Prosinec 2014

Christmas One

24. prosince 2014 v 16:00 | Iharo Senshi Kokoro |  Povídky pod stromeček
Je jedno, jakým jazykem to řeknete. Je jedno, čí postavičku si dáte do okna. Stále je to jen o tom jednom. O štěstí, lásce, radosti a veselí, s čímž to všechno prožíváme.


Ožrala a Protiva 2.

19. prosince 2014 v 13:14 | Iharo Senshi Kokoro |  Ožrala vs. Protiva
Druhý díl. Přiznávám se, že jsem ho měla v záloze už kapku dýl. No jo. Neberte tohle jako takové to poslední stéblo aktivity, když už fakt nevím, co sem hodit. JÁ TO TU PŘIDÁVÁM JAKO PLNOHODNOTNÝ PŘÍSPĚVEK. Ju?
Těším se na jakoukoli reakci! Třeba jen hlásek v anketě, komu z těch dvou fandíte! Já jsem nestranný účastník a fandím hlavně panu McDoylovi.
Jo, kdo ot je se dozvíte pod perexem. Hezký počtení!!Sedíce svázaná

9. prosince 2014 v 15:35 | Iharo Senshi Kokoro |  TéTéčka
Taak jo Cutties, Iharo si pro vás připravila básničku na téma týdne... K tématu týdne. Protože kdybych psala úvah,u tak plácnu přesně to, co nemůžu říct. Snad se vám výplod mé choré mysli zalíbí a vy neutečete s doživotním traumatem. xD
Nezapomeňte Cutties! Iharo vás má ráááááda !! (možná, kdo by si taky dneska a s tímhle byl jistej, že jo?)


Ožrala a Protiva

9. prosince 2014 v 11:33 | Iharo Senshi Kokoro |  Ožrala vs. Protiva
Tak tady pro vás něco nového mám!!! Je to můj pokus o psaný sitcom, nebo tak nějak. Krátké /snad/ vtipné díly o tom, jak nerudný otec a alkoholi holdující dcera svádí boj jak mezi sebou, tak se životem celkově.
Je to odpočinkové, kratičké a snad se vám to zalíbí!!

ab


HI Cutties! - zase jednou výkec

8. prosince 2014 v 15:58 | Iharo Senshi Kokoro |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Hi Cutties! Jak se máte?
Hele, všimla jsem si toho, nebojte. Rok 2014 je zatím tím nejslabším rokem tohohle blogu. ALE!
Všimli jste si vy? Ubylo zbytečných výlevů a nesmyslů.
Jistě. Ubylo i komentářů! Nebo se mi to zdá? No, to je fuk. Jednoduše tady spojím věci dohromady.

1) KONČÍM s jednotlivými povídkami na Vánoce! Napíšu prostě jednu a ta bude pro vás všechny. Protože ty stresy, jak to napsat, co napsat a tak, to je zbytečný. Vánoce prej nejsou o stresu a když už to nedodržuje zbylých sedm miliard lidí, já bych mohla. Takže až mě něco pro vás napadne, napíšu to třeba v dubnu!! Jasan? Jasan!

2) RUŠÍM SB !! Protože jsem SB na hovno, stejně vás neobíhám atd. atd. Pravděpodobně si vás všechny nastrkám do oblíbených odkazů. Mám vás ráda děcka a proto nechci bejt nějaký neaktivní SB. Pokud mám bejt SB, tak hodný, obíhající, komentující. A to nejsem!! Takže ruším.

3) CHYBÍTE MI. Jakékoli komentáře, kecy a tak. Nostalgicky si projíždím starý články. LoL, jsem fakt debil, že? No, Pěkně hrábnutá Iharo se s vámi loučí!!