Listopad 2017

SlytherPuff friendship (part nine)

27. listopadu 2017 v 18:07 | Kalamity Iharo |  SlytherPuff Friendship
Jabán, vy Žaláti!
Tak tady zázrakem jako z nebe přichází další díl SPF! Snad si ho užijete tak, jako já a má drahá H jsme si užily čtení nahlas všech předchozích dílů v čajovně. :D Jop, otravovaly jsme celou čajovnu naším čtením! Jsme zlatíčka!Iharo made me go Nuts - A Nightmare on Elm Street

26. listopadu 2017 v 15:47 | Kalamity Iharo
"Oookay, jsem si jistá, že než jsem usla, myslela jsem na poníky... Kde jsou mí poníci?" rozhlédla se zamračeně Iharo. Seděla na zemi v nějaké... Co to krucinál bylo? Továrna nejspíš. Všude byly trubky, bylo tu horko a zdi osvětlovaly plameny z pecí, které Iharo hádala, že má za zády.
Najednou se ozval smích, nepříjemný, šílený smích. Iharo se pousmála, pak se uchechtla a nakonec se začala smát taky. Řehtala se jako kobyla.
"Tak moment!" ozvěna se rozlehla celou halou, kde Iharo pořád ještě seděla na zemi. Iharo sklapla a zahleděla se do stropu.
"Čemu ty se směješ?!" zabručela ozvěna. Mělo to mužský hlas. Ale nezněl zrovna dvakrát sympaticky.
"Já nevím, asi nějakému vtipu?" zkusila to Iharo bezstarostně.
"Jakýmu vtipu?!" vykřikl hlas.
"No to já nevím, to mi řekni ty! Ty jsi začal!" odpověděla Iharo. Najednou se kousek před ní zjevila zvláštní postavička. Měl spálený a zjizvený obličej, roztrhané oblečení a na rukou zvláštní rukavice s ostrými čepelemi. Minimálně tak to Iharo připadalo.
"Dobře... A ty jsi?" zeptala se Iharo.
"Já..? Já jsem tvá noční můra... Ta nejhorší noční můra!" ušklíbl se muž.
"Proboha! Ty jsi zodpovědnost!" vyhrkla zděšeně Iharo a ucouvla.
"Co? Cože?" muž pohnul kůží na obličeji, jako kdyby pozvedával obočí. Iharo to svoje obočí taky pozvedla a zahleděla se na muže.
"Takže mám jinou nejhorší noční můru? Jinou, než zodpovědnost?" prohodila nejistě.
"Ovšemže...!" vyhrkl muž. Iharo se najednou rozzářila a zatleskala rukama.
"Nech mě hádat! Nech mě hádat!" vyhrkla.
"Děláš si ze mě srandu?!" zaburácel muž. Iharo nahodila štěněčí oči.
"Prosíííííííííím." zakňučela.
"Já jsem Freddy Croeger! Já jsem..."
"Můj děsivý učitel matiky na střední?" zkusila to Iharo.
"Cože? Ne!"
---
"Nejsem nikdo z těch, koho hodláš hádat!" zařval Freddy...
"Aaa jsi si jistý? Znám se skvěle, určitě na svou největší noční můru přijdu." uculila se sebejistě Iharo.
"Ale tohle není žádná hra na hádání! Já jsem tady, abych tě zabil!!!" řval Freddy a oči mu lezly z důlků.
"Aahaaaa, tak to je nudaa." zabručela zklamaně Iharo. Freddy se na ni šokovaně zahleděl. Co to ta hoka mele? Jaká nuda? Měla by utíkat, bránit se, řvát, ječet! A ne si stěžovat!
"Zabít mě... To už tu bylo tolikrát... Ach jooo..." Iharo sebou plácla na zem. Samozřejmě prudce, takže se hezky praštila do hlavy.
"Jauvajs!" vyjelo z ní.
"Hele, jsi v pohodě?" zeptal se Freddy.
"A ty?" zvedla Iharo hlavu a koukla se po netvorovi.
"Já?" ukázal Freddy jednou z čepelí na sebe.
"Jo, ty, právě ses mě zeptal, jestli jsem v pohodě." odpověděla Iharo. Freddy zavrtěl hlavou. Ale pak mu došlo, že jo, že se zeptal. Tohle už bylo moc. Zaúpěl, zařval, sundal si klobouk, zakousl se do něj a zatáhl, pořád upící. Iharo pozvedla obočí jak nejvýš mohla.
"Fakt se cítíš ve svý kůži?" zeptala se laskavě. To už Freddy ale začal pochodovat do kolečka a úpěl a tahal za klobouk, co držel jak v puse tak v rukách. Iharo ho sledovala, pak nad tím pokrčila rameny, dvakrát tleskla a ...
Posadila se na své posteli, bylo asi deset ráno, krásná, klidná sobota.

Iharo made me go Nuts - IT

24. listopadu 2017 v 18:31 | Kalamity Iharo |  fanfictions
Jabán, vy Žaláti!
Tohle je pokus... O něco... Prosím, vemte v potaz varování...


Bylo to jednoho krásného dne, kdy lilo jak z konce, byla kosa jak sviňa a lidi by ani psa ven nevyhnali. Pennywise si zrovna říkal, že by mohl jít číhat na nějaké dítě... Když tu se najednou se strašným kraválem něco zřítilo okýnkem dolů. Pennywise se překvapeně podíval na změť těla a končetin tělu patřících.
"Jak jsi ...?" snažil se pochopit, jak mohla dívka před ním spadnout tím malým otvorem. Sama, omylem, jen tak... Dívka zvedla hlavu a podívala se na něj unaveným obličejem připomínajícím bramboru. Nu hnusnou, právě vyoranou bramboru.
"Neptej se... Těžkej den... Můžu tu zůstat?" zeptala se.
"Cože? Ale já jsem... Víš ty, kdo já jsem?" vyhrkl Pennywise. Dívka se zazubila.
"Ne... Můžu tu zůstat?" zopakovala otázku.
"No..." Pennywise zaváhal. Tohle bylo moc divné. To už ale dívka vstala a jeho váhání vzala jako svolení k pobytu.
"Já jsem Iharo! Máš čaj?" zeptala se.
"Pennywise..." vypadlo ze zcela zaraženého klauna.
"Těší mě! Tak... Měl bys nějakej čaj... prosím?" Iharo se na něj uculila jako to největší zlatíčko.
---
"Už toho mám plný zuby! Vrať se, odkud jsi přišla!!" Pennywise zuřil. Musel od sebe tu obludu dostat, jinak zcvokne! Možná už bylo částečně pozdě, ale on věřil, že se ještě něco zachránit dá.
"Ať si kdo chce co chce říká, já nebojím se Pennsywíka!" zanotovala si Iharo. Pennywise se na ni zamračil a snažil se ukázat co nejděsivější podobu, jakou měl v zásobě.
"Takhle-se-nejmenuju!" zaburácel. Iharo, se stále stějným úculem sladkého bramborového dítěte jen seděla na židli a kinklala nožkama.
"Ať si kdo chce co chce říká, tvůj názor mě nezajímá!" vyhrkla se smíchem.
"A tohle se ti ani nerýmuje!" vykřikl Pennywise.
"Hihih." byla Ihařina odpověď. Hihih? Tak ona na něj bude dělat 'Hihih'?! To už bylo na drahého klauna příliš. Zařval, zaječel, třikrát si zmáčkl nos a zahoukal a pak už se jen schoulil do klubka, pohupoval se dopředu a dozadu a dělal 'Hihih.Hihih'.
"Hele, jsi v pohodě?" zeptala se Iharo a naklonila se nad Pennywise.
"Hihih.Hihih." zaznělo jí v odpověď. Iharo pokrčila rameny, dopila svůj čaj a vyškrábala se otvorem zase ven na silnici. Wow! Tak takhle vypadá denní světlo?

#Worvember (16 - 20)

21. listopadu 2017 v 18:35 | Kalamity Iharo |  Challenge
Jabán, vy Žaláti!
Tak vám opět přináším suhrn dalších pěti povídek napsaných pro Wordvember. Tafy najdete také nezveřejněné poídky pro dny 17. a 18.
Nevydala jsem tyhle dvě, protože jsem byla plně ponořená do atosféry Whoconu! A kdo by na Whoconu myslel na Wordvember? Odpověď zní: Iharo rozhodně ne! :D So.. Here you go, enjooy :3

njdteytje

#Worvember (11 - 15)

20. listopadu 2017 v 8:56 | Kalamity Iharo |  Challenge
Jabán, vy Žaláti!
Moc se omluvuju za to šílené spoždění, netuším, proč jsem ve čtvrtek článek nevydala, protože to jsem ještě byla doma... Hlavně, že jsem teda vydala SPF! Pfffffft!
Nuže, tady to máte a nebojte, zítra vydám další souhrný díl a v tom už najdete i dvě doposud nezveřejněné, kvůli Whoconu zapomenuté povídky!

wwww


SlytherPuff Friendship (part eight)

16. listopadu 2017 v 16:53 | Kalamity Iharo |  SlytherPuff Friendship
Jabán, vy Žaláti!
Here we go, one real part of SlytherPuff Friendship... Don't worry, S is okay now... She was little bit paranoid and full of feelings. Hah, never again xD#Worvember (6-10)

11. listopadu 2017 v 20:19 | Kalamity Iharo |  Challenge
Jabán, vy Žaláti!
Tak jsem tady s další várkou Wordvemberu. To je honestly všechno, co teď zvládám a kdo ví, jestli to vůbec dokončím. Není to tak, že bych byla zavalarná učením. To asi jsem, ale já to všechno ignoruju a dosáhla jsem prokrastinace nejvyššího levelu. Jsem teď furt unavená a vyčerpaná a to spíš psychicky. Protože život na střední se chýlí ke konci, já musím řešit plno věcí a nechci. Nerada řeším věci. Nemám ráda tyhle ty otázky ohledně budnoucnosti a tak... Br!
Nu, užijte si dalších pět krátkých povídek a dejte vědět, jak se vám líbí!

wfaf


#Worvember (1-5)

6. listopadu 2017 v 8:06 | Kalamity Iharo |  Challenge
Jabán, vy Žaláti!
Na mé Facebookové stránce (TADY) se už šest dní účastním výzvy #Worvember ! Jde o to, napsat vždy nějaký kratší literární útvar na dané téma dne...
A rozhodla jsem se, že bych mohla zkompletovat prvních pár povídek a dát je i sem, čtenářům, co mi třeba na FB nezavítají.
Takže tady je prvních pět povídek k výzvě #Worvember ! Snad se vám budou líbit!

wordvember