Listopad 2014

Stojíce na duších zatracených

26. listopadu 2014 v 21:44 | Iharo Senshi Kokoro |  O*Z*N*Á*M*E*N*Í*Č*K*A
Hell yeah!!! Tak je to tu! Vrátili jsme se k černé. Miluju černou. Jen tak mimochodem, už jste si toho všimli? Ano! Odešel náš milovaný k-pop!!! Po dvou letech jsme skončili se sérií k-pop designů!!
Měla jsem to tu s ním ještě chvíli vydržet a udělat nějaký vánoční, ale vlastně si myslím, ... Kecám, hodlám Vánoce ve svém životě kapku odbourat. Proto vánoční povídka bude čistě jen jedna a povídky věnované vám budu psá během roku, jak mě napadnou!! Srát na Vjánoce!!
Mimochodem, mám pro vás nové oslovení a třeba mi tohle už konečně vydrží!!
Cuttieeees! Cutties! My Cutties!
Žeru se. Jsme ten největší asshole na světě.
Normálně miluju svoji stupiditu, protože nic vtipnějšího není. Se sama sobě dneska u toho nastavování tak chlamu. A ten popis! whaaaa! Co myslíte, Cutties? Hm? Já vím, že je boží!! Jáááááj! No, dokonce máme i nové motto, či co... Tam nahože... hehe... (jooo, je to i název článku) Zaváníme tady kapku beznadějí a šílenstvím a tak to má bejt!!


Adoptovaný

18. listopadu 2014 v 0:55 | Iharo Senshi Kokoro |  origosh
A mám pro vás další povídku. Opět kapátko inspirovaná jedním RPG. To se ovšme stalo už dávno a vlastně jsme se pořádně nikam nedostaly. Ne, nešlo o Ere. Výjimečně. Šlo o Hall-Selwyn... Zase bych se jí mohla ozvat, že ?
Mno...
Poznámky k ději: A.I. je zkratka pro ANDROID. Ok? To pochopíte. A co se týče inspirace vzhledu A.I. Dětí, tak jsem brala ispiraci z BJD panenek. Stačí zadat do googlu a pochopíte...
Jinak, vítě, že už neumím psát s Japonskými jmény? Miluju jména anglická, ale tady, možná i díky těm BJD panenkám, prostě japonské jména jsou...
Užijte si to. Tahle povídka... No mě se líbí. A vám snad bude taky. Hehe. Jdu spát.

Warning: BOYS LOVE ! YAOI ! +15 /stejně je to jen tak obrazně/
Betaread: Yumi

Tvá špatná stránka

17. listopadu 2014 v 21:45 | Iharo Senshi Kokoro |  fanfictions
Tak jo, tady to máte zlatíška. Iharo pro vás napsala povídku. Těšíte se? Je to po dlouéh době nějaký ten příspěvek. Tak co? Jen do toho. Vrhněte se na to!!
Inspirovala jsem se mým drahým RPG s mou drahou sestřičkou Ere. Řeknu vám, je to polehčující... Je mi kapku líp, po těch dvou týdnech nemoci a bloku. Chcete psát, ale nejde to. Slova se prostě zasekávají a nejdou ven. Bylo to šílené. Ale aspoň kapku jsem se vypsala tady. Tak jen do toho! Počtěte si!

SBNSN\

Fandom: Uta no prince-sama
Pairing: Satsuki+Syo
Warning: BOYS LOVE! YAOI! +18 (REALLYYYYY!!)