klidu, neměli jsme enrgii na to, zkoušet ovládnout své démonické schopnosti.

Tak jo, pro tentkrát vám sem dám svou novou oblíbenou skladbu. Lilium, které je openning u anime Elfen Lied. Už i Iharo jsem na něj zkazil. Ale pořád jej neuspívá tak dobře jako já.

Jana.. Kam se poděla?

31. května 2013 v 18:06 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Další můj výlev. Víte, poslední dobou si uvědomuji jednu věc. Ta dívka, která je podepsána pod starými články na tomto blogu. Ta holka, co ho zakládala tady není. Uvědomit si to, že ta dívka zmizela mi pomohlo i to, že mě i ve škole lidi oslovují 'Iharo'
Víte, kdysi jsem byla hloupoučká a naivní holka se jménem, který je v nadpisu. Mnoho lidí mi tím jménem stále říká, ale já už nejsem Jana. Jsem Iharo. Iharo byla původně postava do FanFiction na Naruta, kterou Jana vytvořila. Jenže čas plynul. Jana si ji nakonec vzala za svou přezdívku. A nyní už Jana není. Zůstala Iharo. Tvrdohlavá, rozhodná, urážlivá holka, která více i méně ví, co chce.
Rozhodně ví, koho má a koho nemá ráda.
To Jana nevěděla. Bylo fajn být tou dívkou, ale když jsem si uvědomila, že Jana a Iharo jsou jiné.. Bylo to zvláštní. Jako kdyby Jana byla jiná holka než Iharo a přitom byly tou samou.
Iharo je vladtně "dospělá" Jana.
Jsem tedy ráda, že jakási Jana byla, ačkoli mi nyní přijde vzdálená. Nyní už nejsem tím, kým jsem bývala, i když se v Janu občas měním. Ale moje srdce a to, jak jdu po ulici. To je Iharo.
Jana hleděla vždy do země. Učitele sotva pozdravila a tiše předala sešit spolužákovi, jež si chtěl opsat úkol.
A Iharo?
Iharo jde hrdě s hlavou vztyčenou a notuje si písničky. Učitele zdraví a často přes celou chodbu.
A kolikrát místo, aby sešit půjčila, třískne jím spolužákovi o hlavu. Proč se rozdat pro někoho, kdo za to nestojí?
Iharo se včera pohádala klidně se dvěma učitelkama. Už stačí jen říct..
Sbohem Jano... Někde v hloubi srdce tě budu mít pořád.

Úsměv na tváři

31. května 2013 v 17:53 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Ah, jsme unavená. Příjemně unavená. Víte, kyž jsem jela autobusem ze školy domů, tak jsem se chystaala na to, jak vám sem budu psát všechno to, co je teď na hovno a co mě vytáčí.
Ale čekala mě ještě jedna věc. Cesta do azylového domu, kde jsem já, sestra a její přátelé Bára, Honza a Nasťa měli připravenou akci 'Úsměv na tváři'
Tahle akce je sponzorována nadací O2 Think Big. Vytvořila ji Bára a sestra s ní potom jela na "soustředění".. Jde jim o to, jezdit do azylových domů a rozdávat úsměv. Mají připravené hry, aktivity a na konci akce pak dětem rozdají dárky. Jsou připravovány i podle věku a nejsou to jen bonbóny. Holky dostávaly diáře a kluci kriketové míčky. Nic bohatého, ale přesto hmotné věci.
Dnes jsme měla možnost jet s nimi a dostala jsme úkol fotit dění.
Proč vám o tom píšu?
Protože když jsme tam přišli, tak jsme potkali tři maminky v altánku kouřit a pak tam přišla ještě jedna. Ne všechny děti za námi šly. Odvážili se někteří kluci, asi do desítí, jedenácti let.
Ale ačkoli to byly děti z azilového domu, tak jim to bylo jedno, neodmítaly nás a rádi se zapojili. Co mě až dojalo, byla jedna maminka, paní Bára. Přišla unavená z práce, ale viděla nás a viděla svého syna, jak je rád, že se něco děje. Bylo jí jedno, že ji bolí nohy, prostě šla a zapojila se, hrála si se svým synem a jeho kamarády. Pobízela je do aktivit a sama se jich účastnila. Bylo vidět, jak jí záleží na jejím synovi a chce aby byl šťastný.
Bylo to nádherné. A bylo mi líto, že další maminka, která tam byla jenom odehnala svého malého syna za námi, aby si dala cigaretu. Nevím, neznám její příběh a nemohu soudit. Ale paní Bára byla skvělá. I další maminka, která přišla později a viděla, že se její synové zapojují okamžitě šla k nám.
Jsem ráda, že ty děti mají takovéhle rodiče.
A taky, ačkoli to mnozí víte, musím to říct. Lidi v azylových domech nejsou o nic horší než já. Mají za sebou nějaký příběh, ale chtějí začít znovu. A chtějí, aby jejich děti viděly to dobré. A proto je tady tahle skupinka. Moje sestra a její přátelé a jejich 'Úsměv na tváři'
Aby i děti v azylových domech se mohly smát a viděly, že štěstí a smích je pro všechny.
Protože je to pravda.


*Nalevo, ta s krátkými vlasy je má sestra a naravo je Bára*

Více o tomto projektu najdete tady!

Vlak života

30. května 2013 v 19:06 | Iharo Senshi Kokoro |  Chvilky poezie
Našla jsem jednu svou starší poetickou .. Výtvor. Bylo to ke starému tématu "Vlak života"
Nestihla jsem to zveřejnit včas, ale přesto vás o to neochudím.
Moc vlakem nejezdím, ale přesto jsem si vzpomněla na těch pár málo cest. Cestovat vlakem je krásné. Aspoň podle mě.

Umím skutečně ŽÍT?

30. května 2013 v 18:57 | Iharo Senshi Kokoro |  Školní práce
Tak jo, první verze mé slohovky. Byla to úvaha. Měli jsme si představit, že jsme pluli na lodi a náhle nás zasáhla bouře. Zázrakem jsme zrovna my přežili a dostali se na ostrov, kde žijí domorodci. Žijí zde v souladu s přírodou a mají svou víru. Jsou šťastní bez civilizace. Zak jak žijí. V chatrčích, před kterými mají ohniště. Jsou jako velká rodina. A nás o té rodiny přijmou. Je jim jedno, odkud jsme, prostě nás vezmou k sobě. Jako jednoho z nich a my začneme nový život. Jednou však sedíme na pláži a vzpomínáme a máme takovou nostalgickou náladu. Najednou k nám moře donese láhev, v ní papír a tužku. Rychle láhev vezmeme a očekáváme, že na papíře bude cosi napsáno. Ale zjistíme, že papír je prázdný. Je to jako znamení, že to my máme něco napsat. Že tahle láhev a papír je určená pro nás.
A tak se dáváme do psaní.....

Bylo několik témat a to mé vám asi došlo.

Challenge of BAD Family 0069 - den dvacátý

30. května 2013 v 16:56 | prostě Bad Family 0069 |  Challenge
Tak jsme tu i s druhým článkem o BF. Kdo si všiml hrubky v nadpise u předchozího?
Kaze: jýáááááááá
Ticho!!
No, najít song k předchotímu dni bylo těžké. Nás dvanáct se často nezhodne. Teď to bude snad lehčí, protože krev nepijeme všichni. Jej, otázka je venku.

Kdo všechno v BF pije krev?

NAmi:? jááááá! Bez toho bych asi nemohla být upírka. No a moje dětičky samozřejmě taky. Jak obrazně, tak i realisticky.
A pak samozřejmě Iharo, Kaze, Tsuki a Norito.
Norito: Ari to srabsky odmítl a neví o co přichází..
Iharo: aano, pravda..
Kaze: ale naučiili jsme krev pít aspoň Yoshiho... Hehe

Ano, shodli jsme se mnohem lépe..
Norito: Opravdu?
Ticho!

Challenge of BAD Family 0069 - den devatenávtý

30. května 2013 v 15:50 | prostě Bad Family 0069 |  Challenge
Gomenne, včera i dneska toho bylo moc, lae přidáme i dvacátý den Challenge. A chceme vám přepsat slohovku - první verzi. Tu, kterou učitelka neschválila a já muslea psát slohovku novou.
No, takže si pěkně pohneme abychom to zvládli. Mimochodem, co se povídek týče, pokusíme se sesmolit SCHOOL. Na dalšá pár Sázky nevím, co vymyslet. Absolutně bez nápadů. ALE JÁ VYHRAJU!!

Jakým zvířetem by byli členové BF 0069??

Hm, to je zajímavá otázka....
CO ZA DEBILA TO VYMÝŠLELO?? *Iharo se ohání pánví*

Sázka 08

29. května 2013 v 21:43 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Tak jo, nejprve jsem se hodlala zašít na FB. Proč? Protože mě Ame poslala z útesu! Ale Iharo jí neudělá radost. Místo toho jsme chtěla čumět na nějaký cosplay videa a hetalii. Ale víte co? Na Hetalii snad takový hezký yaoi video není! Smůla. A Youtube má dneska zas sekavou. Prostě mi nepřehraje písničku a sekne mi ji. Sráč! Tak jsme si řekla, že si pustím písničky v kompu, ale ty nejedou vůbec.
Tak se tady jebu s Youtubem, co pět minut ho odsekávám a dostala jsme se k další sázce.
--
21:42 .. končím s psaním. Ty vole, už mám být dávno v posteli, ještě že mám tak hodnýho tátu. Nějak jsem se zažrala. Tak je to tu a s Happy-endem..

na slovíčko

29. května 2013 v 11:42 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Tak jo. Iharo má v hodině chvilk času a tak se vám může vykecat. mám rozný hlad, protože od rána lítám po učitelích a zpovídám je. Už mám dva!! a zítra vyzpovídám další. Muhehehehe.. To byste nevěřili, co se čověk dozví. Jo, fakt chci bejt novinářka. Ale ne zlá. Taková, co jí všechno řeknou , protože se jí dá věřit.
Heh, dostala mě zástupkyně ředitele pro druhý stupeň!Ona měla i v devítce samé jedničky!!
Ty vole, jak to udělala?
a Přírodopisář? Ten při mé otázce "Baví vás vaše povolání"dostal výtlem a mále se poprskal chlebem.
Už víte, proč mě to tak baví? Muheheeheheheee

Chci jeho!!

28. května 2013 v 19:54 | Iharo Senshi Kokoro |  povídky na přání
Takže, tohle je povídka pro Min-Kiho, fakt jsem se snažila vše splnit. Co se týče Ryoty, rozhodla jsem se potrápit jeho psychiku. Doufám, že budeš spokojen drahý Min-Ki.
Heh, tak Ryota soulhasí se vším až na jeden odstavec, Min-Ki snad bude spokojen. Snažila jsem se tam vecpat děj i yaoi. Ale tak, budu mírná. Je to sotva +15..
A děj tam je, že jo? ŽE JOOOO?

Tak jo, zadání znělo takto:
1) Uruha/Ryota (muhehehe)
2) real
3) O obou něco víš...
4) Yaoi! S nějakým příběhem bych prosil... Jo a ať Ryota trpí (je jedno jestli psychicky nebo fyzicky) *muhe*
5) (Doufám že mně Ryota nezabije) To dáš....moc se těším... A díky, že to pro mne uděláš...


Challenge of BAD Family 0069 - den osmnáctý

28. května 2013 v 18:52 | prostě Bad Family 0069 |  Challenge
Tah, děcka, to snad není možný tohleto. Tak já se s učitelkou hudebky domluvím, kdo spolu semnou bude školní SuperStar moderovat. už měsíc je to pevně stanovený a ona si to najednou změní!! Budou tam se mnou dvě nějaký krávy z devítky! Ale v devítkách jsou až na asi čtyři až pět vyjímek samé krávy!! Přesně ten typ, co se tam bude chtít sdostat a nade mnou ohrne nos!
Protože jsem malá, nemódně se oblíkající fujtajbl!!
A kámoška si kvůl ní koupí šaty za dva tisíce, jen prto, aby jí učitelka řekla, že je nakonec je to zbytečné, protože její vystoupení se ruší. Chápete to? Dva tisíce vyhozený z okna, jen proto, že hudebkářka... Je prostě Hudebkářka. Jako mám ji ráda a její vnuk je fajn kluk, ale tohle? To fakt nemusela!!
A dost, nebudu se vztekat, ačkoli jsem dneska musela psát celou slohovku znovu a pak mi učitelka řekla, abych si zašla k psychologovi a promluvila si s ním. Asi mě chtěla nasrat a taky, že jsem jí málem vlepila facku.
Ale klid. Ona je prostě zažraná optimistka a mě nepochopí. Nevadí, Tsuki, předávám slovo, dnšní Challenge je tvoje..

Sázka 07

27. května 2013 v 18:58 | Iharo Senshi Kokoro |  Sázka
Ahoj děcka! Tady je další sázka! Nah, je to kratší, sladší, ale klídeeeek. Já se zkusím přístě rozepsat. Zkusím. Mno, další povídka bude na přání Min-Kiho, budu se snažit před koncem týdne. A pak jsem chtěla napsat na nějaký anime. Furt sem házím jen k-pop. Chudinky SB, kteří o tom ví jen, že to není anime.

Challenge of BAD Family 0069 - den sedmnáctý

27. května 2013 v 18:02 | prostě Bad Family 0069 |  Challenge
Nah, Iharo toho má plné zuby. Ale klid, jen rok.. Už jen rok!
To bude dobrý, jenom náročný dn, takže otázka pro dnešek bude jen jedna, i když jsme si vědomi, že včera Challenge OPĚT nepřibyla.
Bohužel, Iharo se chce vrhnout na rozepsání dalších povídek a tak bude jen jedna otázka. Stejně bychmo se nerozepsali. A vám to asi taky nevadí!

Jaké školy mají členové BF 0069 vystudované??

*výbuch smíchu*
Haha... haaa... tak to jo, tady dostudovali jen.. Arito, Norito.. a Namida... A ZEREKO
Zereko má historickou fakultu
Namida má střední školu grafickou
Arito je středoškolsky vyučený cukrář
A Noritooo.. Norito!
hai?
Co jseš?
he?
Vyučený!
A jo... Krejčí a Kadeřník...

No, Tsukiho vyhodili v šestce ze základky a Arita s Kazem v sedmičce, Arito měl tu výhodu, že udělal přijímačky na gympl a po dvou letech na něm šel na střední.,
Takže poslední naděje BAD Family je momentláně studujííc Iharo. a ta je ráda, že zvládá základku.

Dessssssssss + Menu

26. května 2013 v 17:19 | Iharo+Kazemaru |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
AAAAAAno, jak jste si asi všimli, prvotní porážka nás na nějakou dobu srazila na kolena, ale nyní... NYNÍ..

JE VŠECHNO JINAK!!!
Teda jako všechno ne, ale.. Věděli jste třeba, že na googlu nenajdete obrázek Ježka v trobě? Ale když zadáte "Anime Trouba" tak vám vyjede Misaki z Junjou Romantika?
WTF?
Ale to jsme odběhli.
Iharo: Proházela jsem menu, patlala se s rozcestníkama a nebudete tomu věřit.. jsem spokojená..

JEŠTĚ CHCEME PODĚKOVAT LUCZAIDĚ ZA DALŠÍ DOKONALÝ DESS... TENTOKRÁT NEJEN S TEUKIEM, ALE I EVIL MAKNAME KYUHYUNEM!!!
MOC A MOC A MOOOOC ARIGATO LUCZAIDO...!!!

Rozcestník v kleci a troubě

26. května 2013 v 16:18
Rozcestník na Keci v kleci a zbytek, jež považujeme za stejně důležitý.