Únor 2014

11. Přikázáni: Miluj Vlka Svého jako Nikoho na Světě

24. února 2014 v 14:57 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
děti děti.. Víte, že mě se dneska na ty nákupy s mamkuo ani nechce? Jasně, užijem si to, ale mám pocit, že to dělá jen kvůli včerejšku. A kdybych včera nevyletěla se slzama v očích z baráku, tak nic nebude. Ale musíme to brát s úsměvem. Aspon se snaží.
A někdy mi přijde, že jsem nejlepší lhář světa. Dneska se mě máma ptá "Ty si taky myslíš, že tě zanedbávám?"
A já místo abych jí řekla těch pár věcí co mě trápí jen "Ne."
Vážně.. Jsem nenapravitelná.
NO!! Povídka: HP , Sirius+Remus
Bez omezení!!!


Can't be strong

23. února 2014 v 13:12 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Slíbila jsem si, že sem už nebudu psát ty stupidní, sebelítostivý kecy jako kdysi. Ale dneska jsem to nemohla vydržet.
Uvedu vás v obraz - Máma a Sestra se pohádaly. Máma vyčítala Sestře, že Neteř je ukřičená od odby, co ji hlídá Paní nytrová (babička Neteře z tatínkovy strany) .. A Sestra Mámě odpovídá tím, že Máma prostě musí chodit do té práce a školy a tak je Paní Nytrová jediná, kdo Neteř pohlídá, protože Sestra má zápal plic a v nemocnici ji stejně poslali domů. A tak se chytly ještě víc, protože Máma je ukřivděná a ona nikdy Sestře nepomohla a nikdy tu nebyla. A Sestře je z toho na nic, protože to je trochu i pravda. Sestra se vždycky svěřovala Bráchovi, Paní Nytrové a ostatním. Máma ji nikdy neučila, aby přišla za ní.
Už to prostě nešlo, tak jsem se zvedla a vyběhla ven. A poslední co slyším, tak je Sestřina věta "Podívej se na Janču.."
Pravda. Ani mě Máma nikdy nenaučila, abych s problémy chodila k ní. Ale já s nimi nechodím ani k Sestře a snad ani k Bratrovi, protože nikoho nechci obtěžovat. A když jsem tak seděla a brečela před barákem došlo mi, že jsem sama. Nemám se přijít ke komu scohvat, protože všichni bydlí daleko. Táta už má těhle potyček plné zuby a Babička? Ta by to viděla jinýma očima a její pohled by mi nepomohl k útěše. Ani trošku. Přišlo by obviňování Sestry a to že "Mamku musíš mít ráda."
TO bych muslea křičet.
A ani teď ta její ruka okolo ramen nebyla nic útěšného. Spíš mě tížila...
Poprvé v životě jsem VÁŽNĚ přemýšlela o útěku z domova.

Mistral GreyBack/ Mistral Šedohřbet

18. února 2014 v 17:55 | Iharo Senshi Kokoro |  Identity - DUO KOkoro
Jsem se jedonu nudila a projížděla komp. A tam rozepsaná povídka na HP a u toho popis postavy. Heh, trošku mi z tý Mary Sue hráblo. Ne, dobře, úplně jsem se do ní zabouchla!! Ačkoli mám teda teď už novej OC do HP, tenhle je teda.. Kník!! Asi udělám i tu novou osobnost, ale ta už není tak.. Tak bezvadná.. Prostě jsem se rozhodla úplně ještě vymakat už tak hustej popis a jednoduše jsem to udělala ve smyslu Postavy.cz .. Err.. Miluju tuhle Mary Sue.. Mliuju samu sebe v HP.. LoL? No a taky jsem si vymyslela, že bych mohla dělat Cosplaye na své OC.. no ne?


World War III - part two

15. února 2014 v 21:59 | Iharo+Eressiel |  Iharo+Eressiel
Je tu další díl Naší drahé povídky!! Aaano děcka, my na ni nezapomněly. Průběžně na ní makáme. Průběžně...


Příběh Tiché Pošty

12. února 2014 v 19:05 | Kazemaru Kokoro |  origosh
"Mám tě rád." hlesl menší hnědovlásek. Jeho spolužák, vysoký černovlasý mladík se na něj nechápavě otočil.
"Cože?" pozvedl obočí, až mu pomalu mizelo v krátké ofině.
"No Mám tě rád. Chtěl jsem.. Abys to věděl, protože.." sklopil hlavu. Teď jej jeho spolužák nakope od zadku. Ale on jen mlčel a pozoroval ho. Asi čekal, že dokončí svůj proslov. A tak se zhluboka nadechl.
"Víš, na FaceBooku byla taková pěkná akce, co dneska začíná. Víš, jde o to každý den alespoň jednomu člověku říci, že ho máš rád.. Aby bylo všude víc úsměvů. A já to chtěl říct tobě.." nervózně ze sebe tahal slova.
"A to mi to říkáš jen proto, žeo t nějaká holka napsala na internet?" pozvedl černovlásek oči.
"Ne! Ta akce je jen nakopnutí. To 'mám tě rád' máme říkat lidem, které máme opravdu rádi." zbabral to.
"Ah tak. Takže ta akce je vlastně jen pobídnutí k otevřenosti, jakou bychom měli projevovat normálně?" ujistil se černovlásek.
"Přesně tak!" přisvědčil rychle drobný chlapec.
"Budu té dívce muset poděkovat. Díky jejímu nakopnutí jsem získal kluka." usmál se černovlasý.
"Ah..?" zamrkal rychle menší.
"Mám tě rád." hlesl černovlásek a pevně chlapce objal.

Odkaz na opravdu probíhající akci začínající 14. 2. 2014 https://www.facebook.com/events/508286352615033/


Hepčí

10. února 2014 v 19:39 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Hele nezabíjejte mě.. Prostě opět ujíždím na Harry Potterovi... No a.. To vážně nešlo, když už vás to jednou napadne!! Vážně!!
Takže HP real a Hehe... Nezabíjejte mě!! -.-"
Pár: Remus+Severus


Víc, než jsem chtěl

8. února 2014 v 21:38 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Tak prosím.. Tady to je. nějaká ta povídečka. Jednorázová. Ach bože, jak já ráda páruju Prusko.. S Ruskem, Německem, Rakouskem... Knííííííííííííííííí!!!


Za mřížemi - díl 3

4. února 2014 v 19:01 | Iharo Senshi Kokoro |  Za Mřížemi
HAHAHAHAAHAAA! Třetí díl! No přiznejte se, kdo už na tyhle zlatíčka zapomněl? Všichni!! A komu se stýskalo? Aha, ticho.. No jsou tady drahoušci... Ale dnes žádné yaoi. Jen klídek.. ňaaa.. Těším se na pokračování. Až se k němu zase odstanu... Tuhle sériovku mám tak krásně rozplánovanou a Rozbodovanou.. Ne fakt.. Až do pátýho, cca šestýho dílu mám body co se v kterém má stát.. dycky jen jeden, dva bodíky... (no, ke dvojce byly čtyři..) Nah.. a to jsem jetě některé věci odložila.. Já se tak těším co na to řeknete? Mě to tak bavilo psát!!Kacíř - Prolog

2. února 2014 v 19:44 | DUO Kokoro |  Kacíř
"Je ti svěřen dar vědění SungMine."
"Musíš jej nést s rozumem."
"Ano, je to riziko."
"Sungmine, zvládneš to, musíš věřit."
"Ale proč já?"
"Hodně štěstí SungMine."

Jejich tváře. - Smích. - Rudé vlasy. - Dlouhé ruce, co se k němu natahují. - Bílá pírka dopadající na chladnou zem. - Jejich oči. - Pláč. - Pohlazení po tváři. - Záda.
Probudil se na voze. Nevěděl, kam jede. Tušil. V ústech měl sucho. Jazyk se mu lepil na patro. Jak dlouho nebyl v kostele? Musí se rychle pomodlit k bohu Hanovi. Najednou se v něm cosi vzepřelo. Něco jej čeká. Nevěděl, tušil. Bůh i jeho bratr v tom sehrají svou roli. Nevěděl, jakou. Ale tušil. Tušil, že Ví něco důležitého. Zavřel oči.
Tvář-Úsměv-Hlas-Smích-Dlaň-TvářKacíř - postavy

2. února 2014 v 13:50 | DUO Kokoro |  Kacíř
"Když vezmeš psu kost, Kousne tě. Když vezmeš Hannovcům jejich víru, Zlinčují tě."
SungMin je vcelku obyčejný kluk. Jen věci, události a lidé okolo něj jsou zvláštní. Zvláště od té doby, co se ze svého rodného města dostane na panství Hraběte ZhouMiho. Je blízko centru Hannovnické víry a to, co ví je najednou nebezpečnější a důležitější, než kdy dřív. SungMin musí dávat pozor na každý svůj krok, neb našlapuje na tenký led.
Věci, co ví mohou způsobit revoluci, nebo dostat samotného chlapce na hranici jako KACÍŘE..

fandom: SuJu
pairings: HanChul, KyuTeuk, KyuMin,
EunHyuk, ZhouRy, ZhouWook, ZhouMin