Duben 2014

Bílý Páv - Hrdost (NAROZENINOVÁ POVÍDKA)

16. dubna 2014 v 13:12 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Tady to je.
K: narozeninová povídka blogu Země příběhů.
Kazemaru... *vlepí mu pánví, až její bráška odletí* Ne, tentokrát to neřekne celý za mě!! HAPPY BIRTHDAY MY WORLD OF STORIES... Proč jsem to už kdysi nepojmenovala anglicky?? Vážně, zní to líp.. V roce 2011 jsem asi byla veký pako. A od tý doby je pár věcí jinak, ale jenom pár, okey?
Moje děťátko má už tři roky. Moje malé děťátko. Jen pořád nevím, jestli je to syn, či dcerunka. Nevadí. Hlavně že se daří.
Minutu ticha za vše, co jsme prožili? Neee, pět vteřin stačí, viď?? Ačkoli. Máš třetí narozky, takže tři vteřiny!!
K příběhu? Já tam snad ani nemusím dávat upozornění. Ano, je to BOYS LOVE, ale nic moc. Snad jen polibky. Ale nebojte. Druhou částí, která k vám doputuje za dva měsíce vám to vynahradím!!!
Betaread: Yumi


HPB Dess

14. dubna 2014 v 21:36 | Iharo Senshi Kokoro |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Tak jo milášci.
Jak jste si asi všimli, vrátili jsme se do černé. Tohle by měl být oficiální narozeninový dess, ale hádám, že ho tu nechám dýl, než jen ty dva měsíce..
A dělala jsem ho ode dneška od Pěti do 21:22
Děcka jsem mrtvá. Celý dne se srát jen s tím dessem.. Ale miluju ho. Teukieho výraz, rubriky nahoře, žádná strašně obsáhlá nástěnka, černá, bílá, šedá a modrá... Prostě dokonalost.. Sice mě blog nemusel tak moc srát, ale dobře, je mu odpuštěno to padání, sekání, další padání, neukládání, spřeházení odkazu, třetí padání a nakonec ještě jedno zasekání a spřeházení odkazů..
No jo, miluji tě My zemepribehu....
No, nechám tento obraz na vás působit... A až na vás bude působit dostatečně dlouho, tak zatleskejte.

Jednorázový Rozcestník

14. dubna 2014 v 21:00
Povídky na tomto blogu jsou od Kazeho a Iharo S. K.
Vztahují se na ně AUTORSKÁ PRÁVA
Pokud se vám povídka líbí, chcete ji někde zveřejnit, prosíme ozvěte se nám.
Nezapomeňte, po schválení musí být u povídky ponecháno jméno pravého autora a odkaz na blog!
Bez našeho vědomí nekopírujte naše dílka.
S Díky - DUO Kokoro

FAN-FICTIONS

ORIGOSH

MAYBE CONTROVERSE

ENGLISH TIME


SB

14. dubna 2014 v 20:34
HELLO BABY! Here is my list of SB's ... You are not there? And you want be there? HERE -


SB

Kyuketsuki Syuu - onii-chan
Neko a spol. - omoto-san
Merry Majka000 - Slniečko

Ame - evil sister
Chr(o)noArt - onii-chan
Namikaze Sadako - evil nee-san
Nataly - evil cousin

FAVOURITE BLOGS

Neko Mishu Hyuny - omoto-san

Yumi

13. dubna 2014 v 20:21 | Iharo Senshi Kokoro |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Jistě si někteří všimli, že se mi u článků z nějakého neznámého erroru, co nám sem vysílá Nekonečný Merlinův Metrix, objevuje jakési "Betaread: Elena Bambina"
Co to je? To je prosím pěkně moje mladší sestřička ze školy, která má zabránit chybičkám v mých povídkách. A hodlá opravit všechny povídky na blogu. Génius, upřímně ji lituji. Takže prosím dámy a pánové zatleskejme jí.
anonymní blb - a Iharoooo, proč nám to říkáš??
Protože se nudím a chtěla jsem ji tady přivítat!!! Je to vlastně i takový dáreček pro můj drahý Blog , když už má mít ty narozky!!
Betaread: Yumi

Vzdušný zámky

13. dubna 2014 v 14:53 | Iharo Senshi Kokoro |  TéTéčka
Jako první mě napadlo psát o filmu, co se jemnuje "Howlův zámek v oblacích".
Ale proč sem dávat slaboduchou recenzi, když se člověk může zamyslet nad hlubším významem a depresivní úvahou odradit tucty potencionálních čtenářů?
No řekněte, proč?
A protože jsem osoba, která velice ráda potencionální čtenáře odhání drobnými detaily, tak jsem se do toho opět dala.
A ačkoli se zdá, že název článku a název tématu týdne spolu nijak nesouvisí, tak se vám směju, protože souvisí.
Co víc je stejně vzdálené, nesplnitelné a nedosažitelné, než lednička u postele a jenom žrát a nepřibrat?
Chci říci Vzdušné zámky a Města v oblacích?
A nebo všechny tyto čtyři věci dohromady? Ačkoli ta lednička do postele se klidně může škrtnout. *stěhuje si postel na chodbu*
Kdo kdy snil, budoval, stavěl, hobloval, narovnával plech, zatloukal hřebíky a potil se, dokud nepřišel nějaký realista a jednou větou vše nezbořil?
Jedno takové Město v Oblacích je celé naše dětství. Víte, to období, kdy se les lehce stane neprobádanou džunglí a lesnický posed je dokonalá skrýš před dobyvateli.
Žijeme, běháme, pláčeme, milujeme a za tisícovku jsme schopní si koupit auto, vilu a ještě zlatého jednorožce se stříbrnou hřívou, co bleje duhový bonbónky. (tuto teorii ukradla reklama na skittles, kde dojí žirafu)
Jenže nic není věčný, pokud nemáte elixír života, kámen mudrců a sakra velký štěstí. Město postupem času chátrá a boří se. Zjišťujeme, že ať už skočíme z jakkoli vysokého místa, poklidný let nám to nezaručí. Zjišťujeme, že jednorožce vyvraždili vlkodlaci, pro jejich zženštilost a ty pak vytříleli myslivci, aby měli co dělat. Zjišťujeme, že za tisícovku si nekoupíme ani to posraný auto a že místo vily by nám vlastně postačil i docela skromný byt někde v tom obyčejném šedém městě na zemi.
Dětství končí ve chvíli, kdy už nám přijde blbé si sednout doprostřed obýváku a řvát, že máme hlad. (Iharo to zkouší dodnes)

OPRAVDU z nás šaty dělají člověka?

11. dubna 2014 v 20:52 | Iharo Senshi Kokoro |  Školní práce
Moje slohová práce. Téma bylo jednoduché. "Dělají šaty člověka?"
A já věděla, že tohle téma je moje. Ano, chci postupně napsat úvahy i na zbývající téma, protože uvažovat nad těmito tématy je zajímavé. Ale nyní k této, školní práci. Snad si ji přečtete a třeba to ve vás něčím pohne. A nebo se jen najdete v těch, kteří nejsou tak hloupí.

EDIT: neříkám, že všichni jsou takoví, jako popisuju, ale někteří třeba ano.


SGB

10. dubna 2014 v 20:34 | Iharo Senshi Kokoro |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
SGB není SeGeDínský guláš s hrubkou Kazemaru!!
K: Ne?
Ne! Jde o můj blog..
K: Takže B jako Blog? A co dál??
Sakra Geniální Blog... To je to moje zlatíčko.
K: A víš, že 16. Dubna bude mít už tři roky??
To víš, že to vím! Proto tenhle článek!!
K: Ahaaaaaaa! Tohle je ten článek, co v něm chceš oznámit, že tvůj blog je tvoje dítě, lidi si maj tipnout, jestli kluk nebo holka a taky jim oznámíš, že od 16. 4. to tu bude pozastavené až do 16. 6. Ty se pokusíš napsat nějakou povídku, rozdělíš ji na dvě části a první vydáš v dubnu a tu druhou v červnu. Mezitím bude mít tenhle blog i ty dovolenou a ty se budeš moci soustředit na školu. A taky jim všem chceš říct, jak doufáš, že je neztratíš, a že doufáš, že oni maj tvůj blog taky rádi, aspoň tak moc, jako ty máš ráda Je. Že?
Ano, a musel jsi to celé říct za mě??
K: Ah, aha...
Jedno slovo Kaze.. Pánvička

Můj milovník, Můj vrah

9. dubna 2014 v 20:56 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Je to tady. Bože já tu povídku miluju. Vážně!! Je dlouhá, dokonalá, bezvadná, perfektní, +15 vy citlivky, originálovka, BOYSLOVE, srala jsme se s ní hodně dlouho a prostě ji miluju... Jsem geniální!!
Hezký počtení!
Betaread: Yumi

7. Přikázání - Nebudeš Krást

7. dubna 2014 v 17:23 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Předposlední, trošku kratší, naše sedmé přikázání. Prostě jsem se nějak nezmákla rozepsat. Ani nevím.
Aish, děcka, asi už neumím mluvit se svými rodiči. Je to začarovaný kruh. Babča mi vyčítá, že si taťka stěžuje, že se s ním nebavím. Tak se s ním snažím mluvit, ale on se dycky jen po třech minutách odlepí od kompu otázkou "cože?"
Neměla bych to dělat spíš já? Hm? Hm???
Betaread: Yumi


HP Videos

4. dubna 2014 v 19:40 | Iharo Senshi Kokoro |  Music a vše okolo
Ale stejně vás s tím HP budu srát!!! Ne, vážně, některý videa na youtube jsou horší a některý lepší. A některý nejlepší a myslím, že byste se na ně mohli kouknout a hodit třeba palec hore.... Nebo hoďte Iharo z okna a bude klid, taky dobrej nápad xDDD

Zvláštní, že drtivá většina videí je na Drarry. Ale na rozdíl od FF mě to u videí tolik nesere. Zvlášť, když si s tím někdo umí pohrát...

Okkey, tady si někdo hooodně vyhrál i s příběhem. Yah, dostalo mě to jak napoprvý, tak na po druhý, tak na podesátý... Ale co myslíte, kdo je lepší doopravdy??

Be my Bad Teacher

4. dubna 2014 v 18:09 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Inspirována touhle písničkou a možná trošku videem jsem se rozhodla napsat další úchylárničku... KONEČNĚ to není HP .. Kolik z vás si oddychlo??? HA! Je to Shingeki no Kyojin!! Eeeeej, sexy Voldy!! Ne, dobře... Nebudeme přehánět? Neeee.
Písničku i video doporučuju. Nevím proč, ale přivádí mi záchvaty smíchu...
*Fuck U World, Iharo is Fabuluous BITCH!*
Betaread: Yumi

SnK- Eren+Rivaille
YAOI +18