Květen 2017

Everyone Needs an Angel - Creepypasta Too (42)

31. května 2017 v 14:11 | Kalamity Iharo |  ENACT
Jabán, vy Žaláti!
Chtěla jsem počkat, než se Natlay prohrabe celým story a pak mi s tímhle dílem pomůže. Ale smůla, nechce se mi čekat zas tak dlouho. Pft! Iharo je prostě nedočkavý zmetek. A tak prosím... tady to je... Další díl ENACT, co vám bude muset stačit na dalších několik měsíců. :D"13 reasons why"

28. května 2017 v 20:59 | Kalamity Iharo |  Kecy v kleci a ježek v troubě
Takže, když jsem se odhodlala přečíst článek u Jackie a zanechat jí tam komentář dlouhý, jako moje normální články, řekla jsem si "Hej! Proč se nepřidat a říct svůj názor?" No… Protože občas je lepší, když držím hubu… Ale… HehehTakže, jsme tady, chci si s vámi rozebrat 13 důvodů… Nebo spíš - 13 postav a to, jestli byly na kazetách z dobrého důvodu, nebo ne… A možná budeme mluvit i o těch, kteří tam nebyli (Jeff deserved better!)

UPOZORŇUJI, ŽE TADY BUDOU SPOILERY A POKUD JSTE SERIÁL NEVIDĚLI, NECHCI, ABYSTE ČLÁNEK ČETLI. NENÍ TO ANI TAK KONSTRUKTIVNÍ KRITIKA JAKO SPÍŠ KŘIK DO ZDI. TAKŽE SE NEJDŘÍV JDĚTE PODÍVAT A PAK SE VRACEJTE. NEBO SE NEKOUKEJTE A K ČLÁNKU UŽ SE NEVRACEJTE!
POKUD MÁTE SERIÁL ROZKOUKANÝ - PLATÍ PRO VÁS TO SAMÉ!


Čekám tu na tebe

25. května 2017 v 9:51 | Kalamity Iharo |  origosh
Jabán, vy Žaláti!
Znáte ten pocit, když čekáte na někoho, kdo nepřijde?
Jak poznáme, že skutečně nepřijde? Co když chce přijít, ale když zjistí, že jsme nepočkali, rozhodne se nevrátit nadobro?
Život není o čekání. Takže si neberte příklad ani ze mě, ani z tohohle příběhu. Vychutnejte si jej...
A já jdu čekat dál.

madam


Right under my skin

23. května 2017 v 14:34 | Kalamity Iharo |  Right Under My Skin
Jabán, vy Žaláti!
Už tady dlouho nebyla Creepypasta, že? A co lepšího udělat, než parodii?
Jeffrey Woods nechce nic, jen zapomenout na minulost, začít nový, lepší život, najít si přátele a taky domov. Hodně štěstí Jeffe! A vy! Užijte si první díl!SlytherPuff Friendship (part three)

15. května 2017 v 18:40 | Kalamity Iharo |  SlytherPuff Friendship
Jabán, vy Žaláti!
Hádejte co!! ANO! Můj Betareader mi dneska vrátil opravený arch! Takže here we go!
Kdyby mi tady snad někdo chtěl něco vyčítat... Nedělejte to... Ani tu hlavu mi nevyčítejte, nemá to smysl.
Tahle série je pro pobavení a hlavně abych potěšila svou milovanou Lizzie... Takže si sérii užívejte, jak jen můžete a kašlete na fakt, že tam postavy vypadávají z charakteru, S a H budou randit s dvěma nejlepšími studenty, kteří kdy školu navštěvovali a taky, že se tam zjevuje nějaká pitomá hadí hlava.


S and H got to the entrance of the Slytherins dormitory.
"The Pure Blood." said S. In a second, in the entrance formed a head of Snake.
"She is Hufflepuff." said the Head and looked at H.
"I know..." said S without any expression.
"You just said the password out loud."
"Yes, 'cause telepathy doesn't work." S rolled her eyes.
"You said password in front of someone from different house! She can break into the dormitory whenever she wants!" shouted the Head.
"Oh come on! You said it yourself! She is Hufflepuff! Only place, she would ever want to break into is a fucking kitchen!" shouted S back. H immediately gasped and put hands on her mouth.
"What?" turned S to her.
"You… You said the F word." replied H.
"Oh god, dont be such a..." S stopped and looked at her friend. Then just turned back to the entrance.
"The Pure Blood." repeated S. Snake's head groaned and dissapeared. The entrance opened. S and H stepped into a Slytherin common room.
"Maybe I shouldn't be here, you know. I am Hufflepuff, the Head was right, I am from the different house." started H.
"No! Don't worry about it! I don't even get her arguments about the password… It changes through the year. It can change just right now so you could not get here on your own." replied S.
"Yes, but… You know it was all about me not being a Slytherin." said H.
"Of course I know… But hell! The head could at least try to think about better argument, if it wants to waste my time." S was actually just offended that some stone snake head wasn't trying enough to put up an argument. H and S were in silence for a ten minutes.
"Hey… Do you really think I would break into the kitchen?" asked H.
"No… Not without me." replied S. H just watched her friend.
"Well, true… I can't go into the kitchen without a cook." she nodded after a minute.

Catch the idiot 7

12. května 2017 v 20:03 | Kalamity Iharo |  Catch the idiot
Dámy a pánové,

Tohle je poslední článek - posledních devět screenů. Jsou to ty největší perličky. Jsou tady jak jeho fotky - samozřejmě s cenzurou, bez cenzury bych si to nedovolila, tak je tady také vidět, jak jsem se zachovala já. Nechci vás navádět k tomu, co jsem udělala já! Neříkám, že je to správné!
Tak, jako má tohle poukázat na idioty, jako je tenhle Carter Philip, tak chci taky ukázat, že jsou lidé jako já! Dostanou z vás fotky a pak se s nimi pochlubí světu a kolikrát je ani cenzurovat nebudou. Tahle série je moje ubohá pomsta za to, jak Carter obtěžoval moje kamarádky. Ale není to chování, které by bylo dobré. Může se vám to zdát v pořádku, ale pokud s tímhle mým chováním nesouhlasíte a hnusí se vám, je to úplně stejně v pořádku. Chci vám připomenout, že internet je plný odporných hovad. Jsou tu idioti, kteří vám pod nacpou svoji chloubu a jsou tady hajzlové, kteří z vás vylákají vaše fotky a pak vás zesměšní na internetu!
PROSÍM DÁVEJTE SI POZOR, ABYSTE SE NESTALI OBĚTÍ ANI JEDNOHO TYPU A ABY ANI Z VÁS NEBYL JEDEN Z NICH!
Jak už víte,
Chytila jsem idiota. Nenechte se nějakým chytit vy!


Catch the idiot 6

12. května 2017 v 19:53 | Kalamity Iharo |  Catch the idiot
Chytila jsem idiota. Nenechte se nějakým chytit vy!


Catch the idiot 5

12. května 2017 v 19:43 | Kalamity Iharo |  Catch the idiot
Chytila jsem idiota. Nenechte se nějakým chytit vy!


Catch the idiot 4

12. května 2017 v 19:33 | Kalamity Iharo |  Catch the idiot
Chytila jsem idiota. Nenechte se nějakým chytit vy!


Catch the idiot 3

12. května 2017 v 19:23 | Kalamity Iharo |  Catch the idiot
Chytila jsem idiota. Nenechte se nějakým chytit vy!


Catch the idiot 2

12. května 2017 v 19:13 | Kalamity Iharo |  Catch the idiot
Chytila jsem idiota. Nenechte se jedním chytit vy.


Catch the idiot

12. května 2017 v 19:01 | Kalamity Iharo |  Catch the idiot
Jabán, vy Žaláti.
Tohle je trochu vážnější. Jde o to, že ačkoli se dobře bavíte, nezapomínejte, že internet není jen zábava, propojování lidí, sdílení zážitků, ale jsou na něm taky zmetci, idioti a hajzlové.
Po tom, co na svém FB moje kamarádka sdílela svou zkušenost s jedním otravným idiotem, dostala jsem příležitost si jeho chování okusit na vlastní kůži. A už seznámená s tím, o co mu vlastně jde, rozhodla jsem se mu ukázat, že lidi jsou zlí a hnusní.
Můžete tohle moje chování odsoudit a prohlásit, že jsem byla hnusná, že jsem byla zlá, že jsem se zachovala odporně. A já vám to nevyvrátím. Tohle není věc, na kterou budu v budoucnu pyšná, ale tenhle člověk nějakým způsobem ublížil mým blízkým. A já se rozhodla si s ním pohrát.
Tenhle příběh je jednoduchý - kluk si myslí, že oblbuje holku a dostane z ní pikantní fotky. V závěru ty fotky z něj dostane holka a pošle ho do háje. Pokud se vám tahle myšlenka nelíbí, nemusíte pokračovat.
Pokud jste zvědaví, jak to vypadalo, pokračujte.
V tomhle článku jsou první čtyři screeny a taky příběh Jackie a Kris, které si rozhovorem s ním prošly. Bude následovat dalších šest článků po deseti screenech, ve kterýh vám ukážu celou konverzaci. (vychází s odstupem po deseti minutách)
Chytila jsem idiota... Prosím vás, nenechte se od nějakého chytit vy!


SlytherPuff Friendship (part two)

10. května 2017 v 11:58 | Kalamity Iharo |  SlytherPuff Friendship
Jabán, vy Žaláti!
Víte vy co? Kašlat na betaread! Přežilo to tady s mýma nehoráznýma chybama taaaak dlouho, tak proč by to tak nemohlo jít dál?? Samozřejmě, až se betareaderovi konečně uvolní čas a on si to pročte a opraví, tak já to pak opravím i tady. Jen klid. Ale prozatím? Here ya go!!!The Light Behind Your Eyes

4. května 2017 v 13:27 | Kalamity Iharo |  origosh
Jabán, vy Žaláti!
MOC se omlouvám, články nevycházely, protože jsem čekala, až mi můj betareader vrátí arch se Slytherpuff Friendship. Ale jelikož toho můj betareader má hodně, muselo by se to tady celé zamrazit a hodit jednou nohou do Merlinova nekonečného vesmíru. No, tak teda smůla... Chce to nějakou jinou záplatu... Pak tady holt udělám SPF maratón.
No, tohle je něco, co jsem prostě musela sepsat.
Nezapomeňte během čtení, že Smrt není odpověď. A doporučuji si pustit přiloženou písničku, podel které se povídka jmenuje (My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes). Kdykoli si tuhle písničku pustím, nutí mě to zpívat a nakonec jsem se dostala k představám o nějakém takovémhle příběhu a nemohla jsem ho nenapsat, protože se mi promítal při každém poslechu... A že já tu písničku poslouchám v jednom kuse!
So... Enjoy!