Listopad 2018

#Wordvember 2018 (příběhy 11-15)

Čtvrtek v 19:34 | Kalamity Iharo |  Challenge
Jabán, vy Žaláti!
Tak tady je třetí pětice letošní #Wordvember mánie. Tahle pětice je speciální. To víte, Iharo nestihla vydat jeden příběh včas, tak se s ním budete muset spokojit jen takto (Je to číslo 14, BTW)
Tak, jsme v polovině. Od teď to bude horší, protože budu chodit do práce, ve škole začnou předtermíny zkoušek a ještě ke všemu bude WHOCON (Kdo neví, o co jde, tak si to zjistí) ... Tak si to tady užijte a třeba se uvidíme příště!

bsbs


#Wordvember 2018 (příběhy 6-10)

10. listopadu 2018 v 20:22 | Kalamity Iharo |  Challenge
Jabán, vy Žaláti!
JAk se vede? Ano, ptám se vás, abychom se nebavili o mě! Yay! Ale jak tak koukám kolem sebe, já už jen nosím kytky na hrob, páč je to tu tak nějak mrtvé. No, ne že bych si za to nemohla sama.
Mám tady pro vás zase další pětici #Wordvember povídek. Takže jupí! Snaha by byla!

word


#Wordvember 2018 (příběhy 1-5)

5. listopadu 2018 v 22:16 | Kalamity Iharo |  Challenge
Jabán, vy Žaláti!
Jak jsem slíbila, tak i sem na blog přidávám povídky k #Wordevember výzvě. Samozřejmě, abyste tady nebyli v šoku, tak stejně jako loni, i letos je zveřejňuji po pěti.
A ANO! Dělám to proto, aby tady na tomhle blogu taky sakra něco bylo, protože samostatně nejsem schopná cokoli napsat! Boom! Dostali jste mě! Užijte si povídky! Stejně jsou po autorce - nestojí za nic...
Autoři by svým povídkám měli věřit a neměli by je shazovat a urážet. Takže, ačkoli mám z některých zvláštní pocit a třeba u čísla 5 jsem byla sakra osobní, doufám, že na nich najdete něco, co se vám bude líbit a určitě mi dejte vědět, co si myslíte!

word

#Wordvember 2018

1. listopadu 2018 v 13:40 | Kalamity Iharo |  Challenge
Jabán, vy Žaláti!
Je to šokující, ale Iharo stále žije. A abych se nějak dohnala k psaní, rozhodla jsem se zúčastnit letošního Wordvemberu!
Má milovaná Dark Lord z blogu "Za vílím kruhem" našla seznam témat, přeložila je, já ji podpořila a obě jsme se do toho vrhly.
Příběhy budou vycházet každý den na mé FB stránce "Kalamity Iharo and Stuff" a samozřejmě doporučuji se mrknout i na FB stránku Dark Lord "Za vílím kruhem", kde budou její příběhy. Píše dokonale a zaslouží si podporu!
Samozřejmě, tak jako loni - každý pátý den vydám souhrn pěti povídek i sem na blog. Pro dnešek vás tu zanechám se seznamy - jak v angličtině, tak v češtině - abyste se mohli případně zúčastnit sami. Nebo se třeba jen inspirovat!

Pravidla:
Povídka (případně báseň) o délce minimálně 500 slov na téma dne buď v češtině nebo angličtině.
Přidaný by měl být #Wordvember !

word

vember

Užijte si #WORDVEMBER !!!