fanfictions

Iharo made me go Nuts - IT

24. listopadu 2017 v 18:31 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti!
Tohle je pokus... O něco... Prosím, vemte v potaz varování...


Bylo to jednoho krásného dne, kdy lilo jak z konce, byla kosa jak sviňa a lidi by ani psa ven nevyhnali. Pennywise si zrovna říkal, že by mohl jít číhat na nějaké dítě... Když tu se najednou se strašným kraválem něco zřítilo okýnkem dolů. Pennywise se překvapeně podíval na změť těla a končetin tělu patřících.
"Jak jsi ...?" snažil se pochopit, jak mohla dívka před ním spadnout tím malým otvorem. Sama, omylem, jen tak... Dívka zvedla hlavu a podívala se na něj unaveným obličejem připomínajícím bramboru. Nu hnusnou, právě vyoranou bramboru.
"Neptej se... Těžkej den... Můžu tu zůstat?" zeptala se.
"Cože? Ale já jsem... Víš ty, kdo já jsem?" vyhrkl Pennywise. Dívka se zazubila.
"Ne... Můžu tu zůstat?" zopakovala otázku.
"No..." Pennywise zaváhal. Tohle bylo moc divné. To už ale dívka vstala a jeho váhání vzala jako svolení k pobytu.
"Já jsem Iharo! Máš čaj?" zeptala se.
"Pennywise..." vypadlo ze zcela zaraženého klauna.
"Těší mě! Tak... Měl bys nějakej čaj... prosím?" Iharo se na něj uculila jako to největší zlatíčko.
---
"Už toho mám plný zuby! Vrať se, odkud jsi přišla!!" Pennywise zuřil. Musel od sebe tu obludu dostat, jinak zcvokne! Možná už bylo částečně pozdě, ale on věřil, že se ještě něco zachránit dá.
"Ať si kdo chce co chce říká, já nebojím se Pennsywíka!" zanotovala si Iharo. Pennywise se na ni zamračil a snažil se ukázat co nejděsivější podobu, jakou měl v zásobě.
"Takhle-se-nejmenuju!" zaburácel. Iharo, se stále stějným úculem sladkého bramborového dítěte jen seděla na židli a kinklala nožkama.
"Ať si kdo chce co chce říká, tvůj názor mě nezajímá!" vyhrkla se smíchem.
"A tohle se ti ani nerýmuje!" vykřikl Pennywise.
"Hihih." byla Ihařina odpověď. Hihih? Tak ona na něj bude dělat 'Hihih'?! To už bylo na drahého klauna příliš. Zařval, zaječel, třikrát si zmáčkl nos a zahoukal a pak už se jen schoulil do klubka, pohupoval se dopředu a dozadu a dělal 'Hihih.Hihih'.
"Hele, jsi v pohodě?" zeptala se Iharo a naklonila se nad Pennywise.
"Hihih.Hihih." zaznělo jí v odpověď. Iharo pokrčila rameny, dopila svůj čaj a vyškrábala se otvorem zase ven na silnici. Wow! Tak takhle vypadá denní světlo?

Černý Kocour - Příběh domácího mazlíčka

6. srpna 2017 v 17:37 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti!
Když už jsem nemohla včera usnout, sepsala jsem tohle. Doporučuji si předtím najít samotnou povídku od E. A. Poe - Černý Kocour - nejen, že je úžasná, ale bez ní si jen spojíte, o čem je řeč. Přesto to však můžete zkusit.

blackcat

Věděl jsem to. Cítil. Sotva jsem jej poprvé spatřil v té zapadlé putice. Byli jsme si souzeni. Já - jednooký černý kocour, přicházející odnikud a kráčející nikam. A on - muž pronásledován svými opileckými eskapádami a plíživými vzpomínkami na okamžiky již minulé, přesto však čerstvé jeho srdci.
Věděl jsem, že jsem jej tady měl potkat a on to snad vycítil na chvíli taky, když ke mně přistoupil a věnoval mi pár laskavých doteků.
Následoval jsem jej domů a tam jsem potkal tu sladkou bytost. Nejsladší, jež mi kdy dal svět poznat. Jeho ženu. Laskavost jí prostupovala od hlavy až k patě, byla ztracenou hvězdou, která sešla ze své nebeské cesty a octla se na zemi,byla slunečním paprskem, jenž oddělil se od svých bratrů a osvěcoval cestu tohoto jediného muže. Miloval jsem ji, miloval jsem je oba.
Byl jsem tím nejvěrnějším tvorem, jakého by si kdy mohl kdo představit. Nenechal jsem se odradit vrčením a odstrkováním toho muže, byl jsem rozhodnut nést alespoň část toho břímě, kteréžto na sebe uvrhl. Odháněl mě od sebe, byl hrubý a zlý. Ale já se přesto vracel na jeho klín, stále jsem se otíral o jeho nohy, odhodlán neustoupit a být tu pro něj.
A nyní? Sedím tu ve tmě, společností mi zůstává jen tlející mrtvola té sladké bytosti, již on měl jako jediný právo zvát svou ženou. Hluboká rána sekerou, co měla patřit mě se jí nyní šklebí na hlavě. Neváhala ani ve vteřině, když její manžel, pln vzteku, pozvedl proti mně tu ohromnou věc. A jak se jí odvděčil za její věrnost a lásku ke všemu živému? Zazdil ji chvatně v temném výklenku v jeho sklepě. Ani neviděl, že jsem se stále loučil s duší té ubohé bytosti. Neviděl, neslyšel… Hlupák.
Ale teď… Ach ano, to jsou kroky… A jeho hlas! Je tady, sešel do sklepení! Je blízko a pln energie jako nikdy! A klepe na mne! Ano! Přímo sem, na tuto cihlu přímo přede mnou!
"Mňáu!"

Between the river and me

7. března 2017 v 21:59 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti. Tohle není tak úplně fanfikce, jako spíš songfikce. Mám tenhle nápad už docela dlouho v hlavě a říkala jsem si, jak to bude vypadat napsané. Heheh.
Vlastně jde jen o přepis textu a tak trochu doplění, aby to vypadalo jako příběh. Snad se vám to bude aspoň malililinko líbit! Ňuf!
A pro ilustraci, tady máte i originální song:


Theory of Feelings

9. února 2017 v 17:31 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti.
Přiznejte se! Kdo z vás koukal na Sherlocka? Kdo z vás hleděl na Final Problem s otevřenou pusou, jen od ní strčit koblihu?
Nikdo? Tak si třeba já nevím! Dejte hrachovku! Já vám totiž dnes předkládám fanfikci! A hlavní postavou je kdo? No kdo? No Iharčina Gaifu!! Ehm, totiž... Mycroft Holmes.
(Abyste pochopili, Mycroft je moje waifu a jelikož ho v seriálu hraje Mark Gatiss, tak jsme z toho s Kostkou vytvořily Gaifu xD Shoříme v pekle)
((BTW! Já vím, že Mark už je dávno ženat, já neřekla, že on je moje waifu! Mycroft v jeho podání je moje waifu!)

holmes

On se postará

25. listopadu 2016 v 22:35 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti!
Jsem dneska objevila povídky na jednu zajímavou dvojici! Aaaaano, Iharo si zase našla Ship, kde z dvou heteráků udělali gaye... Ale come on! Jsme nevyléčitelná yaoistka, tohle už se nenapraví!
A abych vás uvedla k tomu, čím jsem už minimálně dvě hodiny (WOW! To už je fakt dlouho) posedlá ... Tady je takovej malej, symbolisticky pojatej shit :D :D :D

sherstade

Když zůstal stát v dešti bez deštníku...
On se o něj postaral...
Když mu nezastavil jediný taxík...
On se o něj postaral...
Když na něco zapomněl...
On se o něj postaral...
Když se dostal do problémů...
On se o něj postaral...
Když ho pro jeho drzost zavřeli...
On se o něj postaral...

"A co budeš dělat příště?" okřikl ho. Genius stojící naproti němu se jen ironicky ušklíbl.
"Však ty se o to postaráš." odpověděl chladným hlasem.
"Vážně? Jak si jen můžeš být tak jistý? Co když se na tebe vykašlu?" rozhodil rukama a z očí mu šlehaly plameny vzteku.
"To bys nedokázal." odfrkl si pohrdavě. Na co si to tu hraje? Na uraženou manželku? To je přeci pod úroveň jich obou.
"Ale to víš, že dokázal! Příště nic nečekej! Nechám tě v tom!" odsekl mu rozčíleně inspektor. Ať s ním nezachází jako se samozřejmostí! Detektiv-Génius se po něm podíval vševědoucím pohledem. Chytil jej třemi prsty za bradu a naklonil se k němu.
"Nenecháš... Nemůžeš..." zašeptal podmanivým hlasem.
"Lezeš mi krkem, už tě mám plné zuby, Sherlocku!" odsekl mu muž s našedivělými vlasy, ale jen těžko krotil své bušící srdce a rychlený dech.
"Ale prosím tě... Miluješ mě, Lestrade."

Something Sweet

14. listopadu 2016 v 15:30 | Kalamity Iharo
Když už vás vaše kamarádka vytáhne do divadla dva dny v týdnu a to ze 40% jen proto, že se jí líbí jeden herec, nemůžete si to odpustit, prostě na ni a toho herce musíte napsat povídku. No ne? No jo!
A co vlastně napsat, když je ta vaše kamarádka taková sladká? Asi něco sladkého... Tak tady to máte... Něco sladkého - Something Sweet.
FOR YOU LIZZIE, THANK YOU FOR MY SOCIAL LIFE xDDD (Ještě když zjistíte, že ten herec o sobě říká, že je spíše na sladké xDDD Lizzie! Budeš se mu líbit!)

robertF

Omegova Noc

2. listopadu 2016 v 15:16 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti!
Abych si nahnala dobrý pocit, že v listopadu aspoň něco vydám, tak vám sem teď naházím všechno, co můžu... Hihihihi...
Dnes je to fanfikce na Alphu a Omegu z kanálu (nečekaně) Alpha a Omega !!!
Yes, my friends, po dlouhé době se k nám vrací YAOI!!!
Tuhle povídku jsem psala na samotné Omegovo přání (takže mu nevěřte, až zas bude tvrdit, že mu yaoi přijde nechutný) a oficiálně jsme povídku četli na Akiconu 2016 v sobotu... Jak je vidět na videu (které Omega zveřejnil a já vám jej dám dolů pod povídku), oběma se velice líbila a já vám můžu prozradit, že už pracuju na jejím pokračování s názvem 'Alphova Pomsta'...
PS: Jméno jsem vymyslela až teď, takže se nedivte, že to pod stejným názvem nenajdete na YT xDDD

alphaaomega

O 19 let později

29. září 2016 v 11:41 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti! Tak tady máte takový... "rozhovor" ... Jistě, je to ve fanfikcích jako povídka, ale vlastně tam je vypsán jen rozhovor... No, to pochopíte, až si to přečtete... Samozřejmě vám i při čtení dojde, o koho jde.
Já vím, jak mainstream pár to je... Ale když prostě v noci nemůžete spát a napadne vás tohle... Hih... Enjoy!!

drarry

One True Love (Everyone ships Dackie)

10. září 2016 v 15:09 | Kalamity Iharo
JABÁN, VY ŽALÁTI!!!
Víte, jak to dopadne, když se Iharo rozhodne stát patronem nového shipu a rozhodne se sepsat povídku??
Tak, že ji slíbí v sobotu ve dvě hodiny na blogu a od rána na to myslí!
A pak se dá do dělání cosplaye a úplně na to zapomene a vzpomene si, až když si všimne SMS od hlavní aktérky shipu.
JÁ SE STRAŠNĚ OMLOUVÁM, HROZNĚ MĚ TO MRZÍ, ZA TREST MĚ TŘEBA NAKRÁJEJTE DO DORTU!!!!
Jinak, hodně to tady těm dvěma přeju a vy baste měli taky! Jsou pro sebe jako stvoření!!
OMLOUVÁM SE ZA CHYBY, DÍKY SVÉ BLBOSTI NEMÁM ČAS OPRAVOVAT!!!

Good Fairy - On the other side of cam

23. července 2016 v 22:34 | Kalamity Iharo
S velkým požehnáním Jackie vám tady - Jabán, vy Žaláti - předkládám FanFiction na její povídku Dobrá Víla (Budete si ji muset přečíst, abyste pochopili ... Wait... Vy už ji asi vlastně četli -.-")
Tak si to užijte, já jdu do krytu!!!

vily

LoveStory Sucks - The best night

15. června 2016 v 13:45 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti!
Víte, jak tam někde dole ještě pod Alenkou v říši za zrdcadlem jsem vydala povídku "LoveStory Sucks" ...
Tadá! Tady je něco jako... Další ... Část? Nevím, není to úplně část... Ale je to další příběh o tom, jak LoveStory Sucks :D
Enjoy :D (Snad si to aspoň někdo přečte)

off

LoveStory Sucks

1. června 2016 v 9:43 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti!
Pamatujete si na moji dávnou FF na Laughing Jacka? Mám tady další!
Ale tahle je víc... Parodie. Takže enjoy, snad se pobavíte a já jdu strašit do snů.

jack

Opravdová Poképasta

21. března 2016 v 11:19 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti! Kdyby se to náhodou někomu nezdálo smysluplné a děsivé, tak vím předem říkám, že jde o PARODII a byla bych ráda, kdybyste se nad tím zasmáli a ne - nemá to děsit. Samozřejmě že taková hovadina nemá děsit.

egwe

Ohně Podsvětí

1. března 2016 v 15:14 | Kalamity Iharo
Jabán, vy Žaláti! Tak tady máte pokus o takovej fóreček... Snad se tatínek neurazí, že jsem si z něj udělala bžundu..
Ale hlavní je, o oc jde a samozřejmě to nejhezčí je na konci! :D
Už od začátku jsem si tuhle ptákovinu užívala psát. Tak snad si užijete čteníčko!!!

Když se rozední obloha nad Seireitei

26. května 2015 v 22:29 | Iharo Senshi Kokoro
Tak abyste nezapomněli, kdo Iharo DOOPRAVDY je. Tak tady, po té záplavě o Creepách jedno překvápko. A je hlavně pro sestřičku, za maturitu! Arashi!_!!!!
Pamatujete si někteří na povídku "když potemní obloha nad Seireitei"
Nooooo, ne, Iharo rozhodně, rozhodně po tak dlouhé době, kdy už ta povídka upadla v zapomnění nenapsala pokráčko.
JEŽÍŠ A CO BYSTE ASI TAK ČEKALI? JE TO IHARO PROBOHA, JASNĚ ŽE JSEM NAPSALA DRUHÝ DÍL!!!
No, sice vás nepotěším nějákým rozkošným a do detailů zabíhajícím yaoi... Ale tak... Snad i tak oceníte můj talent! Ne? Ne...? Faaaajn, jdu do kouta, rozumím. Jdu do kouta!

Fandom: Bleach
Warning: SHOUNEN-AI, BOYS LOVE (eee, sotva náznaky?)

Neverending Laugh

21. dubna 2015 v 20:42 | Iharo Senshi Kokoro
Tadadadadáááá... Heh, víte, Iharo miluje Creepypastu. Možná bude i cosplay. Někdy pozdějš. hehe. Znáte to. (Nic nebude)
Ale tak FF by tu byla že? Až teď mi vlastně došlo, že je to Hetero. Co se děje? Iharo a hetero? Well, to bude tím barmaňákem... Víte, ono, když namícháte asi tři drinky, je to OK, ale když jich asi jedenáct vyzkoušíte, už to OK není!!! Žaludek mě nenávidí a jater se neptám xD Dostaly dneska zabrat... A to mějte na vědomí, že další dva dny to bude stejný...
(ochlasta, co?) ale zas, když se to povede, budu mít certifikát, že jsem složila Barmanský kurz... Začátečnický, takže žádný žonglování s šejkrama!!! :D Ještě bych to tam rozflákala...
No, užijte si naši sladkou FF na Creepypastu...
Je to teda HETERO
Je tam OC... a Laughing Jack! (kyaaaaaaaa? ne, nee, klídek)

Tvá špatná stránka

17. listopadu 2014 v 21:45 | Iharo Senshi Kokoro
Tak jo, tady to máte zlatíška. Iharo pro vás napsala povídku. Těšíte se? Je to po dlouéh době nějaký ten příspěvek. Tak co? Jen do toho. Vrhněte se na to!!
Inspirovala jsem se mým drahým RPG s mou drahou sestřičkou Ere. Řeknu vám, je to polehčující... Je mi kapku líp, po těch dvou týdnech nemoci a bloku. Chcete psát, ale nejde to. Slova se prostě zasekávají a nejdou ven. Bylo to šílené. Ale aspoň kapku jsem se vypsala tady. Tak jen do toho! Počtěte si!

SBNSN\

Fandom: Uta no prince-sama
Pairing: Satsuki+Syo
Warning: BOYS LOVE! YAOI! +18 (REALLYYYYY!!)

Špatná zpráva

31. srpna 2014 v 22:48 | Iharo Senshi Kokoro
Tady je naše krásná povídka na povzbuzení do novýho roku. A Do novýho roku musíte zlehka, tak i my jdeme zlehka a je to jen sladký, praštěný shounenko. Je to /snad/ vtipné, jsou tam nějaký ty Umma Power a já se loučím, dochází mi baterka a za chvíli nám nA intru zhasnou a donutí nás spát T.T
Dobrou noc děti, hodně štěstí a krásné svátky počtení xDD

Fandon: SHINee
Pairing: JongKey /OnTae/
Warning: BOYS LOVE

Can YoU love?

1. srpna 2014 v 18:11 | Iharo Senshi Kokoro
Taak, už druhá povídka na KnB v řadě. Jop jop. Tohle je prostě posedlost, musím se přiznat. Ale jen protož, v No Game No Life prostě není žádnej chlap, co bych s ním dala Soru dohromady. I Tet je taková děsná holka. No a KnB? Fakt balzám na duši raněné yaoistky. Lidi, už chápu, proč to všichni tak žerou. Mám ale obavy, že než se kouknu na druhou sérii, budu se muset podívat na Inuyashu. Já dycky nejdřív slíbím a pak myslím. No jo, no jo. Celá Iharo :DDDD

Fandom: KnB
Pairing: Midorima+Hyuuga
Warning: SOME of YAOI !! BOYS LOVE

Tygr

30. července 2014 v 16:05 | Iharo Senshi Kokoro
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!! Bože! Právě jsem dokoukala 4. díl KnB ... Jo, chápu, je brzo po čtvrtém díle psát povídku. Ale to nejde! Bože! já to žeru! Už jsem si pustila i kousek pátého. Ah! Já toho brejlounka žeru!! Anjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! S mým drahým betareadem tady u toho ječíme jak šílené. Taky jsme včera dokoukaly No Game No Life! AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
Mimochodem povídku věnuji Arashi-chan, protože hned po mojí sensei je ona největší blázen do KnB, co tak vím! A porotože mojí sensei jsem už několik povídek věnovala a ona je spíš hetalistka, tak tohle bude pro sestřičku!!!! /Je to jejich vina, že na to koukám + za to může ještě Elena a Neko MH/

Fandom: Kuroko no Basket
Pairing: Kagami+Kuroko
Warning:

 
 

Reklama