Duben 2017

Everyone Needs an Angel - Creepypasta Too (Unnumbered)

30. dubna 2017 v 11:59 | Kalamity Iharo |  ENACT
Jabán, vy Žaláti!
Po dlouhé, dlouhatáncké době jsem se konečně odhodlala to udělat.
Chci vám připomenout, jak slepé a naivní byly začátky ENACT. A proto jsem se rozhodla vydat tenhle neočíslovaný, původně ztracený díl.
Je staršího data a tak svým dětím nezapadá do časové linky, ve které jsme se momentálně zasekli. Ale aspoň jako připomení staré dobré Vily la Creepa a toho, jak to tam "fungovalo"... Snad se vám bude líbit, trochu se pobavíte a zase se budete aspoň trochu těšit na další díly. Slibuju, že to dokončím! Sama jsem totiž zvědavá, jak to vlastně skončí!
Takže mi nezapomeňte dát vědět, co si o tomhle díle a o celé sérii myslíte a zda je tady ještě pořád někdo, kdo vyčkává její konec stejně tak, jako já, autorka, vyčkávám sílu k napsání!Pan Učitel

24. dubna 2017 v 15:48 | Kalamity Iharo |  origosh
Jabán, vy Žaláti!
Taky nesnášíte písemky a divné zvuky, které vás při nich ruší? Jako třeba otravné tikání hodin, smrkání souseda, nebo třeba souložící pár vedle v kabinetě?
Ehm... Cože?!

teacher


Liga Pravých Fanoušků

21. dubna 2017 v 20:37 | Kalamity Iharo |  origosh
Jabán, vy Žaláti!
Když už je tedy jasné, že moji povídku neocenili v soutěži, do které byla zaslána, tak vám ji sem mohu beztrestně zveřejnit. Hádám, že to pro některé čtenáře nebude až tak cizí téma, jelikož mou stránku navštěvují fanoušci Creepypasty. A okolo Creepypasty se povídka točí. Respektive okolo lidí ve fandomu. Příběh je vymyšlen na téma soutěže, které bylo "Kyberšikana kurwa bolí" a já jsem nechtěla být jako další ve stádě a psát z pohledu oběti... To, co je v povídce jsem já nezažila ani z jedné strany na vlastní kůži, ale je pravda, že v jednu krátkou, vyhrocenou chvíli jsem něco podobného zahlédla.
(Ano, mluvím o chvíli, kdy se nejmenované osoby sesypaly na blog mladé holčiny a vyčítaly jí, že tam má obsah, který jí samotné vyhovuje a nikoho neuráží)
Užijte si povídku.

bully


SlytherPuff Friendship (part one)

19. dubna 2017 v 19:47 | Kalamity Iharo |  SlytherPuff Friendship
Jabán, vy Žaláti!
Už jste si možná všimli "prvního" dílu... Není to kruté? Začít koncem a pak na vás vytáhnout příběh dějící se celou tu dobu před tím... To uvidíme... Protože teď se přesuneme o několik let před "The Last Part"...
Abyste věděli, nevím, co se z toho vyklube. Je to rádoby vtipné a odhaluje to moje nedostatky angličtiny. Ale chci, aby to svět viděl! Aby svět viděl, co píšu pro svoji milovanou Lizzie! Ano, tohle celé divadýlko v angličtině je zasvěceno a věnováno Lizzie... Ačkoli, vy si ho můžete užít úplně stejně!
Enjoy!!!
Všechno nejlepší - otázky a odpovědi II.

16. dubna 2017 v 18:42 | Kalamity Iharo |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Jabán, vy Žaláti!
Samozřejmě, tady je slíbené pokračování! Protože když už mám hodiny spoždění s vydáním, blog se rozhodne ještě více zdržovat a řekne mi, že to mám moc dlouhé!
Vážně? Děláte si ze mě srandu? Táhněte třeba do špenátu!!!
A jinak - snad jste se ještě nespili do němoty a zvládnete i druhou část vašich otázek a odpovědí.
VŠECHNO NEJLEPŠÍ ZEMĚ PŘÍBĚHŮ!!

birthday hat


Všechno nejlepší - otázky a odpovědi

16. dubna 2017 v 18:41 | Kalamity Iharo |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Jabán, vy Žaláti!
A taky: Hodně štěstí, zdraví! Hodně štěstí, zdraví! Yaaaaaaaaaaayy!
Požádala jsem vás na události o otázky. Ach, jak drzé a troufalé, že?
Ale vy jste přesto byli ochotní se na něco zeptat a upřímně, já jsem valila oči! Kde jste na ty otázky přišli?? To je něco... Wau! Já jsem to ani nečekala! A kolik jich je! Já vás obdivuju! Vy jste úžasní!!
Takže jste se konečně dočkali - šest let po zveřejnění prvního článku + několik dalších hodin, protože Iharo není schopná dodržet naplánované časy přichází výroční článek!!
Samozřejmě jsem si neodpustila otázky oddělit podle toho, kdo se na ně ptal! Takže víte, že za odpovědi jsem zodpovědná já a kdo je zodpovědný za otázky budete vědět taky! Hahahahaha!!
Takže hurá do toho!! Odhalte vše, co jste kdy chtěli vědět a také to, co byste raději nevěděli!!
A JEŠTĚ JEDNOU SE MOC OMLOUVÁM ZA TO, JAK JSTE MUSELI ČEKAT!!! ŠKUBU SI VLASY A HROZNĚ MOC MĚ TO MRZÍ!!


A PROTOŽE BLOG MÁ OMEZENÍ ZNAKŮ, TAK BUDE ČLÁNEK NA DVĚ ČÁSTI! JUPÍ!!!


I'll be your angel

10. dubna 2017 v 18:23 | Kalamity Iharo |  Chvilky poezie
Jabán, vy Žaláti!
Já vím, já vím, jsem líná lemra... Ale už by bylo asi hodně otravné se za to pořád omlouvat. Co už, prostě není inspirace, nálada, čas, cokoli...
No, ale přesto všechno, jak vidíte, stejně jsem něco přidala.... JUPÍ... (A navíc - když vám tu básničku pochválí i učitel angličtiny, tak to prostě nemůžete schovat do šuplíku!!)

angel


If you give me a chance
I will sing for you or tell
every lullaby or fairy tale.

I will never leave you.
Never let you go or fall.
I'll call you friend, love and pal.

You can be sure
I am here no matter what.
And say anything you want.

If you let me do it
Be the knight keeping you from danger
Be the one saving angel.

Then just wait a second.
I'll grow myself some wings
and imediately start to sing.