Červen 2014

Looking for Angels

29. června 2014 v 16:17 | Iharo Senshi Kokoro |  povídky na přání
Tak jo, je to tu koťátka!!! Miau, miau.. Ne, seriously, okey? Jenny Chan si napsala o povídku. A je to teda sakra kus povídky! Snad se bude líbit, hádám a doufám, že je vše splněno. Hlavněten anglický název teda, ten určo! xD Tak si ho užijte a hlavně ty Jenny Chan! Sna se bude líbit.
1) To nechám na vás :-D
2) JongKey
3) To nechám na vás :-D
4) Třeba yaoi ale nemusí
5) At je to dramatické, romantické a hodně akční a napínavé :-D GTřeba rvačka, únos, ohrožení života :-) Něco takového
6) Nechám na tobě :-D
PS: mohl by být název v angličtině prosím? :-D


Říkejte mi Absolvent 2014

25. června 2014 v 16:30 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Vypadá to kapku opožděně. Vždyť.. Mé SB už jsou dávno v prváku/druháku/kdekoli na střední-gymplu/na vejšce, v práci? o.O""
Ale JÁ... Heh, ano, vyfakovala jsem základku teprve dnes. A Abyste mi měli pod co blahopřát, seru vás tímhle výkecem.. Shits Yeah!

Už od rána jsem necítila nohy a žaludek měla jako na vodě. Byla jem nervní jak cap (výr pro kozla, neplést s Cyp, to je nadávka)
No fakt!! Jak starý rozklepaný kozel! Me-e-e-e!! T.T Nerada zažívám tyhle stresy a ještě vlastně nebylo PROČ!!! Aiiish.
Čekalo mě jen rozloučení, čtení proslovu a scénka o osmi minutách, kde jsem hrála učitele.. A tu jsme cvičili jen v pátek, pondělí a úterý.. Pyče!
Nechtěla jsme bejt trapná v šatech a přeci jen, chtěla jsem bejt Iharo, takže jsem jednoduše vypadala jako číšník. Což vypadám ráda. (černý kalhoty, bílá košile, černá vestička, jako Shizuo z Drrr xP) Už v sedm jsem byla ve škole a o dvacet minut později dojela učitelka. Nanosili jsme občerstvení. Nechápu, proč to vozila po tunách, lae snědli jsme to celý xDD
Ještě pořád jsem NESMĚLA BREČET. xD Bylo to lehký.
Aby mě připravili na mou budoucnost na hotelovce, tak mě nechali všechno naaranžovat samotnou. Hiii. Pak jsem ještě někde lítala, myslím. A nakonec zazvonilo na hodinu a sotva učitelka začla, vešel Karásek. Ten kreténskej zeměpisář mi bude chybět. Nenávist má k tý lásce přeci jen kousek a on to byl fakt dobrej učitel, i když nám dal občas povahou zabrat. Rozloučil se s námi, nadhodil pár mouder, rozbrečel asi jednu nebo dvě holky a ještě nám zamával. Yeeey!
Pořád ještě NESMÍM BREČET. xD Bylo to lehký.
A přišlo rozdávání vysvědčení. Třídní nás musela každého obejmout! A pak už brečely snad všechny holky.
Ještě pořád NESMÍM BREČET. xD Ještě je to lehký.
Ano i po tom, co objala učitelka mě, jsem byla jako kámen, který odolává ve zkoušce tvrdosti /to jsem si opakovala celý den/ No pak se Daniela vedle mě ottálně sesypala. Tak jsem jí řekla, že do scénky se mnou nemusí a snažila se ji utěšovat. No, zaběhla jsem do Béčka se optat na svou věrnou Omoto-chan Elenu Bambinu. Nebyla tam, ale popovídala jsem si s holkama, které se mnou četly proslov. Klér už měla taky na krajíčku.
Ještě pořád jsem NESMĚLA BREČET. xD A ještě pořád mi to přišlo lehký.
Pak už se chystala Galerie, kde jsme měli rozloučení s učiteli. I učitelé se scházeli. Terka Husarová mou kamennost brala jako oporu. hehe. Šutr vole. No, kdo měl začínat? Kdo měl dlouhý kus a měl to číst jako první? Ráda bych řekla, že já ne. Já jo! Ale až na to zakoktání se to vyšlo.
Než přisly vzkazy jedontlivým učitelům, tak byla naše scénka. Sakra já byla vyklepaná jak ratlík v zimě politej vodou. A asi dvakrát jsem se koukla na učitele, jinak jsem koukala na holky, co mi dělaly třídu. Brrrr. Nakonec mě sice chválili, ale v tu chvíli, kdy jsem to hrála a odříkávala, tak jsem v hlavě měla jen "Ať je konec! Ať už to skončí!"
Yeah! Pak ještě vzkazy učitelům. Jo, jasně. Glomb přišel, na toho jsme se koukat mohla. Ale učitel kompů, Maršálek se kdeis zdržel, jeho vzkaz jsem musela číst do kamery. Jo a když jsme pak četla Drahotuvskou, češtinářku, koukám na ni. Hádejte. Ano, brečela. Aiish. Pak zpívala Terka Kovalová. Magneťák chcípnul po první sloce a tak zpívala bez hudby. Ale zvládla to! A pak ten krásný trapas, když si kluci nacvičili labutí jezero! Ah, ty zadečky jen ve slipech a silonkách, hopskající pod tou zcela očividně průsvitnou sukní ze záclony. xDDD Sexy jak prasa. Ah. I to jsme měli za sebou. Ale...
Ještě pořád NESMÍM BREČET! xD Zvládám to.
Stojím totiž v první řadě přímo učitelům na očích a sotva domluví Terka poslední slova, bere si pozornost ředitel. Ubrečený ředitel. Víte jaký to je pocit, rozbrečet ředitele?? Skvělý! A pak jsme byli páskováni. Třesu si rukou se zástupkyní. A ona mi říká, že se nesmím změnit. Že musím jít a být svá, ať už mi říkaj cokoli. A že mi přeje hodně štěstí. No a třídní opět to samé.
Pořád nebrečím, ačkoli už bych možná mohla.
Rozcházíme se, děkujeme učitelům. Objímáme je. A já už mám knedlík v krku. Stachurová se mi kapku chvěje v náruči, když se loučíme. Pak ještě obejmu Bílkovou a už stojím před Drahotuvskou. Jistě. Říká mi něco pěkného. A je to asi něco o hodně štěstí. Nějak ji nevnímám, vím jen, že se pevně objímáme a pak už zase objímám třídní.
Najednou bulím jak želva. Nemám jak odpovědět na přání mé učitelky, na její zákaz jakékoli změny. Jsem v koncích. Musím se uklidnit. Konečně se dostanu přes další objetí a potřásání si rukou s kluky k jídlu. Jídlo!! Heh, je to fajn. Jsem klidná. Pak už s Drahotuvskou a třídní jen vtipkujeme. I s dalšíma holkama. A s Ondrou. Ten kluk mi bude chybět. Byl skvělý spolužák a doufám, že se někdy ozve. A víte, sám od sebe mě objal. To bylo fajn, ale já už nebrečím. Ne, ne, ne. A musíme za Fomfol!! Totiž chemikářkou. Klaním se jí za to, co pro mě udělala a nakonec uznávám, že ani ona není tak špatná. Konečně jsme při cestě od ní potkaly na schodech Glomba. Ha! Objala jsem se s Glombem! Jo a jo a jo! Nejlepší učitel. Jenže už to končí. Dojdu si pro věci, ještě obejmu rozechvělou spolužačku, co seděla vedle mě a jdu. Vyjdu z galerie, sejdu schody a zastavím se na třídě TGM . Vyfakuju školu a zase jdu.
Mám hodinu, než pojede autobus. Konečně mi to dochází. Je konec. It is DONE.
Už si tma nesednu do lavice a nic z toho už nebude mít pokračování. Jak řekl jeden mourý učitel, kterého jsme neměli moc rádi, tahle kapitola už dopsaná.

Jo s kdo měl samý jedničky?
Kdo? Kdo?

Moc práce škodí

24. června 2014 v 20:11 | Iharo Senshi Kokoro |  povídky na přání
Je to krátký, já vím a trvalo mi to, to vím taky a ne, nemám k tomu omluvu. Opravdu mě to mrzííííííííí!! Ale někdy je to tak, že ať se člověk snaží, jak chce, tak to prostě nejde! Ačkoli vám, když si o povídku píšete, to tak nepřijde, protože vy už máte představu, tak já tu představu nemám.. Nechci si stěžovat, ani to není omluva, jen jsem měla potřebu to říct a Kyasarin, nezlob seeee! Fakt mě to mrzí, protože vím, že ty si u mě píšeš už po druhé a všímám si i tvým komentářů a fakt je mi líto, jak mi to trvalo, snad na mě nezanevřeš! Really!! O.O
Jinak opakuju, je to kurwa krátký, ale já už nevím co s tím a navíc stresuju se zítřkem... Všichni budou brečet, poslední den na základce a já nesmím brečet, bo čtu proslov a tak dál a blablabla... A pak ta scénka a děcka, jsem jak ratlík v zimě, se klepu, že zbíječka by ze mě nebyla marná!! O.O !!!
No požadavky na povídku:
1) IHARO! ♥
2) Sebastian x Ciel
3) v pracovně na stole xD
4) Hard Yaoi jednoznačně :D
5) Sebastian (seme) Ciel (uke) ..Sebby nešetři ho (gomenne Cieli :3)

6) jo ale romantikuš a hezky rozepsat ano? x3
eště (opět -.- Gomenasai) bych chtěla dodat ... nechci aby ho Ciel nenáviděl oký? :) aby se do něj spíš zamiloval, i přes tu krutost :3 díky ♥
Betaread: Yumi

Peťan Gamessssssssssssssss

23. června 2014 v 19:21 | Iharo Senshi Kokoro |  Music a vše okolo
Je to už nějakou dobu, co Iharo čumí na YT .. Ati, Smusa, Asasire Toyotomi, GoGo.. A PeťanGamessss!
Jo, přesně ten, co je furt najebaný.. Přesně ten. Jenže koukám tak na Déčko (Jop, pohádky) a najednou DéPětka .. A tak čumím jak vyoraná přilba Blanickýho vojáka. The Fuck? Peťan má písničku??? A není tam až tak nalitý?? A co druhé slovo není sprosté?? Tak to mě dostává... Ale ono to I dává smysl. Potlesk...


A aby tu ta písnička nebyla jediná, tak ještě jednu, kde je Peťan.. teda Mad PeeT sólo..


Talent - Pellek Maniaaaaa

22. června 2014 v 10:56 | Iharo Senshi Kokoro |  Music a vše okolo
Nejde o jeho vzhled.. Fakt!!
Sakra vysvětlete lidem, že poslouchám tu hudbu kvůli tomu hlasu a ne těm očím, vlasům a tak dále... FUCK!!
Mám štěstí, že mý oblíbenci jsou hezcí.. negh?
Ale fakt.. Tohle byl vlastně.. překlik.. Osud tomu chtěl, že jsem osel a holt jsme se překlikla a až po delší době mi došlo -TOHLE NENÍ HLAS ADELE .. (Iharo si dobrovolně chtěla pustit Adele? Ano!)


Zachovejme klid... Prostě.. Je taký fajňučkýýýýý (Ještě to pokračuje pod perexem vy žaláti)


Tisícovka

21. června 2014 v 14:42 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Tak tady je povídka. Jop, trošku jsem se vyřádila. Vlastně to vzniklo, když jsme se z okna v ajině koukala ven do deště a děcka zrovna překládaly nějaký článek o lodi, která bude stát miliardy atp. Prostě loď pro milionáře...
Snad se vám to bude líbit. Ačkoli je to teda trošku tvrdšího rázu. Jinak se omlouvám, že postavy mluví občas (je to minimální) anglicky, ale je to lepší, než kdyby mluvily jazykem země, ze které pochází. Pochopíte v povídce.
Jebat jazyky.
Betaread: Yumi
BOYS LOVE + 18 HARD YAOI !!


Slib mi.. Nic nás nerozdělí /Silver Lining/

20. června 2014 v 22:37 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Ah, aaaano. Krátké dílečko na HP vyšlo z mé dílničky. Přesto však myslím, že je to pěkné. Věnuji to své Umma Hagumi. Ona totiž jednou svůj blog kvůli Drarry pozastavila a já doufám, že je ještě pořád kapku žere. Ačkoli JongKey jsou ultimátně no.1 negh? Jo a proč to má dva názvy? Protože Iharo je pako xDD Nee, já u toho furt dokola poslouchám jednu písničku z MV na Drarry a tak nějak.. Prostě to je jedno, doporučuju to k tomu pustit, ok? Ale nemusíte ! xDD Užijte si Drarry povídku.
Pro blbce a šťouraly : WARNING! BOYSLOVE!!
Betaread: YumiSherlock Holmes

20. června 2014 v 19:05 | Iharo Senshi Kokoro |  Moje recenze
No jasně, dlouho jsem vás nenudila recenzí, že? Okkey, tady je! Recenze na film Sherlock Holmes.
---
KURWA!
Já ten film viděla už kdysi, jak jsme jeli do Anglie. KURWA podruhé. To je tak dobrý, tak úžasný, tak dokonalý, tak... POUŽITELNÝ... No KURWA.. (potřetí xD) Já nevím co se sebou. Jo, taky ot bylo v televizi a taky už jste mohli nahlédnout na mou malou extra verzi. Ale prostě KURŇA!! (troll co?)


Miluji Tě

19. června 2014 v 20:15 | Iharo Senshi Kokoro |  Chvilky poezie
Věř, že nepíši ti z nudy.
Neb každé tvé slovo zlata má cenu.
A často nevím kam a kudy.
Proto mé odpovědi pozbývají smyslu.

Věř, že nehraji si jenom tak.
Neb tvá přítomnost mne povznese k nebesům.
A pak cítím se pomalu jako pták.
Co na křídlech plachtí k andělům.

A než se zas otočíš pryč.
Věř, že to vše je upřímné.
A možná už je to trochu kýč.
Jenže ty jsi mé štěstí jediné.

Školníkův sklep

18. června 2014 v 17:31 | Iharo Senshi Kokoro |  SCHOOL
Napravuju resty a mám tu jednu sériovku, která to se mnou táhne už strašně dlouho. Sakra jak já jsme nezodpovědná. A než se dobereme k poslednímu dílu a třetímu bonusu, tak vás čeká druhý bonus a to je školníkův sklep. A potěšíme Shawol ..
Betaread: Yumi
bsw

Tajemství druhého bonusu - Školníkův Sklep

"Není to skvělé? Zase začínají maturity!" dosedl zvesela Onew k jednomu z dlouhých stolů v jídelně. Jeho přátelé přikývli.
"Přesně tak! Učitelé se štvou s maturanty a nemají čas na naše průšvihy." souhlasil okamžitě Baekho. A navíc ty jeho průšvihy se vždycky záhadně zametly pod stůl. Zvláštní.
"Snad se letos protáhnou." přisedl si Ren. JR vedle něj už měl dávno z brambor udělanou sluneční soustavu. Vzhlédl.
"Hodláš rozbít další okno? Aby ho ředitel pak nerozbil s tebou." zahudral.
"Toho bych se nebál." zašklebil se Minhyun. Oba se na sebe s Renem významně zahleděli. JR protočil oči. Už si dávno všimnul, že Minhyun s Baekhem si své učitele obmotali okolo prstu. Že to udělá i Ren, s tím mohl počítat. Jenže co udělá on? Jistě, zadek ho už dávno přestal bolet, ale Seunghyun mu nepřestával vrtat hlavou. Bál se ho, ale zároveň vyhledával oční kontakt. A kolikrát mu přišlo, že chemikář taky.
"JR... Tvoje sluneční soustava je beztak studená jako psí čumák. Nechceš ji už sníst?" ozval se vedle něj dinosaurus stejného jména.
"Ne, dík, že to za mě odneseš Jonghyune." ušklíbl se JR a odešel. Půjde rovnou do třídy. Beztak by venku potkal Seunghyuna, jak si dává cigaretku na dva tahy.
"Vidíš, to máš z toho rejpání Dinosaure." uchechtl se Kibum. Jonghyun se na něj otočil.
"Jistě, že chci abys odnesl i můj talíř, jsi hodný." prohlásil Kibum ještě dřív, než Jjong cokoli vyslovil a také se zvedl.
"Yeobo, jdeme." mávl na Taemina.
"Ummaaaaaaa.. Ještě neee!" Taemin okamžitě obmotal ruce okolo Onewovy paže a přitiskl se k němu.
"Jdeme ty zamilovaná opice." zamračil se přísně Kibum.
"Tak mi ho tu ještě chvíli nech." zaprosil Onew.
"Žádné výmluvy." dal si ruce v bok Kibum.
"Ach Romeo.. Má matka nepřeje naší lásce." vstal nešťastně Tae.
"Tak jako tak, má Julie, jednoho dne tě odtud odvedu a vezmu si tě." natáhl k němu ještě ruku Onew.
"No nejsou sladcí paní Kapuletová?" zasmál se Jonghyun. Rychle líbl Kibuma na krk a s tunou cizího nádobí mířil k okénku.
"Dinosaure!" vřískl Kibum a chytil se za to místo na krku. Proč vlastně tak vyvádí? Bylo to i.. Příjemné, ne? Jistě že ano. Ale nemusí to dělat před celou jídelnou.
"Romeo.."
"Julie..."
"Jdeme!" chňapl okamžitě Kibum Taeho a táhl ho pryč, než tam ti dva odehrají celou tragédii. Ano! Je to tragédie! Jeho dítě má kluka a on ne!! Co to má sakra znamenat?? Tohle je buď moc špatný Metrix, nebo ještě špatnější Metrix.
"Umma, proč nechodíš s Jonghyunem?" ozval se najednou Taemin. Trošku ho škrtilo, jak jej Kibum pořád držel za ten límec. Tohle jeho Ummu však prudce zabrzdilo.
"Cože?? Vtipkuješ??" vyjekl. Taemin chvíli překonával pískání v uchu.
"Ne, měl bych?" optal se, když opět plně slyšel.
"Je to .. Proč bych s ním měl chodit??" nechápal Kibum.
"Umma potřebuje Appa." pokrčil rameny a radši pelášil co nejdál, protože Kibum vypadal, že bude vraždit. A nebýt Minnieho dlouhých nožiček, už by mezi živými nebyl. Jenže když si Kibum uvědomil, že ho ztratil a stejně musí ještě do třídy, začalo mu vše šrotovat hlavou. Jonghyuna znal už dlouho. Byl dokonce pěkný. Navíc po něm možná jel. Pokud vezme v potaz to osahávání. A to jak mu furt někam strká pusu. Asi jo. A navíc není ani úplně blbý. A Kibumovi by možná ani nevadilo to, jaký to je dinosaurus. Možná. Ačkoli Jjong je menší než on. A Kibum rozhodně není dominant. Ačkoli výška taky nehraje roli, když na to přijde, že jo. Ve chvíli, kdy leží někde na podlaze, schodech, nebo pod stolem v jídelně se to až tak neprojevuje. A taky má Jjong docela styl. Neoblíká se jako bezďák. Nebo hůř Minho. Taky není taková žába jako Minho. Je mnohem roztomilejší. Krom toho Dinosaura je v Jjonghovi taky trocha štěněte. Hm. Kdyby spolu třeba leželi na těch schodech po té intimní chvilce, mohl by mu šeptat něco ve smyslu že je to sladký Puppy-saurus.
"Kibume?" něčí hlas ho vytrhl z hloubání a on si uvědomil, na co to myslí. Měl pocit, že začne mlátit hlavou o zeď. Otočil se. Školník? Co ten na něj co mluví? Taky by se mohl učesat. A přiučit se od Jjonga nějaký ten styl oblíkání. Vždyť to co má na sobě je na kulku do genitálií, aby se tyhle pochybné geny nemohly šířit.
"Ano?" pozvedl obočí. Nebo mu ty rady má dát sám a na místě? Změna, ať už jakákoli by byla dobrá.
"Potřebuju pomoct s pár krabicemi, pojď se mnou." prohlásil školník a šel dál, směrem ke sklepu, kde se nepochybně krom krabic ukrýval chlast. Jak by to taky sám se sebou mohl jinak vydržet? Kibum vypadat takhle, tak bude chlastat, aby na to zapomněl. Jinak by se umlátil pánví, nebo něčím jiným, co by bylo po ruce.
Školník nechal Kibuma vejít prvního. Na staré, rozvrzané židli už tam seděla jedna jeho oběť. Puppy-saurus! Tedy, Jonghyun. Jistě, že Jonghyun! Dveře se zabouchly a Kibum se k nim s nadskočením prudce otočil. Co to má znamenat sakra?? A kam šel ten pošahanej školník?? Tohle mu neodpustí, leda že by si šel koupit něco pořádnýho na sebe a jemu by donesl taky něco pěknýho!
"Kibume, jsem rád, že jsi tu." zvedl se Jonghyun a došel k němu. Kibum zamrkal.
"Víš, školníka jsem ukecal já.. Aby tě sem zavedl." usmál se. Kibum mrkal, že mu málem upadly víčka.
"Umma přece potřebuje Appa." zavrněl.
"To máš od Taemina??" pozvedl obočí Kibum, ale stejně neposlal Jjonga dál od sebe.
"Ne, ten to má ode mě. Myslím. Já to mám od Onewa." usmál se Jjong.
"Až ho potkám, tak ho praštím." nafoukl se Kibum.
"Oh, rozkošný!" rozzářil se Jjong.
"Co? Ta představa? Jistě." přikývl stále nafouknutý Kibum.
"Ne, ty." zasmál se Jonghyun. Kibum se začervenal. Tahle lichotka se povedla.
"Ty jsi... Taky rozkošný." vypadlo z něj v rozpacích.
"Zatančíme si?" optal se Jjong. Kibum pozvedl obočí. Teď? Na jejich sestavu tu přece není místo! Ale Jonghyun vytáhl mobil a zapnul nějaký ploužák.
"Dinosaure." zakroutil Kibum hlavou, ale nechal se vtáhnout do objetí a pohupoval se do rytmu.
"Doufám, že budeš zodpovědný Appa." zamumlal a přivřel oči.
"To už jsem. Dal jsem Taemu prachy na jídlo a pití a řekl Onewovi, že do desíti budou doma, jinak ho zmlátím." zavrněl Jjong. Kibum odskočil.
"Ty jsi je nechal jít samotné ven?? Ty jsi nechal Taeho s Onewem?" vyjekl.
"A proč ne? Proč by nemohl jít Tae na rande, když ty jsi na něm taky, ne?" přitáhl si ho Jjong zpátky.
"Tohle je rande?" podíval se na něj Kibum zmateně. Na rtech mu přistál polibek.
"A nepřijde ti to tak?" zašeptal Jjong a pokračovla v polibku. Kibum zavřel oči a nechal to být. Onewa zbije tak jako tak.
"Nejsou tu schody." zamumlal najednou.
"Ty bys to chtěl dělat na schodech?" zmateně se na něj zakoukal Jjong. Kibum byl mimo, opojen polibky a něžnými doteky.
"Představoval jsem si to tak." pokrčil rameny.
"Hm.. Tak příště to bude na schodech." pokrčil Jjong rameny. Pak už Kibum nemohl nic namítat, ačkol mu došlo, co to zase plácl. Třeba to na těch schodech nakonec nebude tak špatné.

Poslední přání..

18. června 2014 v 13:01 | Iharo Senshi Kokoro |  kontroverzní
Jak "stručně" shrnout děj filmu "Sherlock Holmes" a přidat pár detailů, na které se zapomnělo. Nemusíte ten film znát k pochopení. Lehké, možná trochu trpké, jako špatně skladované víno. Přeci jen, Holmes není žádné porno!! Ne, ne, ne. (úchylové jsou zklamáni) --- Ono to porno se tam pořádně ani nehodí. Takže na začátku a na konci nějaká to BOYS LOVE a ten střed je "stručný děj" .. Mimochodem - vše je psáno za sledování filmu, plus ještě pár minut po té, kdy se mi tu ozývají hlášky z "Vítejte v Jungli" -.-"
Nedávám věkové omezení. Není to třeba.. (Watson neumí líbat! -spoiler?-)
Betaread: Yumi

Za mřížemi 4.díl

18. června 2014 v 12:51 | Iharo Senshi Kokoro |  Za Mřížemi
Tak tady máme další dílek další sériovky. Kristova noho! Co jsem to provedla?? Vždyť já jsem si tam nasrala postavu, kterou totálně nesnáším.. Zlobivej Randy.. a taky, Callum je v jidtým citovým ohledu jak puberťák.. A Tim je v podstatě ještě puberťák. aish. Takže chvílema se chovaj podle sebe a chvílema tak, jak by měli - aby přežili ve věznici.. Další díl bych chtěla věnovat Barneymu a Mitchelovi. A taky Nickovi. Ta děvka zůstává hodně bokem, na to jakej je to sráč.. Kňááá, už začínám bejt sprostá, toš tu to je Žaláti moji.
Betaread: Yumi

ktdušř


Pojď ségra pomůžeme jim - Super Úchylácký Druhý Díl

17. června 2014 v 17:52 | Iharo Senshi Kokoro |  povídky na přání
Pamatujete, když jsem dávala dohromady Chrona a Deatharese. Tenkrát jsem na ten Advík nejela, ale stejně se dohromady nedali. No, přesto.. K letošnímu Animefestu se stejně jako k loňskému Advíku váže Ameino přání o napsání povídky!
Toš tu to moš!!!
Betaread: Yumi

Do hlubin Kouzelníkova srdce - šestý díl

17. června 2014 v 16:55 | Iharo Senshi Kokoro |  Do hlubin Kouzelníkova srdce /pozastaveno/
Je tu šestý díl a dostáváme se někam úplně jinam. Ano, úplně. Heh, svítá naděje, že to dopíšu.. Ačkoli tenhle díl se zrodil jen protože jsem pod vlivem vychlazené dvanástky.. (Žízeň ajajajajaj).. Užijte si to..
Betaread: Yumi

Bílý Páv - Odměna (NAROZENINOVÁ POVÍDKA)

16. června 2014 v 13:12 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Jeo to tu miláčci moji! Jo jo jo!! Konečně zase rozjíždíme blog! Ach, jsem zpět a už jste mi chyběli! Moc jste mi chyběli, tak snad jste na mě nezapomněli! S povídkou to bylo šílené, já myslela, že ji nedopíšu! Fakt jako.. Šílený. A i tak je tam o polovinu méně sexu, než jsem plánovala.. Jenže nic se nemá přehánět, ne? Sexu si dost užijete v reálu, až si někoho najdete, nebo si dost našetříte na návštěvu červeného domečku.. hííí.. Jen do toho, pusťte se do čtení koťata/štěňata/lidičky/bestie/pánové času/marťánci/žaláti/jabánové/to ostatní
BOYS LOVE +18 (A stejně na to hážete ignore)
Betaread: Yumi