Za Mřížemi

Za mřížemi 7. díl

16. června 2015 v 18:48 | Iharo Senshi Kokoro
Haaaah!!! Já vám něco slíbila, co? A stejnak na vás zase kašlu! Ale aspoň jsem vám sem dala další díl již pomalu zapomenuté série "Za Mřížemi"
Ono, atmosféra se tváří, že už se chýlíme ke konci. Že by to mělo jen osm dílů ?? Což? Je to možný. Co provedeme s Timem, Mitchem a Nickem? (Koho zajímá Nick, vždyť se tu vůbec neobjevuje!)
Užijte is to děcka... Já pořd čekám, až ze mě bude ten džem!!!

Za mřížemi 6. díl

31. března 2015 v 9:28 | Iharo Senshi Kokoro
Další díl Mříží! Jste rádi? / Čtete to? Tohle je veeeelice prapodivný díl. Ani nevím, chtěla jsem ho ještě přepsat, ale nakonec ani nevím jak ho přepsat. Tady se nám všechno vybarvuje... Z průseru do průseru... Pamatujete ještě, jak končil poslední díl? Jak se nám tam Mitchel zamotal do situace, kdy buď odsoudí k smrti Calluma, nebo Tima, že? Protože Tim a Callum... Nejsou kamarádi!!!
Pěkné počtení!!

Za mřížemi 5. díl

1. září 2014 v 11:02 | Iharo Senshi Kokoro
Tak k prvnímu školnímu dni vám se dávám povídku. Už to není takový slaďák jako včera.
Snad si to užijete. Tohle už není o Timovi a Callumovi. Ne úplně. Hehe, tady jde o malýho Mitchieho. Nějak mi po tom ale vyhládlo, takže jdu vyjíst školní jídelnu na prumce a snad pak něco... Papa

Za mřížemi 4.díl

18. června 2014 v 12:51 | Iharo Senshi Kokoro
Tak tady máme další dílek další sériovky. Kristova noho! Co jsem to provedla?? Vždyť já jsem si tam nasrala postavu, kterou totálně nesnáším.. Zlobivej Randy.. a taky, Callum je v jidtým citovým ohledu jak puberťák.. A Tim je v podstatě ještě puberťák. aish. Takže chvílema se chovaj podle sebe a chvílema tak, jak by měli - aby přežili ve věznici.. Další díl bych chtěla věnovat Barneymu a Mitchelovi. A taky Nickovi. Ta děvka zůstává hodně bokem, na to jakej je to sráč.. Kňááá, už začínám bejt sprostá, toš tu to je Žaláti moji.
Betaread: Yumi

ktdušř

Za mřížemi - díl 3

4. února 2014 v 19:01 | Iharo Senshi Kokoro
HAHAHAHAAHAAA! Třetí díl! No přiznejte se, kdo už na tyhle zlatíčka zapomněl? Všichni!! A komu se stýskalo? Aha, ticho.. No jsou tady drahoušci... Ale dnes žádné yaoi. Jen klídek.. ňaaa.. Těším se na pokračování. Až se k němu zase odstanu... Tuhle sériovku mám tak krásně rozplánovanou a Rozbodovanou.. Ne fakt.. Až do pátýho, cca šestýho dílu mám body co se v kterém má stát.. dycky jen jeden, dva bodíky... (no, ke dvojce byly čtyři..) Nah.. a to jsem jetě některé věci odložila.. Já se tak těším co na to řeknete? Mě to tak bavilo psát!!


Za mřížemi - díl 2

13. listopadu 2013 v 21:32 | Iharo Senshi Kokoro
Tak tady máte další díl odehrávající se za Mřížemi. Už i sem přibyl cover. Yah, docela se mi líbí, ačkoli ti bad boys nevypadají jako postavy.
Děti mě se tak nechce rozepisovat yaoi. Takže na pořádnou hot scénku si počkáte až budu mít náladu. Ale i tady na ten sex tak nějak dojde. (Dvakrát!)
Do toho děti, čtěte.

Za mřížemi - díl 1

3. listopadu 2013 v 19:29 | Iharo Senshi Kokoro
Zákon Iharo, kdykoli se zapomene na tvou sériovku, napiš díl, ačkoli je třeba krátký.. Ne fakt.. Ztratila jsem námět a až teď se objevil. Dnes se seznámíme s novými "přáteli" našich mladých vězňů. Co se dívek týče, asi se v příběhu moc neobjeví. Jediná ženská, co tam potkáte bude Sandara... Tak děcka... Hezky si počtěte...

Za Mřížemi

9. srpna 2013 v 22:37 | Iharo Senshi Kokoro
Tak jo děcka. Iharo jde zlusit novou sériovku. Inspiroval mě seriál, který běží na Spektru. Udělám to podle něj. Jmenuje se "Raději se bojte"
Takže pokud vám ot bude povědomý, tak sorry.
Celý seriál je o tom, že náctiletí fracci, co kradou a ničí majetek jsou provizorně daní k normálním zločincům ve věznici. Teda oni tam jsou sotva na prohlídce, ale dost je to vyděsí. My přitvrdíme a necháme ty zlatíčka s vězni zavřený.
Táta dneska naladil díl, kdy přímo říkali:
"Sem si nikdo nechodí hrát. Ty děcka se tu setkaj s nejhoršíma zločincema celý Ameriky tváří v tvář."
Dneska představení pěti nešťastníků. A malilinkatej úvod. Enjoy my devil kids!

 
 

Reklama