Září 2014

Kluci vidí jen hezký holky

28. září 2014 v 15:06 | DUO KOkoro |  origosh
Tohle je jen taková zvláštní směsice. Snad povídka. Ale konečně odhalujeme dokonalost našeho spojení, když se k velké Iharo přidá ještě větší Kazemaru!

"Ahoj, Mio, co tu tak posedáváš?" přisedl si k drobné hnědovlásce vysoký blonďák.
"Ale to nic, Cartere. Jen přemýšlím." pokrčila Mia rameny a pohodila vlasy. Snažila se působit co nejvíc pohodově, ale přitom měla sevřené hrdlo a na hrudi ji tlačilo.
"Opravdu? A nad čímpak." Carter ji moc dobře znal.
"No... Že kluci si všímaj jenom hezkých holek. Že ty obyčejný a ošklivý jsou jen zastávka, mezi těma pěknýma." odvětila Mia.
"Opravdu? Myslíš na něco konkrétního?" pozoroval ji Carter. Věděl, že Mia není v pohodě, jak se snažila ho přesvědčit. Byla napjatá. Nesvá. A oči se jí leskly.
"Koukni se na ně. Darin byl přece vždycky v pohodě. A rozuměli jsme si. Najednou mě ani nepozdraví. Protože zná Alisten. A Alisten... Podívej se. Štíhlá, vysoká, inteligentní. Má krásné, dlouhé, zrzavé vlasy a zářivé zelené oči. Ideální holka." konečně přiznala Mia. Darin byl vždycky její velký kamarád. Aspoň si to myslela. Dokud nepřišla Alisten. To už najednou Darin o Mie nevěděl.
"Myslíš si snad, že ty, protože jsi malá a průměrná, tak tě každý mine?" pozvedl Carter nepříjemně obočí. On je přece taky kluk! A všímá si Mii víc, než kohokoli jiného. Tedy, kromě svého idolu.
"Jde o to, že mám sto padesát centimetrů a šedesát pět kilo! A to je špatně a kluci to vidí."
"A proto se s tebou nebaví? Vážně? Mio, jsi inteligentní holka, jak to můžeš vypustit z pusy?" Carter se plácl do čela. Mia si povzdechla.
"Myslela jsem, že si s Darinem rozumíme. Že jsme přátelé a máme hodně věcí společných. Jenže ... Očividně je Alisten mnohem lepší kamarádka. A mnohem zajímavější. A mnohem hezčí." plácla sebou Mia do trávy a doufala, že slzy, co cítila, jak se jí derou do očí brzy zmizí. Carter se na ni otočil.
"To co říkáš je podle mě hloupost." zamumlal.
"Ale podívěj se! Kdy naposledy jsem si s Darinem popovídala! A jak často si s ním povídá ona! Kdykoli o něj mám starost, chci se s ním o něco podělit... Zůstanu sedět ve stínu Alisten! To není fér!" Mia byla naštvaná. Ne na Darina, nebo Alisten, ale na sebe. Byla naštvaná, že jí je do breku.
"Mio!" okřikl ji Carter, až sebou cukla.
"Já jsem přece taky kluk! A všímám si tě! A to, co říkáš mě uráží!" mračil se, jako bouřkový mrak. Mia si povzdechla, lehla si na bok a stulila se do klubka.
"Jde o to, že ty jsi výjimka, kluci jako Darin..." ani nedomluvila.
"Chceš říct 'Darin'! Mio rozhlédni se. Jsi upjatá na jednoho blbečka, ale to je vše! Nemůžeš přece házet všechny do jednoho pytle! No dobře, Darin se baví s Alisten, fajn. Nevšímá si tě kvůli ní. Ale ostatní by si tě všímali."
"Ale nevšímají." namitla Mia. Nechtěla přednášku. Měla prostě v tomhle zahořklém tvrzení pravdu a hotovo.
"Protože je k sobě nepustíš. Jsi protivná a zatvrzelá, protože už jsi je předem odsoudila. A já jsem výjimka, že? Protože jsem na kluky? Miooooo, tohle nejsi ty." dokončil Carter s ublíženým zasténáním. Mia se a posadila a koukala na něj.
"Možná máš pravdu." pípla Mia.
"Hurá!" Carter pozveld ruce k nebesům. Ale v tom se Mia opět zamračila.
"A co když ne? Hm? Třeba mám opravdu pravdu a kluci si všímají jen hezkých holek!!" vstala.
"Mio, co to na tohle mám říct?" pozvedl Carter obočí.
"Vzdej to a neříkej nic." pokrčila Mia rameny a zamířila rázně pryč. Carter sebou mrštil do trávy a povzdechl si. Proč mu to ta holka dělá? No? Nechápal to. Nechápal ji. Vždycky byla tak milá a sebevědomá. To ji opravdu dokáže takhle změnit jeden blbec?

Dokáže??? To mi řekněte vy! :)

Dopis pro Paříž

27. září 2014 v 22:50 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Iharo nyní čte zajímavou knížku a trochu se jí nechala inspirovat.
Je to po dlouhé době povídka. jen se obávám, že vás nenadchne, neb zde hlavní zápletkou není láska mezi dvěma chlapci, ale rozloučení. Ne moje. Dívka se loučí se svou drahou Paříží. Proč a jak ot dopadne se dočtete v povídce :)
Zkuste ji.

Fandom: Original
Warning: Hetero
Betaread: Iharo SK


Můj strach, můj vrah, jsem kůň, mám hlad!

17. září 2014 v 16:42 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Ne, nebojte. Nestal se zázrak. Tady určitě ne. Jde o to, že když už na vás kašlu, aspon bych si mohla navymýšlet nějaké omluvy.
A protože škola, která se mi tu hromadí a nedostatek inspirace, která zdrhla za sluncem do Afriky, je strašně ohraný téma, přináším vám tady něco neotřelého a něco, co by u mě nidko nečekal.
A to, že všechno svedu na Lee! Už jsem se o ní zmiňovala. Je to ta skvělá kámoška, co sídlí jen o pokoj vedle. Ano. Přesně ta.
Rozumíme si a já jsem ráda, že ji mám. Strašně ráda. Teda, dost ráda. Tahá mě ven, což jsem asi trošku potřebovala. To že mi pak oblečení smrdí jejíma cigaretama nikdo neřeší! Proč by? Já to nekouřím. Jen dejchám, což mi na zdraví nepřidává, ale říkám, to nikdo neřeší. Jasan? No a stalo se zvykem, že stáhnu film a pak si ho přes její flešku pustíme dole v čítárně na televizi.
Jednou se k nám přidal jistý Pavel. Otaku! Heeya, já už ztrácela naději, že tu někdo takovej existuje, ale ano, je to tu! Otaku!! Jep, skoukl s náma filmy a pohoda. Jenže pak neměl čas, či co, no, přidal se k nám někdo jinej. Jeho spolubydlící. Otaku! Heeyaheeyaheeej! Chápete to? Dva otaku, kluci, úplně bezvadní!!!! AAish, já jsem prostě tááák heppy!
Jenže se nám tu objevuje zápletka. Celej intr si mě a Pana Otaku dal dohromady. A vtipný je, jak Pan Otaku mě chce odnaučit toho, jak se štítím dotyku na zádech. Tak teď kvůli němu mám furt pocit, že mi tam běhaj stonožky. Je strašnej a strašně trpělivej a neodbytnej ... A intr si nás prostě dává dohromady. Naštěstí jen ze srandy.
Otázkou je, jestli si nás dva dává dohromady i Pan Otaku. Jistě, všichni mi tu tvrdí, že to poznám, že ty náznaky jsou jasný. Errr... Znáte mě. Tupá jak tágo a dokud mi to někdo neřekne do xichtu, nemám ponětí, o co mu jde.
Takže na vás mám zajímavou otázku!!
Jak poznáte, že o vás má váš/vaše XYZ zájem? Jak to zjistíte a jak ot třeba naznačujete vy??
Do toho děti a pokud se ukážete aktivní, tak třeba bude i nějaká povídka... Třeba!


Z prince chlapcem

3. září 2014 v 20:29 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
Já vím, že... "ááááá, to je tka krátkýýýýýýýýýýý!!" "Aááááá, to je tak sladkýýýýýý!" "Aáááááááááááááááá, oni si tam nedaj ani pusuuuu!" JÁ VÍM! Ale i tak je to hezký, ne? T: Ne, bez sexu není hezký ani kuře k obědu.
-.-" *pánvička kombo*
Takže, je to takový sladký, milý a pěkný a snad se vám to bude líbit zlatíška, fakt :D


Za mřížemi 5. díl

1. září 2014 v 11:02 | Iharo Senshi Kokoro |  Za Mřížemi
Tak k prvnímu školnímu dni vám se dávám povídku. Už to není takový slaďák jako včera.
Snad si to užijete. Tohle už není o Timovi a Callumovi. Ne úplně. Hehe, tady jde o malýho Mitchieho. Nějak mi po tom ale vyhládlo, takže jdu vyjíst školní jídelnu na prumce a snad pak něco... Papa


New life

1. září 2014 v 9:41 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Tak nějak se vám chc omluvit za to, že jsem byla tak neaktivní a připravit vás na to, že neaktivní i budu. Začala škola a pro Iharo to znamená, že je v prváku na střední. Na intru.
Po prvním dni si nejsem jistá, jestli jsem udělala dobře. Ne, že by se mi nelíbil obor. Ten je v pohodě. Jen z oné určité školy nemám dobrý pocit. Jestlipak si vaše malá Iharo nenabrala na záda až moc. Hm? Snad ne. Mám tu holky z Intru. Key a Lee. Budu jim tak říkat. Key je se mnou na pokoji i ve třídě a je v pohodě. Hehe, Deathmetalistka. A Lee je jen o pokoj vedle, punkrockerka a chodí na strojařinu na jinou školu. Ale budou mi tu dobrou podporou. A také moje drahá sensei Shizu!
Jinak... Mám obavy o našeho drahého třídního. Nevím, nevím, opravdu. Neslyšela jsem na něj moc dobrého a tak snad se polepší, když má teď třídu krásných mladých dívek /A Iharo xD/
Budu se snažit to zmáknout a plus být i na blogu. Ale uvidíme, uvidíme. (Bojím, bojím!)

vdag